Dijital Pazarlama

İnternet Bağlantısı Pazarlamasının SWOT Analizi

Bağlı kuruluş İnternet pazarlaması, internette para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Fırsatlar sonsuz olsa da, çok az çaba ile iyi miktarda para kazanabilirsiniz. Aslında bu, sürdürülebilir pasif gelir yaratmanın en iyi örneklerinden biridir.

Oxford sözlüğü, ortağı resmen bağlı ya da bu fırsattaki ana faaliyetleri çok güzel bir şekilde özetleyen bir kuruluşa bağlı olarak tanımlamaktadır. Bu özet ışığında, bağlı kuruluş internet pazarlamasını şu şekilde tanımladım:

1. Kaliteli web organizasyonlarına üye olmak,

2. Ürünleri pazarlayın ve

3. Satış sürecinin başarıyla tamamlanmasının ardından, komisyonun ürünlerin niteliğinin% 40 ila 80'i arasında değiştiği bir satış komisyonu alır.

Bağlı Ortaklık İnternet Pazarlamasının SWOT Analizi

Gücü

Günümüzde, teknolojinin büyük ilerlemesi ile birlikte, yaratıcı bir fikir ile ürün geliştirme arasındaki demir perde tamamen ortadan kaldırıldı. Eğer bir Y kuşağıysanız, demir perdenin farkında değilsinizdir, ama ya X kuşağı ya da bebek boomlarıysanız, kesinlikle benimle aynı fikirde olursunuz.

Yeni bir fırsatla, yeni ürünler geliştiriliyor, nerede bunların çoğu e-ürünlerdir. E ürünlerinin güzelliği bir zamanlar gelişti; geliştirici aynı ürünün sınırsız kopyalarını satabilir.

Ancak zorluk hala devam ediyor. Yalnızca PC'nizde en iyi ürün varsa, kimse bilmiyor. Bir satış yapıp para kazanmıyorsunuz. Karanlıktaki bir kıza göz kırpmak gibi. Ve işte internet üzerinden internet pazarlamacılığının rolü geliyor.

Bu eşsiz pazarlamanın en güçlü yönünü, yalnızca ürün geliştirici başkası olduğu için pazarlamaya yönelik tüm enerjinizi kullanmanıza izin vermesi ve nakit akışının sağladığı faydaların keyfini çıkarmanızdır. iyi ürün / hizmetlerin teşvik edilmesi / önerilmesi

Zayıflık

Her madalyonun bir zıt tarafı vardır ve madalyonun diğer yüzünde, yeterli bilginin gerekliliğini ve web sitenizin pazarlamasında kritik trafiğe ulaşmak isterim.

Fırsat

Bağlı kuruluş internet pazarlaması fırsatı sınırsız değil mi? Daha fazla ürün geliyor ve her gün katılan daha fazla kredi kartı için hazır müşteri var. Bunun uzun süredir artan bir eğilimini görebiliyorum. Gittikçe artan bir pazar ve web pazarının küresel doğası ile, yeni bir bağlı pazarlamacı veya mevcut bir bağlı kuruluş internet pazarlamacısının hacmini artırması için her zaman bol miktarda yer olacaktır.

[İnsanlarınsatınalmaklailgilendikleribirürünbulmakkadarbasitbirürünbulmakgibibasit

Tehdit

Fırsatlar sonsuz olsa da, ayın daha karanlık bir tarafı da var. Tehditin kökü bilgi eksikliği olmasına rağmen, web'in şu anki durumuna genişletilebilir. Bir internet arama motorunda bağlı kuruluş İnternet pazarlaması arıyorsanız, bir tür bağlı kuruluş İnternet ürünü veya web sitenizi tanıtmak için bir tür araç sunan bir milyondan fazla web sitesi bulabilirsiniz.

bilgi yüklemesi okyanusuna kolayca boğulabilir. Ancak, iyi haberi sadece yüzmeyi değil, çok yakında uçmayı da öğreneceksiniz.