SEO

2018 Arama Motoru Arazi Ödülleri için seçildi

Arama topluluğunu, Matt Cutts'ın desteği ve aktif katılımı olmadan olduğu gibi geliştirmeyi hayal etmek zor. Pazarlama araştırması daha yeni olanlar, asla Google’ın Değerli Mühendisi ile tanışma ve özellikle SEO topluluğu ile ne kadar düşünceli, nazik ve açık bir katılımcı olduğunu anlama şansına sahip olamazdı. Hala Google'dayken yaptığım gibi onu tanımak ve zaman geçirebilmek için onur duydum. Geçen hafta hayal edilemez bir trajediye maruz kaldı ve biz de onun etrafında büyük ve küçük yollarla yardım etmek ve onun endüstrimizin önemli bir parçası olduğunu bilmesini sağlamak için etrafta toplanan bir topluluk olarak.

Matt'in sevgili eşi Cindy'nin beklenmedik geçişinden sonra, topluluğumuz Matt'in Matt için can sıkıcı bir şekilde destek vermesi, dünyanın her yerindeki arama profesyonellerinin Matt'i sektörümüzün ne kadar büyük bir kısmını kastettiğini bilmesini sağladı. Majestic'in kurucusu Dixon Jones, zihinsel sağlık savunuculuğu hem kendisi hem de Matt için önemli olduğu için, hizmete çiçek göndermek ve Birleşik Krallık'taki bir ruh sağlığı yardım kuruluşuna para bağışlamak için çevrimiçi bir çabaya başladı.

, Haziran ayında Arama Motoru Arazi Ödülleri'nde bir miktar elde edilen yıllık bağış alıcısı, Cindy ve yakında kaybettiğimiz diğer endüstri armatürleri onuruna Ruh Sağlığı Amerika olacak.


Об авторе

Michelle Robbins, SVP Content & Marketing Technology, Üçüncü Kapılı Medya'nın dijital yayınları, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Arazi ve MarTech Today'in Genel Yayın Yönetmeni olarak editörlük yönünü denetliyor, tam zamanlı çalışan gazetecilere ve editörlere katkıda bulunan içeriği yönetiyor. İçerik stratejisini tüm özelliklerde geliştirmek ve bu girişimleri, Third Door Media'nın iki lider pazarlama konferans dizisi olan Search Marketing Expo ve The MarTech Conference'ın programlama ve hedef kitle hedefleriyle uyumlu hale getirmekten sorumludur. Ayrıca Michelle, bilgi teknolojisi operasyonlarını yönetiyor ve pazarlama teknolojisi departmanını yönetiyor.

Deneyimli bir yurtiçi ve uluslararası açılış konuşmacısı ve konuşmacı olarak SMX, MarTech ve diğer sektörel etkinliklerde topluluğa bağlanmaktan hoşlanıyor. Twitter'da Michelle ile Twitter'a bağlanın @MichelleRobbins ve Linkedin ,