SEO

Oteller şimdi Google My Business’te hizmetler ve kolaylıklar ekleyebilir

Google My Business, otellerin Google My Business’a giriş yapması ve otelin hizmet ve aktivite ayrıntılarını güncellemesi için destek ekledi.

Otel özellikleri .

  1. Google My Business'ta oturum açın.
  2. Birden fazla yeriniz varsa, yönetmek istediğiniz yeri açın.
  3. Tıklayın Bilgi .
  4. “Otel özellikleri” nin yanında Düzenle öğesini tıklayın.
  5. Eklemek ve bilgileri girmek istediğiniz özelliği arayın. Ardından, Kaydet öğesini tıklayın.

Google, bir otelin Google Arama ve / veya Google Haritalar’dan görebilecekleri olanakların bir özetini sağlar. Bunlardan herhangi birinin aslında yanlış olduğunu tespit ederseniz, bu bilgiyi gösterge panelinizde düzenleyebilirsiniz.

Düzenleyemiyor musunuz? Google, bir hata veya başka bir sorun nedeniyle bu bilgileri değiştiremezseniz Google’a başvurabileceğinizi ve size yardımcı olabileceklerini söyledi.

Bu yardım belgesinde daha fazla ayrıntı öğrenebilirsiniz. 19659002] Neden umursayalım ki Google, arama yapanların otel incelemeleri, fiyatlandırma ve ayrıntılar için arayacakları bir yer haline geliyor. Yönetimini yaptığınız otelleri güncel ve doğru tutmanız önemlidir; böylece bir otel müşterisi, Google’da gördükleri bilgilerin gerçek otelin konaklamalarına uymadığı için üzülmez.


Yazar hakkında

Barry Schwartz’ın Arama Motoru Arazisi’nın Haber Editörlüğünü yapan ve NY merkezli bir web danışmanlık şirketi olan RustyBrick’in sahibi olarak otelinizin ayrıntılarını doğru tutmanız da önemlidir. . Ayrıca, SEM konularında popüler bir arama blogu olan Search Engine Roundtable'ı da yönetmektedir.