एसईओ

Yaratıcı Web Tasarımı

Yeni web sitenizi daha geleneksel bir web şirketinin aksine tasarlamak için yaratıcı bir web tasarım şirketi ile anlaşarak, potansiyel müşterilerinizin gözünde kendinize rakiplerinizden ödün vermez bir avantaj sağlayın.

Geleneksel tasarım şirketleri, işlevsel olarak işe yarayan, ilgili bilgilerle bir araya getirilen bir siteye odaklanmaya odaklanıyor. Web 2.0 ve daha geleneksel pazarlama yollarını pazara giriş yapın ve yaratıcı web tasarım şirketleri oyuna dahil oldular.

Yaratıcı web tasarımı & # 39; ile, tüketicilerin beklediği işlevsellik ve ilgili bilgilere sahip olan web sitelerine atıfta bulunuyorum, ancak estetik açıdan büyük bir odaklanma var ve geleneksel pazarlama & # 39; wow faktörü & # 39; Kullanıcıların dikkatini çekmek ve akıllarında rakiplerininkinden daha uzun süre dayanmak.

Mükemmel bir grafik tasarımlı ve kusursuz bir görüntü seçeneği sunan bir विज्ञापन panosu resmi, yolun yanındaki bir adla ve bir adla ve bir adla karşılaştırıldı. Her ikisine de bakmayı seçmiş olsanız da, yaratıcı yaklaşım sizi, izleyicinin yaratıcı reklam panosunu hatırlatmasını isteyecektir.

Şimdi iki web sitesi, yan yana resim. Bir flaş giriş sayfası, hemen görüntülerin bir montajını gösteriyor ve dikkatimizi çekiyor; Bu, her pikselin mükemmel bir şekilde hizalandığı görsel olarak güzel bir web sitesine götürür. Ardından, sadece metin ve temel bir navigasyon gösteren bir mülayim web sitesi. Farklılık, Siyah Beyaz TV'yi bir 3D Sinema Tiyatrosu ile karşılaştırmak gibi harika.

En yeni ve en iyi teknolojinin kullanımıyla, yaratıcı bir web tasarım şirketi, kullanıcıyı görsel olarak kullanmak için Flash, jQuery ve HTML5'i kullanacaktır; Ancak bu, yaratıcı bir web tasarımının tuzaklarının ortaya çıkabileceği yerdir.

Yıllar önce, 2000 yılı civarında, birçok grafik tasarım şirketi, web servisleri için pazarda bir çıkış görmeye başladı. Bu şirketlerin birçoğunun web deneyimi olan az bir web deneyimi vardı ve bu sayede web hizmetleri sunmaya başladılar. Anlamadıkları işlevsellik, geçerli bir işaretleme, çapraz tarayıcı uyumluluğu veya SEO idi. Daha geleneksel web tasarım şirketi olan her şey hesaba katılacaktı.

Bu, yaratıcı bir web tasarım şirketi olarak sınıflandırılırken, çoğu zaman yaratıcı web tasarımı bir tasarımdan bir tasarıma başarılı bir şekilde dönüştürülmeyecek ve bir tasarımda (özellikle çapraz tarayıcı) yanlış hizalamalara sahip olamayacaktı. Tecrübeli geliştiriciler olmadan, bu sorunların çoğu göz ardı edildi ve birçok standart altı yaratıcı tasarımlı web sitesi günümüzde hala çok daha fazla, her gün dünya çapında web üzerinde canlı olarak gönderiliyor.

Bu nedenle, yaratıcı bir web tasarım şirketi işe almayı düşündüğünüzde, her zaman onların işlerine baktığınızdan emin olmalısınız, çoğu saygın şirket birkaç soru sorduğunuzu düşünmez. Yaratıcı bir web tasarım şirketinde, sitenizi oluşturan kişiler bir ekip olarak çalışmalıdır. Çok yönlülüklerin sona ermesi ve yaratıcılığın işlevsellik ile birleştirilmesi gerektiğinde, bir & # 39; tasarımcı & # 39; bir & # 39; geliştirici & # 39; projeniz üzerinde çalışın.

Bir tasarımcı genellikle sanatsal olarak düşünür ve baskı dünyasında bir kapasitede grafik tasarımcısı olarak çalışmış olabilir. Amacınız, onayınız için görsel olarak çekici bir tasarım yaratmaktır. Bu, web sitenizin neye benzeyeceğine dair statik bir görüntü olacaktır, çünkü bir grafiği düzenlemek, kodlanmış bir web sitesini düzenlemek için olduğundan çok daha hızlıdır. En yaratıcı web tasarım ajansları benzer bir şekilde çalışırlar, çünkü bu, tasarımcının tüm sanatsal yeteneklerinin kullanılmasına ve yalnızca tasarımcının değil, aynı zamanda müşterinin de hayal gücünün tamamen kullanılmasına izin verir.

Bir tasarım onaylandığında, standart geliştirici koddaki bir web formatına dönüştürmek için bir geliştirici devreye girer. Bu, bir İçerik Yönetim Sisteminin (CMS) uygulanmasını içerebilir ve genellikle bazı hafif Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile çapraz tarayıcı uyumluluğunu içerir. Bu yapıldıktan sonra, yepyeni yaratıcı web tasarımınız World Wide Web için hazır.

Marka imajınıza uyan ve kullanıcıyı büyüleyen, kolayca gezinebilen, arama motorlarında iyi sıralanan ve aynı işlevi gören bir web sitesi oluşturmak için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yaratıcı bir web tasarım şirketi seçmelisiniz. Kendi kullanıcı merkeziniz ve pazarınızda daha fazla dönüşüme yol açarsınız.

Yaratıcı bir web tasarım şirketi seçerken akılda tutulması gereken başlıca hususlar, uygulama sürecini, maliyetlerini, portföylerini ve beklediğiniz hizmet düzeyini yansıtır. Ben bir online danışmanım ve bir ajans bulmakta zorluk çekiyorsunuz, ya da başka bir ajansın ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bile yardım etmenize yardımcı olabilirsiniz. ve rekabetinizi ezmek için yardım edin.