डिजिटल विपणन

Yeni Başlayanlar İçin İnternet Pazarlama – İnternette Büyük Para Kazanın!

Web sitenizi dönüştürmek için gereklidir. İnternet’te çok yeni iseniz, bu teknik terimler dönüşüm oranları gibi, tıklama oranlarını tıklayıp ve bunları tercih ediyor. Size biraz yabancı geliyor. Özellikle ortalama bir internet kullanıcısı iseniz (internette yeni biri) fakat en çok tercih edilen İnternet pazarlamacıları için bu, günlük İnternet terminolojisidir. Temel olarak oldukça basit dönüşüm oranları, web sitenizde başka bir şeye dönüşen ziyaretçilerin sayısı anlamına gelir. Satış dönüşüm oranları, web sitenizi ziyaret eden ve ürününüzü satın alan kişi sayısıdır. Yani, bir yüz kişi web sitenizi ziyaret ettiyse ve iki kişi ürününüzü satın aldığında satış dönüşüm oranınız yüzde 2 olur.

Ürününüzü Google’da विज्ञापन yayınlıyorsanız reklamın alt kısmında yer alan web sitesi bağlantısı veya URL’dir. Reklamınız Google’da yüz kez gösterildiyse. Reklamınıza bir kişi tıkladığında, tek bir tıklamayla web sitenize yönlendirildi. Bu, tıklama oranı yüzde 1 olacaktı. Birisi web sayfanıza gelip, genellikle bir şey karşılığında, belki ücretsiz bir hediye veya bülten veya ücretsiz bir rapor karşılığında size kendi adlarını ve e-posta adreslerini verdiğinde bir tercihtir. Umudunun istediği bir şey. Yüz kişi web sitenizi ziyaret ederse ve 30 kişi size adlarını ve e-posta adreslerini verir. Bu, daha sonra% 30'luk bir orana sahip olmanız anlamına gelir!

İnternette para kazanmak için öğrenmeye başlarken, bazı deneme ve hatalardan sonra birkaç şey buldum. Aslında gerçekte İnternet pazarlamacıları, kendi ürününüzü oluşturmanızı veya oluşturmanızı söyleyecektir. Sorun internet üzerinde başlayan birçok kişi için% 2'ye varan satış kopyalarını nasıl yazacaklarını bilmiyor ya da kendi ürünlerini tasarlayabiliyorlarsa da, birçok yeni haber yaptıklarını düşünebiliyorlarsa da, internet ürünlerinin ne olacağına dair hiçbir fikri yok. satmak.

Yapabileceğiniz iki şey var, sen ve bir arkadaşımın yaptığı şeyi yapabilirsin. Bir ürünü hazırlarken ve üretirken, dönüştürülmeyen bir satış mektubu üretmeye çalışırken zamanınızı aylar ve saatler geçirebilirsiniz. Ve sonra tıklama reklamı başına ödeme için 2k harca, yalnızca kullanıcıların ürün için ödeme yapmak istemediğini keşfetmek için. Veya benzer ürünleri başka bir web sitesinde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ya da yaptığımız şeyi yapabilirsin, ve ilk etapta yapmış olmalısın! Orijinal satışınızı yaptıktan sonra size ekstra gelir sağlamak için çeşitli geri satış ürünlerine sahip olan, geçici / para kazanıcı pasif bir gelire sahip yüksek bir dönüştürme ürünü bulun.

Daha deneyimli pazarlamacılar, sizin sattığınız ürünü üretmek için araştırma yapmak için güç güç ekiplerine ve reklam yazarlarına ödeme yapsın. Yani eğer satış yapıyorsanız ve kendi ürünlerinizden birini satmak yerine para kazanıyorsanız,% 50 veya% 70 komisyon alırsanız ne olur? Ürünlerinden 5 tane satıp paranızı üçe katlayabilirsiniz. Arkadaşım, gerçekten tekerleği yeniden icat etmek zorunda değilsin. Bağlı kuruluş pazarlamasının tek dezavantajı, çoğu zaman listeyi tutmamanızdır.