डिजिटल विपणन

Yükselişte Web Video Üretimi

Bir medya şirketi olan Online Casale Media tarafından, pazarlamacılar ve çevrimiçi destekleyiciler tarafından satın alınan video reklamların büyümesinin gelecek yıl içinde yüzde 25'e kadar artacağı yayınlandı. Bu oran, tüm World Wide Web’deki tam विज्ञापन maliyetlerinin yaklaşık yüzde 23,9’una eşittir.

"Dijital Video Reklamlar: Engelleri Kaldırmak" başlıklı çalışmada, 150'den fazla medya uzmanı, planlayıcı ve alıcıyı Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sözleşmelerde sorguladı. Bu özel çalışma, belirli bir medya tercihi üzerindeki kararı oluşturan idealler ve ilkeler hakkında bilgi edinmeyi amaçlamıştır.

Bilgilerin ve medyanın parmaklarınızın ucunda olduğu gün ve yaşlarda, bilgilerinizi pek çok farklı biçimde elde etmek kolaydır. Çoğu kişinin bir video klibi izlemek için kısa bir paragraf okumaktan daha istekli oldukları bulunmuştur. Videoyu kullandığınızda, görsel öğeden ziyade reklamınıza daha fazla öğe ekleyebiliyorsunuz. Bir web videosunda, görsel, ses ve eğlence değerini kitlenize ulaşmanın bir yolu olarak kullanabilirsiniz.

Çalışmaya katılanların çoğu, potansiyel alıcılara veya yatırımcılara olan bağlılıklarını sergilemenin daha çekici ve yenilikçi bir yol olduğuna inanıyordu.

eMarketer kendi analizlerini gerçekleştirdi ve işin reklamlarının% 85'inin, satın alma reklamlarının, anlaşmanın çok karmaşık ve uygun maliyetli olmadığını ifade etmesi durumunda bunu yapacağını gördü. Vakaların üçte birinden fazlası karmaşıklık sorununun yatırım anlaşmasına değmediğine inanıyordu.

Web videoları şirketinizin Google’daki ve diğer arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını genişletmesine yardımcı olabilir. Bir video yüklediğinizde, bir makalenin sahip olabileceği tüm anahtar kelimelere sahip olursunuz, ancak bir ürün müşteriye sunulduğundan bu yana içerik daha yüksek bir değere yerleştirilir. Ziyaretçileriniz daha sonra videoyu değerlendirebilir, yorum yapabilir veya paylaşabilir. Video paylaşıldığında herkes tarafından ücretsiz olarak paylaşılabilir ve ücretsiz reklamın yararını göreceksiniz ya da viral olsa bile. Bu videolar düzenli olarak yayınlandığında ve bir işletme için bir ana sayfaya geri bağlandığında, tüm bu içerik Google tarafından bir algoritma haline getirilir ve ardından derecelendirmeler artırılır.

Finansal İade

Bazı şirketlerin bu bölgeye gittiklerinde ihtiyatlı olmalarının sebebi, Yatırım Getirisi'nin (ROI-40) işlenmesi söz konusu olduğunda zor bir dönem olması ve kesin olarak belirlenmesi zor olabilir. ne kadar etkili oldukları. Bu sadece keşfedilen topraklar altında olduğu için olabilir. Casale Media'nın CEO'su Joe Casale, web'deki bazı medya kuruluşlarının web video prodüksiyonunu "Untamable Wild" olarak gördüğüne inanıyor. & # 39; Bu, kimin üzerinde bir ayak uydurabileceğine inanan kim olursa olsun, hareket etmeye ve değişmeye devam edecek bir sınır olduğu gerçeğine atıfta bulunur.

Ayrıca, bu çalışmanın diğer şirketler için çevrimiçi varlıkları ile uğraşmaya geldiğinde eğitimli seçimler yapması için materyal kazanmasına yardımcı olduğunu eklemeye devam etti.