Database

NFL Taslağında Her Yıl Alınan Son Oyuncuya Verilen Başlık (İsim)

Mr. Alakasız, her Nisan ayında yıllık NFL Taslağı süresince tartışılan bir başlıktır çünkü taslakta seçilen son oyuncuya verilen şüpheli başlıktır. NFL'de başarılı olma ihtimalinin çok az olduğu için, seçilen kesin oyuncuyla ilgili olarak var olan inanç eksikliğinden dolayı, Bay Unrelevant'ın yarısı şaka tarzında verildi.

NFL Taslak 32 takım ile yedi tur oldu. Toplamda 32 takımdan oluşan yedi takım toplam 224 fişe çıkmasına rağmen, toplam sayıdaki toplam sayı 255 civarındadır. Yedi tur boyunca her takım için verilen turun ötesinde ek bahisler yapılmasının sebebi "telafi edici" denilen bir şeydir. seçer." Telafi edici seçimlerin tam bir açıklaması bu makalenin kapsamı dışındayken, daha fazla oyuncuyu kazandığından daha fazla oyuncuyu kaybeden takımlar için atanmış ek bir seçim var. Böylelikle, telafi edici seçimler, oyunculara daha açık olan takımların daha eksiksiz bir liste hazırlamasına yardımcı olur. NFL Taslağının 1936'da başladığı halde, 1976'da kırk yıl sonrasına kadar değilken, 255'inci genel seçimle 255'inci genel seçimle Sayın Bağlantısız'ın seçilmesi olağandışı bir durum değildir.

sevgili ifade Bay Irrelevant popülerleştirildi. Konsept aslında eski bir NFL geniş alıcısı ve Paul Salata adında Güney Kaliforniya Üniversitesi için standout oyuncunun beyin fırtınasıydı. 49 yaşındayken, oyun günleri onun ardında kaldıktan sonra, Salata, Kaliforniya'daki Newport Beach'teki evinin yakınındaki Bağlantısız Hafta olarak bilinmesi gerekenleri kurdu.

Mr. Yaz mevsiminde Orange County, California'da alakasız bir hafta düzenleniyor ve diğer etkinlikler arasında geçit töreni, golf turnuvası ve bir önceki baharda yapılan NFL Draft'taki son seçimle seçilecek şanslı oyuncu için kızartma yer alıyor. Haftalık varoluş, Lowsman Trophy'nin ödülü ile sona eriyor. Lowsman Trophy, Heisman Trophy'yi (kolej futbolunda en çok takdir edilen bireysel ödül) taklit eder, ancak sert bir kola vurmak yerine bir oyuncuyu betimlemek yerine, topa bir futbolcu atar ve bu donanımı donatır.

İlk Bay Irrelevant, Phil Flanagan'dı çünkü 1936'da ilk NFL Taslak'taki son seçimle birlikte ele geçirildi. Kelvin Kirk, resmi olarak ilk Baygın Değil olarak tanındı. Kirk, 1976 NFL Taslağı'nda 487. ve son seçimle seçildi ve bu nedenle kendisi ve ailesi için yaz aylarında Newport Beach şenliklerine katılmaları için bir davet topladı.

NFL Taslağı'nda son genel seçim muhtemelen New Orleans Saints tarafından 1967 tarihli taslakta 17. turda (toplamda 445) seçilecek olan Jimmy Walker oldu. Aynı yıl Walker, Detroit Pistons tarafından NBA Draft'ında ilk genel seçim ile çekildi. Walker, NBA'de dokuz yıl boyunca oyuna girecek ve en sonunda Jalen Rose isimli bir oğlu evlat edinmeden önce birkaç yıldız takımı kuracaktı. Gül, NBA'de ve 1992 ve 1993 yıllarında Michigan Fab takımıyla birlikte oyuna girerdi. Ne yazık ki, Walker ve Rose'un Walker'ın 2007'de vefat etmesinden önce hiçbir zaman şahsen buluşmadığı bir ilişki ortaya çıktı.

Daha hafif bir notta rahat sporlar Taraftarlar, Bay Irrelevant olarak adlandırılan çok sayıda oyuncunun, Nebraska Üniversitesi, LSU, Ohio Eyaleti ve Texas Üniversitesi gibi en üst düzey kolej futbolu programları için oynadığı ilginç bir oyun olduğunu fark edebilir.