एसईओ

Yıl 2018'de Hakim Olacak İdeal SEO Eğilimleri

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, herhangi bir Dijital Pazarlama kavramının hayati bir parçasıdır. Tüm web siteleri Google'da sorunsuz SEO teknikleriyle sıralanır. Düzgün yapılmazsa, web sitesi çevrimiçi ortamda varlığını kaybedebilir.

Devam etmenin en iyi yolu, SEO'nun yeni güncellemelerini daha hızlı bir şekilde öğrenmektir. Yenilikçi tekniklerin uygulanması, müşterinin web sitelerinin Google'ın en çok aranan sayfalarında bulunmasına yardımcı olacaktır. Arada, 2018 yılına hükmedecek olan en son beş tahmin var.

Link Yapılı bir Marka Geliştirin

Bu, çevrimiçi pazarda bir marka oluşturmak için önemli stratejilerden biri. Popüler web sitelerinden bağlantı kurma, en üstteki markayı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu güçlü teknik 2018 yılında baskın olacak. Ayrıca, her şeyden önce markayı etkilemeyecek, spam Backlink'leri kontrol edecek ve link oluşturma profilini inceleyecek olan ilişki kurmayı, konuk bloglarını dikkatle ele almayı vurgulayacak.

Görsel İçerik Üzerine Konsantre Edilmesi

Google'ın görseller ve videolar araması daha geniş bir gelişmeye şahit olacak. Görsel görüntüler ve içerik günümüzde bir karışıklık yaratıyor. Birçok web sitesi ve sosyal medya sitesi görsel veya video içeriğini kullanıyor. Bunun nedeni, Google'ın yeni tekniklerdeki ilerlemeler ve yüksek İnternet hızıdır. SEO yöneticileri, küresel erişimi artırmak için video ve görüntü aramalarına da güveniyorlar.

Mobil Optimizasyon

Şirketlerin çoğu web sayfalarının düşük yükleme hızı nedeniyle ziyaretçilerini kaybediyor. Web sayfası trafiğinin yaklaşık% 57'si mobil cihazlardan gelir. Hızlandırılmış Mobil Sayfaların kullanımı, yükleme hızının dört katına çıkarılmasına yardımcı olacak ve bu da 2018'de kullanıcı etkileşimini% 35 artıracaktır. Şirketler, akıllı telefonların optimizasyon tekniğine yoğunlaştıklarında SEO sonucu da daha iyi olabilir. Daha fazla görünürlük elde etmek için, Yerel SEO yardımıyla akıllı araçların aramalarına göre anahtar kelimeleri seçin.

Sesli Aramalara Odaklanma

Google Voice ve Siri ile sesli arama başladı yazmayı sevmeyen birçok kullanıcı için daha kolay ve kullanışlı. Ses Tanıma Yazılımı, normal insan konuşmasını anlayabildiği için güvenilir hale geliyor. Burada, SEO uzmanlarının yüksek sesle söylenebilen ve aramaları kullanıcılar için kolaylaştıracak anahtar kelimeleri veya kelime öbeklerini aramaları gerekir. 2018 yılında kullanılan SEO stratejisi, konuşma cümlelerine ve terimlere odaklanacaktır.

Özetle, yukarıda belirtilen SEO stratejileri, şirketlerin yanı sıra kullanıcıların aramalarını daha hızlı bir şekilde bulmalarına ve ürünleri bulmalarına yardımcı olacaktır. Bu sadece üst çentik ve en son teknik yüklü SEO stratejileri yardımı ile yapılabilir.