Database

Ortaklık Programları ile Çalışma

Baktığınız her yerde, düşünebildiğiniz her ürün veya hizmet için bir ortaklık programı teklifi görüyorsunuz. Bazıları, tüm dünyada yüksek hacimli sert ürünler satan tam otomatik sistemlere sahiptir. Bilmiyorsanız, "zor" ürünler, bir e-kitaptan veya indirilebilir bir web şablonundan farklı olarak … dokunabileceğiniz ürünlerdir. Birçok ortaklık programı birkaç bağlı şirkete sahiptir ve büyük şirketlerin bir ya da ikisinin bir milyondan fazla üyesi vardır.

Bir ortaklık programına katılmanın avantajları nelerdir?

Hazır bir iş sunuyorlar. Bu, Internet'ten bir tür yaşam kazanmak isteyen ancak kendileri tarafından bir işletme kurma bilgisine veya eğilimine sahip olmayan insanlar için çok büyük bir artı.

Komisyonlar ve ödüller genellikle iyidir ve daha kurulu programlar daha yüksek ve daha iyi ücretli seviyelere gerçek bir ilerleme şansı.

Diğer üyeler genellikle pratik destek sunmak için hazırlar.

Sınırlamalar nelerdir?

Promosyon faaliyetlerinizde kısıtlamalar var mı? Aslında size verdikleri ortaklık sitesine sahip değilsiniz. Afişler, resimler, linkler, meta etiketler vb. Gibi şeyleri sayfanıza yerleştiremezsiniz. Bağlı kuruluş sayfanızın URL’si genellikle çok uzun ya da birçok Arama Motorunun endekslemeyeceği soru işaretleri gibi garip şeyler içeriyor.

Herhangi bir tanıtım reklamı veya makalesi muhtemelen binlerce kişi tarafından kullanılmış ve sonuçta etkisini kaybetti ve satış veya yönlendirmelere ulaşmayı zorlaştırdı.

Katıldığınız program henüz kurulmamışsa (veya bazı durumlarda olsa bile), o zaman kendinize ait olmayan ödemelerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. onurlandırılmak. Ayrıca, kaç tavsiye veya satış yaptığınızı doğru bir şekilde kaydetmeyen düşük kaliteli ürünler veya alt standart istatistik riskini de taşıyorsunuz.

Başlamadan önce düzenli olarak minimum miktarda ürün satın almanız gerekebilir. komisyona hak kazanmak için veya daha önce bir üye olabilirsiniz. Şirketten bekleyebileceğiniz teknik veya bağlı kuruluş desteğini alamazsınız. Bu, yetersiz personel ya da şirketin ihmalinden kaynaklanıyor olabilir.

Alt sıranızdaki diğer insanlar programı tanıtmak için hiçbir şey yapmazlar.

Yukarıdaki sınırlamalardan en az dördü biraz zaman ve çaba ile üstesinden gelinebilir. Örneğin, programı tanıtmak için daha yeni reklamlar (buna izin verilirse) ile gelebilirsiniz.

Şirket, alt sıranızdaki kişilerin e-posta adreslerini sağlarsa, daha az etkin üyelere yardımcı olmayı önerebilir. Çok sık bu insanlar pasif, tembel veya kayıtsız oldukları için değil, sadece etkili bir şekilde NASIL tanıdıklarını bilmedikleri için değil! rehberliğiniz, satış veya tavsiye vermeyenler ve sağlıklı alt çizgiler ve artık gelirler arasındaki fark anlamına gelebilir.

Gerçek sayfanızı tanıtmakla ilgili olarak, bazı kısıtlamaların üstesinden gelmesi gereken birkaç küçük püf noktası:

Affiliate URL’nizi gizleyin Korsanları durdurmak için Affiliate Masker Bu, büyük Arama Motorlarında listelenmenize yardımcı olmamakla birlikte, web sayfanızın, potansiyel müşterilerin tarayıcınızın adres çubuğuna yazmasını ve hatırlamasını kolaylaştıracaktır.

Affiliate sayfanıza gidin. Fare işaretçinizi sayfanın herhangi bir yerine koyun ve bir kez sağ tıklayın. Açılan kutudan "Kaynağı Görüntüle" yi seçin. Bu sayfa için HTML gösterecektir. Bunu "Farklı Kaydet" işlevini kullanarak sabit diskinize bir HTML belgesi olarak kaydedin. Sayfayı web sitenize yükleyin. Bir web siteniz yoksa, aşağıdakilerden birinden biraz boş alan elde edin:

http://www.tripod.com/
http://www.fortunecity.com/ [19659019] http://www.crosswinds.net/
[http://www.htmlpublishing.com/][http://www.freehomepages.com/] http://www.pageproducer.com/

'Yeni' sayfanızı Arama Motorlarına gönderin. Ayrıca artık afiş kodlarını, bağlantıları, görüntüleri, referansları, aslında bu sayfalara istediğiniz herhangi bir şeyi yerleştirebilirsiniz, çünkü HTML’nin kontrolü sizdedir. Dikkatli bir kelime olsa da. Orijinal ortaklık sayfanızın gerçek HTML’sini değiştirmeyin. Afişler gibi diğer şeyleri de içine koyun.

Bağlı kuruluş sayfanızın bu "ayna sayfasını" yapmak, reklam seçeneklerinizi önemli ölçüde artıracak.

İletişim E-posta Adresi: [email protected] ]

İnternet Adresi: [http://aboutaffiliates.com/news/viewarticle.php?id=11]

Autoresponder Adresi: [email protected]

Bu makaleyi yeniden basmak için Özel Koşullar:

Sizin ezineğinizde veya ezininizde yayınlayabilirsiniz. Web siteniz, web siteniz, ücretsiz, tüm satır içinde ve makale dahil edildiği sürece. Ayrıca, makalede ve byline'da bulunan herhangi bir html bağlantısını da etkinleştirmenizi istiyorum.

Bu makaleyi, optin olmayan (spam) herhangi bir yayında kullanamazsınız. Makalemi kullandığınız yayının veya web sitesine bağlanmış nezaket bir kopyasını takdir edersiniz.

Jude Wright tarafından Ortaklık Programlarıyla Çalışma (c) 2004