SEO

Kayıt dışı 100 $ tasarruf etmek için ŞİMDİ 2019 Arama Motoru Arazi Ödülleri'ne girin!

Endüstrinin en prestijli ödül yarışması olan The Search Engine Land Awards'ın önemli bir dönüm noktası var: Early Bird son tarihi ! Başvurunuzu 12 Nisan Cuma (TOMORROW!) 'A getirin, sadece 395 $ – 100 $' lık standart giriş ücretlerinden ödeyeceksiniz!

özellikle kazanırsanız 100 $ (giriş başına!) kazanırsanız, çok fazla kutlama pizzası satın alırsanız, tüm söylediğim bu kadar…

Peki, ne bekliyorsunuz? Bu, dünyaya ödüllü olduğunuzu gösterme, paha biçilmez ağızdan ağıza pazarlamanın keyfini çıkarma ve aramada en büyük onuru eve götürme şansınız. Gönderinizi şimdi tamamlayın !

Herhangi bir sorunuz varsa, [email protected] 'e ' e ulaşın. Unutma: Finalistler SMX® Advanced (4 Haziran) akşamı 4 Haziran akşamı onurlandırılacak (3-5 Haziran) – Tören ve parti sonrası Seattle Pop Kültür Müzesi'nde yapılacak! Geçen yılın etkinliği şut bir hit oldu – sadece kazananlara sor!

Yargıçlarımız, neleri paylaşmanız gerektiğini görmek için sabırsızlanıyor! Şimdi girin !


Yazar Hakkında

Lauren Donovan, 2006 yılından beri içerik üretimi, organik sosyal medya, topluluk yönetimi, gerçek zamanlı gazetecilik ve bütünsel sosyal arkadaşlık konularında uzmanlaşmış çevrimiçi pazarlama alanında çalıştı. Şu anda Third Door Media'da İçerik Pazarlama Müdürü, Search Engine Land, Marketing Land, MarTech Today, SMX ve MarTech Konferansı'nın ana şirketidir.