डिजिटल विपणन

Web Sitesi Tanıtımı Kolaylaştırıldı

Bir ürünün veya hizmetin internetin gücü aracılığıyla pazarlanması, çoğu insan için bu senaryodan faydalanmak isteyen kişiler tarafından güvenilir bilgi miktarının azalması nedeniyle zaman alıcı bir kabustur. Peki, web sitenizin arama motorlarında bulunması için yapmanız gereken adımlar nelerdir? Cevap aslında birçok farklı şeydir. Ve Google'ın 1. sayfasında bulunmanın doruk noktası olduğunu hissetmeyin. Benim kendi alt alanımdan biri orada çürüyor ve bu, üretilen trafik ayda 300'e yakın olduğu için bunun iyi bir kelimesi. Google'da bulunmaması için başka arama motorları da var, felaketi sormuyor, msn, alta vista ve diğer değerli arama motoru trafiği de son derece değerli.

Öncelikle Çalışmak için birkaç farklı taktik. Bir klasör oluşturarak başlayın ve "web sitesi tanıtım araçları" gibi bir şey olarak adlandırın. Daha sonra makale yazımı için bir alt klasör oluşturun, (ortak girişim ortaklığı ile yapılmadığı sürece, bu, SE'ler tarafından siteniz için karşılıklı bir bağlantıdan ziyade oylama olarak görülen bağlantıların alınması için en iyi yöntemlerden birisidir. iki site sahibi arasında, bir sitenin ya da sitenin faydalanabileceği bir şey sunarak yapılabilecek bir ticaret ve belki de iyi yazılmış bir makale, arama motorlarının sayfalarında endekslenebilir. Makalenizi yazdıktan sonra sadece makale dizinleri değil, e-zines veya elektronik haber bültenlerine göndermeyi düşünmelisiniz. Bu sadece haber bültenini çalıştıran kişiler tarafından arşivlenmeyecek, ancak dolaşımlarından birinde yeniden basılacaksa, 20.000'den fazla okuyucu tarafından görülebilir ve bu da sitelerinize büyük bir destek sağlar. Bu haber bültenlerinin birçoğu kendileri için içerik arıyorlar. İyi yazılmış bir yazı, iyi bildiginiz bir konu hakkinda yazili ve güvenli bir sekilde yazmanin bir ifadesidir. Eğer konuyla ilgili yazmak istemiyorsanız, konuyla ilgili herhangi bir ilgi alanınızı aramak için online kaynaklar hazırdır ve yazım ve dilbilgisi konusunda yardımcı olmak için kelime editörleri ile bu rotanın takip edilememesinin bir sebebi yoktur. bazı başarılar.

Bir sonraki klasöre "e-kitaplar" denilmeli. Makalelerinizden çok sayıda içeriğe sahip olacağınız ve bilginiz araştırma yoluyla büyüyeceğiniz için bu, makalelerin mantıklı bir izidir. Bir kitap için sıfırdan başlıyor olmanız durumunda yapmanız gereken şeylerden biri. Bu size bu proje için önünüzde bir adım olma avantajını sunar. Fakat bir e-kitap yazmak size nasıl trafik kazandırıyor ve gerçekten de sıralamanıza nasıl yardımcı olabilir? Bir e-kitap hakkında bilmeniz gereken ilk şey, promosyon ürünleri olarak sitenizin ürün veya hizmetleriyle yazılabilmesidir. Bu, daha sonra yeteri kadar insan tarafından aranan bilginin peşine düştüğünüzde verilebilir veya satılabilir. Bir e-kitabınız olduğunda, bir exe.file veya pdf'ye dönüştürülür. Bu, çıkış terimiyle ilgilidir, ancak her iki şekilde de bir html belgesidir. Bir web sayfası düzenine çok benzer, ancak bir web sitesinin html'si içinde görünen tablolar ve formlar olmadan. Bu yüzden bir indirme arama motorları olarak sitenize yüklediğinizde de bir web sayfası getiriyor gibi bir web sayfası getiriyor downsides olmadan örümcek de örümcekler aslında bu daha fazla "ağırlık" ve örümcekler için değer verebilir ve aslında daha yüksek sıralanabilir Siteniz aramalarda. Gerçekten de bu anormalliği fark ettiğim bir ebook, Google ile PR7'de sıralandı. Bunu yaparak ve başkalarının aynı şeyi yapmasını veya başka e-kitap eşantiyon sitelerine yüklemesini istemekle, kendi mini web sitenizin internette dolaştığını görebilirsiniz. Bu, kalıcı kalacağınız bir şey ve önümüzdeki aylar ve yıllar boyunca trafik alabileceğinizi anlıyor.

Bu iki taktik yasaldır ve sadece web sitenizin yaşamını büyük dünya ağında başlatamaz, aynı zamanda hayat. Bu, en iyi şekilde yararlanmak için olabildiğince düzenli bir şekilde yapılması gereken ama şanslı olduğunu söyleyen birinin söylediği gibi bir şeydir. Cevabı "Çalıştığımın daha zor, daha şanslıyım" oldu.