एसईओ

YouTube SEO – Bu, YouTube Video Yükselişini En Üst Düzeyde Nasıl Oluşturursunuz?

YouTube, günde 30.000 saat video alıyor. Doğru. GÜNLÜK. Bu akıl almaz video miktarı ile, çekiş yapmak ve videonuzu popüler hale getirmek neredeyse imkansız hale geldi. Artık YouTube SEO taktikleri gerçekleştiriliyor.

YouTube, YouTube videolarını popülerliğe göre sıralıyor. Bir videonun arama sonuçlarındaki sıralamasını belirlemek için baktıkları şeyler.

Kanal Görüntüleme Sayısı: Sahip olduğunuz daha fazla kanal görünümü, YouTube kanalınız o kadar yüksek olur. [19659002] Video İzleme Sayısı: Daha yüksek görüntüleme sayısına sahip olduğunuzda, hedeflediğiniz anahtar kelime için YouTube’un arama sonuçlarında sıralanırsınız. Ancak görüşler yalnızca popülerlik ölçüsü değildir.

Video Yorumları: Daha fazla yorumunuz varsa, daha yüksek olacaksınız. Birden fazla hesap oluşturmanızı ve videolarınıza yorum yapmayı öneriyorum. Hatta bazı dramları canlandırmaya çalışın. Videonuz üzerinde oluşturabileceğiniz daha fazla ihtilaf, alacağınız daha fazla yorum. İnsanlar çatışmaya akın ediyorlar.

Video 'Beğen' Puanları: Mümkün olduğu kadar çok olumlu oy kullanmak istiyorsunuz. Size olumlu oy vermek için arkadaşlarınızı alın. YouTube abonelerinizin listesini e-postayla gönderin ve onlara beğenme notu vermelerini isteyin. Derecelendirmelerin video görüntülemeleri kadar önemli olduğunu öğrendim. 50.000 video görüntüleme sayısına ve iki yüz negatif derecelendirmeye sahipseniz, videonuz en üst sırada yer almaz. 50.000 video görüntüleme sayısı ve iki yüz puan dereceniz varsa YouTube'un arama sonuçlarının en üstünde oturuyor olacaksınız.

Video Sık Kullanılanlar: Videonuzun aldığı daha fazla favoriler, daha yüksek rütbe yapabilirsin. Ayrıca, daha fazla trafik getiren diğer YouTube favori listelerinde görüneceksiniz.

Kanal Aboneleri: Daha fazla abone olduğunda, YouTube kanalınız o kadar yüksek olur.

Temelde siz Yukarıdakilerin dengeli bir yaklaşımını istiyorum. YouTube video görüntülemelerinin, yorumların, beğenilerin, favorilerin, vb. Birçoğu. Bunların iyi bir dengesine sahipseniz, videonuzun YouTube’un arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alması gerekir. Ayrıca, bu bir avantajdır, Google’lar. Google'ın zirvesinde sıralanacak bir YouTube videosu alabiliyorsanız, bu büyük bir trafiktir. Majör. Ve videoların bu pozisyonları uzun, uzun bir süre tuttuğunu gördüm. Bu tutarlı bir trafik kaynağı.

Geri bağlantıları: Videonuza işaret eden daha harici geri bağlantılar daha yüksek olacak. Geri bağlantıları almaya başlamak için en kolay yer sosyal ağlardan: Facebook, MySpace, Twitter, Digg ve geri kalanı. Ayrıca, mesaj panolarında / forumlarda listelemeyi deneyin ve videonuzu ücretsiz bağlantı dizinlerine gönderin. Ayrıca ücretsiz bloglar oluşturun ve videonuzu bunlardan gömün ve bunlara bağlantı verin. Geri bağlantıları elde etmede açgözlü ve acımasız olun.

YouTube'da aktif olun: Videolar hakkında yorum yapın, diğer kanallara abone olun, arkadaşlık istekleri gönderin. Ne kadar aktif olursanız, kendi videolarınıza daha fazla dikkat çekersiniz.

YouTube SEO Yapılmaması – YouTube görüntülemelerini yapay olarak artırmak için otomatik yazılım botlarını kullanmıyor musunuz? YouTube onları kapattı ve hesabınız yasaklanacak. YouTube’un Hizmet Şartları’nın ihlalidir ve sıfır toleranslıdır. Artık arkadaşlarınızı otomatik olarak eklemek, abone olmak, yorum eklemek için kullanabileceğiniz bazı YouTube dostu yazılım araçları var. İmza dosyasımda, YouTube'un hizmet şartlarını ihlal etmeyen yalnızca iyi birine bağlanacağım.

Diğer büyük, daha fazla trafik elde etmek için videonuzu yanlış etiketlememektir. Orada bazı yüksek trafik anahtar ifadeleri var, ancak video içeriğiniz başlık anahtar ifadenize uymuyorsa YouTube videonuzu yasaklayacaktır. Ayrıca videonuzu uygun şekilde etiketleyin. Rastgele yüksek trafik deyiminde bulunmayın. YouTube videonuzu yasaklayacak ve bu ifadeden gelen trafik zaten hedeflenmeyecek, dolayısıyla önemli değil.

Orada var. Son birkaç yıldır YouTube SEO'yu yapıyorum ve bu, videonuzu kalabalıktan ayırmak için yapmanız gereken tek şey.