Dijital Pazarlama

Newbies İnternet Pazarlama Arızasını Önleyebilir

İnternet pazarlamacılığı, internet üzerinden hem reklam hem de satış ve reklam işidir. Kolay olabilir, ancak birçoğunun size inandığı bir geceleme önerisi değildir; Web sitenizin yaşanabilir ve karlı hale gelmesinden haftalar, aylar hatta yıllar önce olabilir, ancak yeni başlayanların başarısızlıktan kaçınabileceği yollar vardır.

Öncelikle İnternet pazarlamacılığı doğru müşterileri çekmek, kullanıcı dostu bir ortam yaratmak ve içerik geliştirmekle ilgilidir. Müşterilerinizin ihtiyaçları ile alakalı. Web sitenizden ciddiye almak istediğiniz sürece asla bitmeyecek devam eden bir süreçtir.

İnternet pazarlaması, pek çok "tuğla ve harç" işleminin ayrılmaz bir parçası haline geldi, ancak yalnızca çevrimiçi şirketler geleneksel pazarlara da karşı çıktılar. perakende satış alanında faaliyet gösteren işletmeler, örneğin işten-tüketiciye (B2C) pazarlama, işten-işe (B2B) pazarlama ve eşler arası (P2P) pazarlama.

İnternet kullanıcıları Bir kaç önemli yerdeki reklam, muhtemelen reklamı fark edecek ve web sitenizi hemen ziyaret etmeye zorlanabilir veya ileride kullanmak üzere web sitenizi aklınızda tutabilir. İnternet Pazarlama afiş reklam içerir; e-posta pazarlama, PPC reklam, bağlı kuruluş pazarlama, arama motoru pazarlaması, makale pazarlaması, blog pazarlama ve Bloglama. Bu stratejiler, reklam ve şirket tanıtımı için kullanılan yöntemler olarak adlandırılabilir ve bu pazarlama stratejilerinin, belirli bir şirketin promosyonda istenen sonuçlara ve dolayısıyla satışlara ulaşabilmesi için herhangi bir web sitesine dahil edilmeleri için doğuştan gelen özelliklere veya yeteneklere sahip olmaları gerekir. . İnternet pazarlamacılığının temel faydalarından biri de bilginin kullanılabilirliğidir. Bir zamanlar, İnternet pazarlamacılığı çoğunlukla bir Web sitesine sahip olmaktan veya diğer Web sitelerine banner reklamlar yerleştirmekten ibarettir, ancak bu günlerde insanlar para kazanmak için pazarlama faaliyetlerine katılırlar.

Affiliate Marketing on-line olarak en kolay yol olarak görülüyor. Başarı, özellikle hemen hemen hiç giriş engelleri olan acemi pazarlamacı için, sadece bir ortaklık kimliği kurmak ve sen gitmek. İnternet'te biraz zaman geçiren herkes için, İnternet pazarlaması terimi, zengin hızlı planlara, trafik programlarına, AdSense'i nasıl pazarlayacağına, çevrimiçi pazarlamayı otomatikleştiren programlara, en son süper duper e-kitaba vb. İlişkin düşünceleri çağrıştırıyor

Neden bağlı pazarlamacıların ve özellikle yenilerin başarısız ezici çoğunluğu başarısız? Bağlı kuruluş programlarının tanıtımı, çevrimiçi para kazanmanın en ödüllendirici ve kolay yollarından biridir, ancak kendinizi bağlı kuruluşlara pazarlama yapmadan önce doğru kararlar vermek, başarı ile başarısızlık arasındaki farkı ifade edebilir.

İşte bazı 'sağduyu' “Satış ortaklığınızı artırmanın yolları.”

'Mutlaka sahip olmak' ürünlerini yaratan 'gurular', aciliyet ve eylem yaratan zorlayıcı satış kopyalarını elde etmede oldukça başarılı. Ayrıca, bir 'satış' sayfası ve 'teşekkür ederiz' indirme sayfası olarak kullanmak için bağlı kuruluşun web kopyasını da sağlarlar. Bağlı kuruluş satışları için, bağlı kuruluşun tüm tanıtım ve pazarlama çalışmalarını yapmak zorunda olması ve bir müşterinin satın alma işlemi için teşekkür ederiz sayfasına gönderilmesi durumunda, satış ortağının bir sonraki müşteriyi bulması için yeniden başlaması gerekir.

Affiliate internet marketing, çevrimiçi para kazanmanın en iyi ve en kolay yollarından biridir, ancak müşteri satın almalarını indirmek için gönderilmeden önce e-posta listenize eklenirse daha da iyi olur. Bunu nasıl yapabilirsin?

Benim tavsiyem iki şey yapmak:

1. Ödeme yapıldıktan sonra, müşterinin, indirme sayfasına gitmeden önce adlarını ve e-posta adreslerini girdiği kayıt sayfasına ('sıkma sayfası') yönlendirildiğinden emin olun ve

2. Başka bir satın alma işlemi gerçekleştirme olasılığı yüksek olduğunda, alıcıyı satış noktasında başka bir teklifte bulunun. Bu, zaten satın aldıkları ve benzer veya daha düşük bir fiyata tamamlayıcı bir öğe ise, iyi bir şekilde satın alabilirler – böylece işlemin değerini ikiye katlayabilirler.

İnternet pazarlamacılığı, çevrimiçi başarı için kesinlikle çok önemlidir ve doğru bir şekilde karlı olabilir. yaklaşım. Başarılı İnternet pazarlaması, strateji ve pazarlama arasındaki birleşimdir ve yeni başlayanlar, İnternet pazarlama başarısızlığından nasıl kaçınabileceklerini bilmeli ve bilge hızlı olsun ya da 'gurular' için tüm zenginlikleri sağlayacaklardır.