Database

Post Office Kutusunun Sahibi Nasıl Tanımlanır

Bazen bir PI olarak, bir PO BOX veya Posta Posta Kutusu (PMB) sahibi için fiziksel adresi bulmanız ve tanımlamanız istenir. Bu genellikle bir postane Box Break veya ters PO kutusu olarak adlandırılır.

Bu, genellikle kredi başlıklarını kullanan bir veritabanına erişiminiz varsa, bir veritabanı araştırması ile gerçekleştirilebilir. Kişiler bir Posta Kutusu'na sahip olduklarında, genellikle bu adresi faturaları veya araba ödemeleri, faturalar vb. İçin kullanacaklar ve PO Box, kredi adreslerinde alternatif adres olarak görünecektir.

Eğer orada değilse, USPS web sitesinde bulunan bir formu kullanarak Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi ile iletişim kurarak bilgi. Bu form, bilgiye ihtiyaç duyduğunuz nedeni açıklamanızı gerektirir. USPS yalnızca mahkeme celbi gibi uygun bir kişide yasal hizmet sunmaya çalışıyorsanız bilgileri açıklayacaktır. Mahkemede dava numarasının bile istenmesi durumunda dava yargılanacaktır.

Bazen bu yöntemler hala başarısız olacaktır. Kutuyu açtıkları ve USPS'yi sağladıkları adreste artık yaşamadıkları için kutunun sahibi yeniden yerleştirilmiş olabilir. Postane Kutusu'nun sahibinin, kutunun hesabını açtıklarında sahte kimlik kullanması bile mümkündür.

Profesyonel görünümlü materyaller, ücretsiz teklifler, belki de bir aşk mektubu göndererek PMB sahibini bahane etmeye çalışabilirsiniz. sahibini kimliklerini ortaya çıkarmak için kandırmak için bir şey. Bu postalar her zaman çağrı yakalama ile bir tuzak çizgi telefon numarası içermelidir. Posta kutusu sahibi arama yaparsa, bilgilerini alırsınız ve bu şekilde izlersiniz.

Bu, basit bir PO BOX Break için çok fazla iş gibi görünebilir. Tuzak hatlarının kurulması, kredi başlıklarının alınması, bahane posta kartlarının yazdırılması. Birçok araştırmacı bu türden bir çalışmaya kaynaklık ediyor ve bu tür bilgileri rutin olarak elde etmek için kurulmuş bir araştırmacıdan alınan bilgileri satın alıyor.

Eski bir deyiş var, tekerleği yeniden icat etmek için bir sebep yok. Bu özellikle bilgi edinme konusunda uzman olan ve çok daha büyük bir karmaşık soruşturmaya dahil olan diğer araştırmacılara satan özel araştırmacılara geldiğinde doğrudur.

Bu yalnızca bir Posta Ofisi molası için geçerli değildir, aynı zamanda Basit konum veya telefon molası.