एसईओ

Web Tasarımınıza SEO Uygulaması

Çoğu insan, daha büyük olanın daha iyi olduğuna ve SEO'nun bir istisna olduğuna inanıyor. İçeriğinizde yalnızca bir anahtar kelime kullanıyorsanız, aslında arama motorlarında daha fazla yer gösterme konusunda kendinizi sınırlandırırsınız.

Birçok insanın "web geliştirme" veya "web tasarımı" türünde yazı yazmasını ve web sitelerini listenin en üstünde görmesini hayal edin. Ancak, tüm dürüstlükte, bu sözlerden biri, 260 milyon hit gibi bir şey, büyük bir miktar çizecek. Eğer zirveye çıkmak istiyorsanız, çoğunlukla çeşitli anahtar kelimeler kullanarak ve bunları uygun bir şekilde kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Çeşitli anahtar kelimeler kullanmanın demografinizi daha iyi filtreleyeceğini unutmayın.

Kelimenin tam anlamıyla var, milyonlarca web sitesi ve her geçen gün daha da fazlası ekleniyor. Böylece, yerinizi bulmak için web sitenizi niş pazarınıza göndermeniz gerekir. Nişin gözlerine ulaşmak istiyorsanız, farklı gruplar için filtreler kullanmalısınız. Bu, düzgün bir şekilde kullanılıyorsa, görünürlüğünüzü veya "tıklama sayısı" nızı artırabilir ve sonuç olarak, sizi Google arama sıralamasında en üste getirebilir. "Web geliştirme" ve "web tasarımı" terimlerini kullanarak ve "web geliştirme şirketi" veya "San Diego'daki web tasarım şirketi" gibi benzersiz varyantları ekleyerek bir arama motorunda toplanma şansınızı artıracak ve ulaşmaya çalıştığınız müşterinin gözünün önünde sizsiniz.

Şuna bir bakın:

Arama — Anahtar Kelimeler — Sonuçlar
1 —– Web Geliştirme —– 262 milyon
2 —– Web Geliştirme Şirketi —– 10.700.000
3 —- Web Geliştirme San Diego —— 1,560,000
4 —– Web Geliştirme Şirketi San Diego — – 334,000

Gördüğünüz gibi, anahtar kelimelerinize birkaç çeşit ekleyerek, olası bir müşterinin gözlerinin önünde iniş şansınızı artırabilirsiniz. Tüm aramaların% 50'sinin 3 veya daha fazla anahtar kelimesi olduğu ve Google'ın arama motorunun ilk sayfasında yer alanların olduğu söyleniyor. Bu küçük adımlar, web sitenizin en üst sıralara ulaşmasına yardımcı olacağından, odaklanmaya değer olan şeylerdir. Bunu yapmanın tek yolu, bu numaraları akıcı bir şekilde öğrenirseniz.

SEO’yu web tasarım veya web geliştirmeye uygulamakla ilgili daha fazla şey öğrenmek isterseniz, sitemizde harika bir başarı dersi sunuyoruz. Learn Web Development'taki strateji kurslarımıza göz atın.