एसईओ

Yeni bir açılış sayfası yayınlamadan önce kendinize sormanız gereken 15 soru

Açılış sayfaları, çoğu çevrimiçi pazarlama kampanyasının önemli bir parçasıdır. Reklamınızı tıkladıktan sonra gördükleri sayfayı hedef kitlenize ve gerçek विज्ञापन içeriğinize uyarlamak için harika bir yoldur.

Ne yazık ki, orada test, düzeltme ve hassaslaştırma ile ilgili çok sayıda harika makale var. Açılış sayfaları, her sayfa için her ipucu veya hile değil. İşleri daha da karmaşık hale getirmek için, yeni bir açılış sayfasıyla nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir:

  • Sadece tahmin edersiniz?
  • Bir sayfa hazırlar ve en iyisini umar mısınız?
  • En iyi vuruşunuzu verin ve daha sonra bazı verileriniz olduğunda ince ayar yapın mı?
  • Birden fazla sayfa oluşturup ilk günden itibaren sınamaya başlıyor musunuz?

Bunların tümü kesinlikle uygun seçenekler olsa da, yetersiz bir açılış sayfası size çok pahalıya mal olabilir. olası dönüşümlerin ve satışların sonucunu çıkarırken, ilk kez etrafınızda iyi bir açılış sayfası oluşturmak için elinizden geleni yapmaya değer.

Buna yardımcı olmak için, her pazarlamacıdan 15 soru içeren bir liste hazırladım. Bir açılış sayfasını yayınlamadan önce kendilerine sormalısınız. Bu listedeki her soruya “evet” cevabını verebilirseniz, açılış sayfanız mükemmel olmayabilir, ancak iyi sonuçlar sağlamalıdır.

1. Ekranın üst kısmındaki deneyimim reklamcılıkla tutarlı mı geliyor?

Reklamlarınız, açılış sayfanızın beklentilerini ayarlıyor. Kişisel yaralanma hizmetlerini tanıtıyorsanız, ancak açılış sayfanız boşanma davasıyla ilgili konuşuyorsa, site trafiğiniz için hemen bir karışıklık ve karşılanmamış beklentiler yaratırsınız. Bu, kullanıcıların açılış sayfanıza dönmesini sağlamanın harika bir yolu değildir.

[Read the full article on Marketing Land]


Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Yazarlar burada listelenmiştir.


लेखक के बारे में

Jacob, PPC & CRO kullanarak işletmeleri büyütme misyonuyla tutkulu bir girişimcidir. Yıkıcı Reklamcılığın Kurucusu ve CEO'su olan Jacob, 2000'den fazla işletmenin çevrimiçi gelirlerini artırmasına yardımcı olan, ödüllü ve dünya çapında bir organizasyon geliştirdi. Onunla Twitter'da bağlantı kurun.