एसईओ

Site ziyaretçileri artırmak için SEO eğitim ipuçları

Web siteleri oluşturduğumuzdan, site ziyaretçilerini her zaman artırmanın yollarını arıyoruz. O olmadan etkilerin boşuna oldu. Bunu başarmak için gereken her şey size bu kenarı vermek için birkaç SEO eğitim ipuçları. Yani bir tane ile başlayalım, hepinizin bildiğinden eminim.

Eşsiz içerik, sahip olmanız gereken ilk şey. Stratejik olarak yerleştirilmiş anahtar kelimelere sahip iyi yazılmış bir sayfa sitenizi grafikler yükselterek gönderebilir. Bilgilerinizin doğru ve güncel olduğundan emin olmak için araştırmanızı yapın.

Linkler veya Geri Bağlantılar, ilk sayfa noktasını elde etmek için ihtiyacınız olan diğer önemli bir şeydir. Bu, arama motorlarına sizin bilginizin diğerlerine ne kadar popüler olduğunu söyler. Sıralandığınız üst anahtar kelime öbeğinizle sitenize geri bağlantı sağlayın.

Sayfa sıralaması, düşündüğünüz gibi SEO eğitim ipuçları için büyük bir anlaşma değildir. Başka bir web sitesinden gelen yüksek bir sayfa bağlantısı, site sizinkiyle alakalı değilse çok fazla bir şey ifade etmez. Sayfayla doğrudan alakalı olan bağlantıları arayın.

Site ziyaretçilerini artırmak için sitenizi düzenli olarak güncelleyin. Arama motorları yeni içerik bulmayı sever ve robotların sitenize sürekli olarak ulaşmasını sağlar.

Tek kelimeyle optimize etmeyin. Bunun yerine, site ziyaretçilerinizi sayfanızın neyle ilgili olduğunu hedeflemek için kelime öbekleri seçin.

Çok önemli bir SEO eğitim ipucu sonuçlarınızı yerelleştirmektir. Normalde geçmişte kullanamayacağınız site ziyaretçilerini çekebilecek durum ve şehir sayfalarını oluşturun.

Web sitenizdeki resimler için her zaman bir "alt etiket" bulunur çünkü motor robotları görüntüleri okuyamaz. Okumak için bir şey vermeniz ve bir arama görüntüsü elde etmeniz için size bir yer verebilirsiniz.

Bir sürü flaş bir izleyiciyi vurabilir, ancak arama örümceklerini yavaşlatır ve sayfanın hızlı yüklenmemesini sağlayabilir. Bunun arama motorları üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Anahtar kelime öbeğinizi URL'nize yerleştirin ve sayfalarınıza meta etiketleri kullanın. URL adınızı tesadüf etmeye karar verirseniz, eski içeriğinizi yeni sayfaya bağlamak için 301 yönlendirme kullanın.

Web'de yayınlamadan önce her şeyi okumaya çalıştığınızdan emin olun. Bozuk bağlantılar ve yanlış yazılan kelimeler sonuçlarınızı düşürebilir ve yazınızı görenler için kötü görünmenizi sağlayabilir.

Artık bu SEO eğitim ipuçlarına sahip olduğunuza göre, bunların hepsini kullanmanız için emin olun. Doğru yapıldığında site ziyaretçileriniz haftalar içinde artabilir. Üstte kalmak sürekli çalışmanızı gerektiriyor çünkü siz de rakiplerinizi ne kadar iyi görüyorsunuz?