यूनिक्स / लिनक्स

Web Sitesi Görselleri Ev Sahipliği Yapın

Resimler ve web siteleri hakkında konuşalım. Resimler, sitenin görünümünü geliştirmek için uygun şekilde kullanıldığında mükemmeldir. Satış yapıyorsanız, dönüşüm oranınızı ziyaretçilerinize dönüştürebilirsiniz. Şimdi, resimlerinizi neden çevrimiçi olarak barındırıyorsunuz? Resimlerinizi çevrimiçi hale getirmenin en yaygın nedeni bunları başkalarıyla paylaşmak olacaktır. Aile üyeleri, örneğin, yeniden birleşme resimlerine kolayca erişebilirler. Bu durumda çevrimiçi bir fotoğraf albümüne sahip olmak isteyebilirsiniz. Deneyimlerime göre, web sitesi resmi barındırma, resimlerinizin çevrimiçi olarak barındırılmasının diğer yaygın nedenidir. Her iki durumda da, çevrimiçi olarak bir klasörde barındırılan web sitenizde paylaşacağınız veya kullanacağınız resimlere sahip olmak iyi bir fikirdir.

Resimleriniz için bir ev sahibi bulurken, bir web sitesi için ev sahibi olup olmamanızla aynı kriterleri göz önünde bulundurun. Resimlerinizin saklanması için size uygun miktarda alana ihtiyacınız olacak. Bugünün dünyasında çok sayıda İnternet Servis Sağlayıcısı veya ISS'si var, bu yüzden sundukları şeyin üzerinden geçmek için zaman ayırın. Çok az zaman geçiren veya hiçbiri olmayan ve 7/24 destek için bir şöhrete sahip olan bir sunucu istersiniz. Alanın ardındaki fikir, daha kaliteli bir görüntü yüklemenize ve saklamanıza izin vermektir. İyi kalitede bir görüntü istiyor, ama çıldırmıyorsunuz; Bir web sitesi ya da bir albümde paylaşmak için büyük resimlere ihtiyacınız yoktur. Ben 250 piksel x 250 jpg dosyaları çok iyi çalışıyoruz.

Olası çevrimiçi sunuculara bakmanız için birkaç öneride bulunacağımı düşündüm ama satın almadan önce bunlara baktığınızdan emin ol. Ipower.com'u seviyorum. Bu ISS çok amaçlı bir hosting sitesidir. Kullanmanız için harika kaynaklara ve hesap başına muazzam bir odaya ve e-posta veya canlı sohbet ve telefon desteğiyle harika bir hizmete sahiptir. Bu kendimi kullandığım hizmettir.

Sadece Flick Kabin adı verilen bir başka barındırma sitem var. Bu site, herhangi bir ana site olarak, eBay açık artırmalarınıza, Web Sitelerine, Resim Albümlerine ve Bloglarınıza vb. Bir yol oluşturmanıza olanak tanır. Bu sitenin avantajı neredeyse tamamen anonimdir. Eğer resmin kim olduğunu bilmesini istemiyorsanız, bu sizin için bir ev sahibi olabilir. Ayrıca maksimum dosya boyutu veya bant genişliği yoktur.

Bu tüm millet. Web'in etrafına iyi bakın ve iyi bir servis bulun. Önerdiğim iki tanesi buzdağının ucu bile değil, sadece paranızın karşılığını aldığından emin ol. Bazı resim barındırma siteleri ücretsizdir, ancak bir amaç ISS arıyorsanız, ücretsiz sağlayıcılardan uzak durun.