डिजिटल विपणन

Tıklama Başına Ödeme Kullanarak Diş Ofis Pazarlama

Tıklama başına pazarlama ile ilgili en iyi şey, dental ofis pazarlaması söz konusu olduğunda sağladığı artan potansiyeldir. Pazarlamanız, yalnızca farenizi tıklayarak belirli konumlara veya nüfus segmentlerine hedeflenebilir. Belirli bir hastaya odaklanmanın iyi bir yolu, PPC (tıklama başına ödeme) pazarlamasını kullanmaktır. PPC pazarlama belirli bir beceri seviyesi gerektirir, bu yüzden, PPC pazarlamasının diş pratiğiniz için işe yarayıp yaramayacağına karar vermeden önce temel bir anlayışa sahip olduğunuza dikkat etmelisiniz.

PPC, sonuçları hızlı bir şekilde görebilmeniz için popülerdir. Web sitenize dakikalar içinde tam anlamıyla yeni ziyaretçiler girebilirsiniz. Ayrıca bütçenizi hızlı bir şekilde yakabilirsiniz, bu yüzden de içinde kaldığınızdan emin olmalısınız.

Satmak istediğiniz eşyaları विज्ञापन sürecinden geçireceksiniz. Kazanmak istediğiniz ürün veya hizmetlerle ilgili çeşitli anahtar kelime öbekleri kullanacaksınız. Açıklayıcı bir anahtar kelime grubu seçersiniz. Dişleri beyazlatmak istiyorsanız, "diş beyazlatma, beyaz dişler, diş beyazlatma" vb. Kelimelerden bahsedebilirsiniz.

Bu anahtar kelime öbekleri bir arama motoruna ne zaman yazılırsa, reklamınızın görüntülenme şansı vardır. . Reklamınız tıklandığında, sizinle iletişime geçip geçmediklerini tıklamanız için hesabınızdan borçlandırılır. Kampanyalarınız, belirli anahtar kelime gruplarına odaklanacak şekilde oluşturulur. Reklam vermek istediğiniz pazarlara yönelik anahtar kelime öbekleri girersiniz. Google en büyük reklam ağına sahiptir. AdWords’ünüz yoksa. Hesap açmak için http://www.adwords.google.com.tr/select adresine gidin. Kampanyanızı dil veya yer ile hedefleyebileceksiniz.

Dişhekimliği pratiğinizdeki personelin tüm dillerini seçmeli ve ofisinizin etrafındaki toplulukları hedeflemelisiniz. Web sitesi içeriği, hedeflenen milliyetleri, dilleri ve yerleri karşılamak için geliştirilmelidir. Google AdWords’ün bir avantajı, ofisinizin öncelikli olarak İspanyolca konuşan bir alanda olması durumunda bir dili hedefleme becerisidir, İngilizce’nizin reklamını yapmak zorunda kalmazsınız. Yalnızca İspanyolca reklamları yayınlayabilirsiniz.

Minimum reklam satın alma yok. Yalnızca reklamınızın aldığı tıklamalar için ödeme yaparsınız, böylece çok büyük bir bütçe olmadan başlayabilirsiniz. Bütçenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Daha küçük yaşlarda başlayabilir ve daha deneyimli olduğunuz için ödediğiniz tıklama miktarını artırabilirsiniz. Öğrendikçe biraz para kazanabilirsiniz, ancak ödüller, diş hekimliği pazarlaması için tıklama başına ödeme öğrenmek için zaman ayırmanıza yardımcı olabilir.