एसईओ

Web semineri: AI-Destekli Çağrı Zekası ile Çevrimiçi / Çevrimdışı Veri Boşluğunu Kapatın

Mobil arama ve sesli etkileşimler yükseldiğinde, telefon görüşmelerini, veri odaklı pazarlama stratejinizin önemli bir parçası haline getirmek her zamankinden daha önemlidir. Ve yapay zeka (AI) ile ilgili son gelişmeler sayesinde, artık gelen telefon görüşmelerinden değerli, gerçek zamanlı analizler elde edebilirsiniz.

Bu perşembe uzmanlar panelimize katılın ve şunları öğrenin:

  • Anahtar kelimeleri anlayın, Facebook Aramaları yönlendiren reklamlar ve web sayfaları.
  • Markanıza gelen telefon aramalarının sürücülerini, davranışlarını ve sonuçlarını belirleyin.
  • Tek tıklamayla gerçekleşmeyen dönüşümleri ölçmek için daha akıllı ölçümler kullanın.
  • Çağrı niteliklerini anlamak için öğrenme ve tahmin modelleri.

Dijital Pazarlama Deposu tarafından üretilen ve Invoca'nın sponsorluğunda, “Çevrimiçi / Çevrimdışı Veri Boşluğunu AI Destekli Çağrı Zekasıyla Kapatma” için kayıt olun.

लेखक के बारे में

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.