SEO

AdWords özel sütunları artık anahtar kelime ve reklam düzeylerinde kullanılabilir

AdWords'teki özel sütunlar, pazarlamacıların kampanyalarının standart olmayan metrik hedeflere göre nasıl performans gösterdiği konusunda daha ayrıntılı bilgiler edinmelerine yardımcı olabilir. Artık, reklamverenler, 2014 yılından beri kullanıma sunulan kampanya ve реклама grubu düzeylerine ek olarak, anahtar kelime ve reklam düzeylerinde özel metrikler oluşturabilir ve bunları izleyebilir.

Arayüze yapılan her yeni ekleme işleminde olduğu gibi, bu güncelleme Yalnızca yeni AdWords “deneyiminde” kullanılabilir.

Artık yeni sütunlarda anahtar kelime ve reklam düzeyinde özel sütunlar kullanıma sunulmuştur.

Yeni özel sütunlar oluşturmaya veya Eski AdWords arayüzü, yeni sütunların yeni AdWords arayüzüne aktarılmayacağını bildiren bir bildirim alırsınız. Eski UI'nin kullanımdan kaldırılmasının daha da yakınlaştığını gösteren bir işaret daha.

Eski AdWords arayüzündeki özel sütunlara eklenen eklemeler veya düzenlemeler yeni arayüzde mevcut olmayacak.


Об авторе

Ginny Marvin Tüm yayınlarda günlük editörlük operasyonlarına yardımcı olan ve ücretli medya kapsamını denetleyen Third Door Media'nın Yardımcı Editörü. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.