Matbaa - Tasarım

Özel Kutular Ambalajınızı Özel Kutularla Küçük Bir Stil Verir

Hepimiz paket kutularını atmayı reddeden kişiyi biliyoruz çünkü “atmak için çok güzel”. Kutuyu sevgiyle ne kadar şık ve cömertçe göründüklerine bayılıyorlar.

Peki, ambalajınızın benzer bir duygu uyandırmasını istiyorsunuz. Müşteri, ürünü açmadan önce ürüne aşık olmalıdır. Bunu ve daha fazlasını verebilecek birçok özel ambalaj şirketi var. Basit ürün çantalarından sofistike ve stil sahibi üst düzey kumaş çantalara ve gurme ürünlere kadar. Özel kutular, ürünlerinizin stilinize ulaşmasını sağlar.

Özel ambalajları tanımlamak için birçoğu 'kutu' sözcüğünü kullanırken, hiçbir şekilde yalnızca bir kutuyla sınırlı değildir. Tipik 'kutu' için birçok seçenek var. Ambalajı özelleştirme, genellikle bir tasarım veya logo ekleyerek markanıza özgü bir şeklin toplanmasını içerir. Bazı markalar bile münhasır müşterileri için bir isim eklemeye kadar gidebilirler.

Normalde baskı özel ambalajında ​​kullanılan üç baskı yöntemi vardır

• Fleksografik Baskı: Bu, ambalajınız ile birlikte gerçekten büyük bir lastik damga- baskı levhası gibi çalışır. tasarım mürekkebi alır ve daha sonra kutunuza damgalayan büyük bir mürekkep pedi görevi görür. İki seçeneğin daha ucuz olması

• Dijital Baskı: Dijital baskı genellikle daha küçük boyutlu siparişler için kullanılır. Evde kullandığınız lazer püskürtmeli yazıcıya benzer. Mürekkepleri karıştırır ve ardından doğrudan renk ve tasarımı özel kutuya uygular.

• Litho Etiket Baskı: Litografi türetilmiştir, çok daha temiz, daha fazla çözünürlükte baskı sağlar. Burada baskı bir kağıt tabakası üzerinde gerçekleşir, işlenir, kesilir ve daha sonra kutuya bir yapıştırıcı ile tutturulur.

Özel kutular, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, çeşitli boyutlarda gelir;

• 5-13 / 16 "X 5 -3/4 "X 1-15 / 16" – mücevher ve diğer küçük eşyalar için ideal

• 7 "X 7-1 / 8" X 2-1 / 4 "nakliye için ilaç, ilaç ve ambalaj için büyük bir boyut

• 9 "X 6-1 / 2" X 2-3 / 4 "- her türden abonelik kutuları için çok popüler bir boyut

• 12-1 / 4 "X 9-1 / 4" X 4 "- büyük boy kilitli kilit önümüz, tam boy aperatif yiyeceklerden evcil hayvan oyuncaklarına kadar her şeyi sevketmek için ideal.

Özel kutular farklı malzemelerden üretilmiştir. Çevre dostu ve yenilenebilir kaynaklar da dahil olmak üzere çeşitli materyaller, bu tür şeylerin sizin için önemli olması halinde, çoğu tedarikçi kırışıklıkları kesen dolgu malzemeleri, kağıt mendil, kurdela, yay ve daha fazlasını tamamlamak için çok daha fazlasını sunar. 19659002] Alışılmadık bir tasarımı var mı? Korkuları yok. Sürekli büyüyen kesim kalıbı ve stok mailler envanterine eklenmesi için her zaman benzersiz tasarımların peşinde olan şirketler var, sadece biraz daha fazla zaman harcamak zorundasınız.

İlgilendiğiniz bir nedeniniz varsa, özel bir kutuda bu sebebi vurgulamak için çok fazla yer var.Müşteriler bir vicdanla markaları severler.Yalnızda ya da üstte ne beklediğiniz hakkında küçük bir mesaj ekleyin. Bir hikaye, şiir ya da paragraf olabilir, mesajınız geçtiği sürece önemli değil.

Öyleyse, ilerleyin; Ürününüze bir üst kenar vermek için etkileyici bir özel kutu edinin.


Source by John Petter