एसईओ

Uzman SEO Servisleri İhtiyacı

İnternette yolculuğuma başladığımdan beri üç yıl geçti ve bu benim ikinci vuruşum. İlk hareketim sırasında neredeyse her şeyi doğru yaptım. Eh, neredeyse. Philadelphia'nın tümünde en iyi web sitesi tasarım şirketini işe aldım. İçeriği yapmak için New York'tan profesyonel bir içerik yazarı tuttum ve en önemlisi yeni ve ucuz bir SEO şirketine yerleştim. Bu hayatımın en büyük hatasıydı. Sonuç olarak, web sitem trafiği ve hak ettiği riski alamadı.

Bugün, üç yıl sonra nihayet büyüktü. Web sitemin Google'da bir Sayfa Sıralaması 3 var ve arama sonucu sayfalarında ilk 5 sayfa arasında yer alıyor. Bunu nasıl başardım? Bu gerçekten basit. SEO Şirketi değiştirdim ve sonuçlar şaşırtıcıydı. Bu, uzman SEO hizmetlerine olan ihtiyacın üzerinde durmamın nedenlerinden biridir.

Fiyatın ötesinde

Eğer internette sonuç alacağınız bir şey varsa o zaman SEO. Fark ettiğim gibi, en iyi tasarıma sahip olmak, başarılı olduğunuz anlamına gelmez. Çoğu insan, SEO'ya geldiğimde yaptığım gibi düşünmeye eğilimlidir. Burada biraz para biriktirmenin fayda sağlayacağını düşünüyorlar.

Ama fiyatın ötesinde düşünmelisin. SEO'da onların arkasında uzmanlığa sahip şirketlere bakın. Bir şirket size ucuz fiyatlarla SEO hizmeti verdiğinden, bunun yeterince etkili olacağı anlamına gelmez.

Arama motorları her gün gelişiyor ve SEO Şirketi arama motorları ile birlikte güncel kalmasını sağlamak için en son araç ve tekniklerle iyi bir şekilde donatılmalı.

İpuçları almak

Şirketin geçmişte optimize ettiği web sitelerinin istatistiklerini isteyebilirsiniz. Sadece o zaman bir teklif isteyin.