SEO

5 En İyi CakePHP Alışveriş Sepeti Uzantıları

Piyasaya çıkış zamanından beri, CakePHP dünya çapında PHP geliştiricilerinin dikkatini esnek bir çerçeve olarak aldı. Sadece iş web siteleri oluşturmak için değil, aynı zamanda özel yazılımlar, uygulamalar, çevrimiçi portallar ve alışveriş arabaları geliştirmek için de uygun değildir.

e-ticaret web sitesi manifoldunu geliştirmek için, bu PHP geliştirme çerçevesi çok iyi bir seçimdir. CakePHP tarafından sunulan aşağıdaki eklentileri aldığınızda, bu çerçeveden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uzantı setinin, alışveriş sepetinizin güvenilirlik kadar doğruluk ve güvenilirlik kazanmasına nasıl yardımcı olabileceğini de okuyun ve okuyun.

> CakeCart

Bu eklenti, tam teşekküllü ve kullanıcı dostu bir alışveriş sepeti almanıza yardımcı olabilir. Google Checkout ve PayPal gibi büyük eklentileri uygulamada yardımcı olan authorised.net desteği ile birlikte gelir. Bir çevrimiçi mağazanın özelleştirilmesi ve lansmanı artık çok daha kolay ve ağır bir mağazaya sahip.

> CakePHP-Cart

Farklı alışveriş sepeti özellikleriyle uğraşmak için bu geliştirilmiş eklenti, CakePHP geliştiricilerine gelişmiş kaynaklar sağlıyor. Etkileşimli işlevlerle çalışabilir ve farklı web uygulamalarını kolayca özelleştirebilirsiniz. Geliştiriciler, CakePHP-Cart'ın sunduğu esnekliği son derece sever.

> VaM Cart

Bu hızlı gelişen ve PHP tabanlı eklenti kullanımı son derece kolay. İster yeni başlayan biri ya da deneyimli bir PHP geliştiricisi olun, VaM Cart ile çaba harcamadan çalışabilirsiniz. Bu eklentinin yardımıyla bol miktarda ürünü çok çeşitli kategorilere koyabilirsiniz. Otomatik görüntü yeniden boyutlandırma, inbuilt-SEO, ürün incelemeleri vb. Bu eklenti tarafından sunulan bazı özelliklerdir. Çevrimiçi iş alanında yeniyseniz ve yeni oluşturulmuş bir çevrimiçi mağazayı başlatmayı düşünüyorsanız, bu uzantıya gidin.

> BakeSale

CakePHP'nin MVC çerçevesini izler ve otantik ve kapsamlı alışveriş sepeti uygulamaları oluştururken kullanmanız gereken temel yapıyı sunar. Bu eklentinin temelini oluşturan MVC çerçevesi, AJAX için jQuery ve JavaScript kütüphanesini ve onun sunduğu tüm efektleri kullanır. Ek olarak, BakeSale'e yeni işlevler ekleme yöntemi, onu kullanan CakePHP geliştiricileri için daha pürüzsüz hale gelir.

> Kaching-PHP

Genelleştirilmiş bir çevrimiçi mağazadan yola çıkarak mağaza kurmayı düşünmek yerine? Kaching-PHP'yi kullanmanız size tam özgürlüğü verecektir. Ayrıca, mağazanızın oluşturulmasına nasıl başlayacağınız konusunda yardım eli ile birlikte size örnek bir mağaza verecektir. Bir araba geliştirmek için çeşitli kaynakları ele alma konusunda yeterli tecrübeye sahip misiniz? Peki, bu eklentiyi gelişmiş sarf malzemeleri için kullanabilirsiniz.

Artık, CakePHP yerleşik mağazanızı nasıl daha etkileyici hale getireceğinizi biliyorsunuz. Bu eklentileri bir tutun ve rakip iş pazarında rakiplerinizin önünde kalın.