एसईओ

SMX East: şimdi ekstra yerel

Yerel SEO topluluğundaki insanlar, SMX etkinliklerinde daha fazla yerel içeriğe olan ilgiyi sürekli olarak dile getirdiler. SMX East, yerel ve mobil içeriği içerecek yeni oturumların yanı sıra, yerel ve mobil içeriği de içeren birkaç başka oturumun yanı sıra,

Oturumlar; sıralama, varlık yönetimi, GMB, itibar yönetimi, ses, yerel arama ve izlemenin geleceğini kapsar. çevrimiçi-çevrimdışı dönüşümler. Ek SEO ve SEM oturumları ayrıca yerel olarak ilgili konulara ve konulara da sahip olacaktır.

İşte ben ve Barry Schwartz tarafından yönetilecek olan belirli yerel (ve ses) oturumlar:

  • Google Yerel ve Haritalar'daki Sıralaması [19659005] Çok Yerli Markalar için Yerel Varlık Yönetimi
  • Google'dan Benim İşim A'dan Z'ye
  • Birden Çok Yerel Platform Üzerine Yorumları Yönetme
  • Konuşmalı Arama ve Sesin SEO Üzerindeki Etkisi
  • Çevrimdışı Dönüşüm İzleme Durumu
  • Gelecek Şimdi Yerel Arama: Asistanlar, Ses, Haritalar ve Daha Fazlası

Bu oturumlar yerel pazarlamacılar ve önde gelen SEO uygulayıcıları tarafından yönetilecek – sırlarını dökmek için sabırsızlanacaklar. Fakat bekleyin, daha fazlası var.

Ayrıca, 13 Kasım'da yerel bir pazarlamacı / SEO buluşması düzenlememi istendi. Bu, yerel SEO'ların ve şirket içi pazarlamacıların bir araya gelmesi, ağ oluşturma ve önemli tartışmaları için bir şans olacak. sorunlar (ve potansiyel olarak rant). Sürpriz bir misafir üzerinde de çalışıyorum.

Bu oturumlar, çok lokasyonlu markalar ve işletmeler için en iyi uygulamaları ve lider taktikleri vurgulayacaktır. Ancak, dersler ve içgörüler, küçük işletmeler için eşit olarak geçerli olacaktır. İçerik gelişmiş olacak, ancak konuşmacılarla etkileşimde bulunmak ve soru sormak için birçok fırsat olacak.

SMX, on yıldan daha uzun bir süre önce özel bir yerel mobil etkinliğe katıldığından beri göstermek. Sorularınız veya yorumlarınız varsa benimle temas kurmaktan çekinmeyin.

13 – 14 Kasım tarihlerinde orada görüşmek dileğiyle. Erken kuş fiyatlandırması 24 Ağustos'ta sona eriyor.


लेखक के बारे में

Greg Sterling Katkıda Bulunmaktadır Arama Motoru Arazi. Dijital ve çevrimdışı ticaret arasındaki bağlantıları araştırır ve yazar. Ayrıca Yerel Arama Derneği Strateji ve İçgörü Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Onu Twitter'da takip edin veya Google + 'da bulun.