Dijital Pazarlama

Reklam ve Dijital Resim Çerçeveleri: Banka

Dijital fotoğraf çerçeveleri, mevcut olan en ucuz ve kullanımı kolay reklam araçlarından biridir. Çok küçük işletmelere sahip olan insanlar bile dijital bir fotoğraf çerçevesine sahip olabilir ve bunları kullanıma sokabilirler. Çerçevenizi satın aldığınızda veya aldığınızda, bunları ayarlamak ve fotoğraflarınızı görüntülemeye başlamak yalnızca birkaç dakika alır. Örneğin, bankalar bu çerçeveleri promosyon araçları olarak kullanmak için harika bir yerdir. Çoğu kez insanlar bir bankada beklemek zorunda. Dijital fotoğraf çerçeveleri, beklerken onlara bakmak için bir şey verir ve bankanızı tanıtmak için harika bir fırsattır.

Doğru Çerçeveyi Seçme

Bir banka için çalışıyorsanız veya satın alıyorsanız ve satın almak istiyorsanız Bir dijital fotoğraf çerçevesi, satın almak için kaç kare karar vermeniz gerekir. Sadece bir tane satın alabilir ve onu sayacın ortasında görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu, tüm müşterilerinizin çerçeveyi çok iyi göremeyeceği anlamına gelir. Her teller's istasyonunda bir çerçeve kurmak iyi bir fikirdir. Ayrıca, para yatırma fişlerini tuttuğunuz masaya da ekleyebilirsiniz. Onları herkesin masalarına koyabilirsin, ve bu da müşterilerinize beklerken bakmak için ilginç bir şey verecektir.

Tezgahlarda ve masalarda çerçeveler kuracak olursanız, göreceli olarak küçük kareler isteyeceksiniz. yoluna girme. Yedi veya sekiz inç kare muhtemelen en iyi seçenek, ve bu çerçevenin boyutu nispeten ucuzdur. Genellikle 50 $ veya daha az mal olacak. Bu fiyata, birkaç kare satın almak için kolayca göze çarpar. Bu tür bir kurulum için, muhtemelen müzik ya da video çalan bir kareye ihtiyacınız olmayacak ve muhtemelen kablosuz karelere ihtiyaç duymayacaksınız.

Çerçeveyi Ayarlama

Dijital fotoğraf çerçevelerini satın aldığınızda, Onlara fotoğraf ve resim koymalıyız. Bazı bankalar sadece tanıtım resimlerini kullanmayı seçebilir. Bu görüntüleri bilgisayarınızda oluşturabilir ve görüntüleri yapmak için PowerPoint'i bile kullanabilirsiniz. Örneğin, faiz oranlarınızı tasarruf hesaplarınız, CD'leriniz ve kredilerinizde gösteren resimler yapabilirsiniz. Müşterileriniz bir çek veya tasarruf hesabı açtıklarında hediye alır mı? Eğer öyleyse, müşterilerinizin çerçevenizde alacağı hediyenin resimlerine sahip olmalısınız. Ayrıca personelin ve bankanın fotoğraflarını da ekleyebilirsiniz. Örneğin, "Bir başkasıyla bir kredi hakkında konuşman gerekiyor mu?" Kişinin adını ve konumunu eklediğinizden emin olun.

Resimlerinizi oluşturduğunuzda, bunları çerçevenize yüklemeniz gerekir. Bazı çerçevelerle görüntüleri kablosuz olarak aktarabilir ve başkalarıyla fotoğrafları bir başparmak sürücüsüne yükleyip çerçeveye bu şekilde taşımanız gerekir. Her birkaç saniyede bir görüntü göstermek için onları ayarlarsanız, her müşteri beklerken birkaç görüntü görecektir. Bankanızda dijital fotoğraf çerçeveleri kullanarak, müşterinin bekleme süresini avantajınıza kullanabilirsiniz.