SEO

Bing Ortak Programı takvim yılı niteliğine geçiyor

Bing Ads, Bing İş Ortağı Programı'ndaki durumu nasıl belirlediğine göre bir takvim yılı değerlendirmesine geçirerek bir değişiklik yapıyor. Değişikliğin Ocak 2019'da gerçekleşmesi planlanıyor.

Program üç kattan oluşuyor – Elit, Seç ve Ortak – ve belirli harcama ve sertifika kriterlerini karşılayan satıcılar, ajanslar ve teknoloji sağlayıcıları içeriyor.

Neden dikkat etmelisiniz?

Bing ortakları için sıralı durum şimdi, 1 Ocak'tan 31 Aralık'a kadar, faturaları ve çıktıları içeren bir formüle dayanarak, program gereksinimlerini karşılamaya dayanacaktır. Bing'in belirttiği gibi, yeni program endüstri standardı ve reklamverenlerin kendi faturalandırma çizelgelerine daha iyi uyum sağlar.

Ortaklar yıllık performans incelemesinin sonuçlarına bağlı olarak kademeli olarak yukarı veya aşağı hareket edebilirler. Üyelik statüsü arttıkça faydalar artar.

Takvim yılı odaklı olarak, şu anda Bing Partner Programına kaydolmuş veya katılmak isteyen ajanslar programdaki potansiyel katman durumlarını ölçmeyi daha kolay bulacaktır.

haberler hakkında

  • Değişiklik, programdaki tüm ajans, kanal ve teknoloji ortakları için geçerlidir.
  • Bing Ads, ayrıca, reklamverenlerin “olabileceğini” belirten, LinkedIn'deki Bing Ads İş Ortağı Topluluğu'na yeni bir üyelik avantajı duyurdu. En son duyurular hakkında bilgi sahibi olmak, Microsoft Bing Partner ekibine ve konu uzmanlarına erişim sağlamak ve diğer Bing Partners ile ağ kurmak. ”
  • Sadakat ortak programı üyeleri, eğitime, özel pazarlama ve satış kaynaklarına ve teknik desteğe erişebilir. İş Ortağı Programı rozetine ek olarak ve İş Ortağı Dizini'ne dahil etme. 20 ülkede mevcuttur.

Об авторе

Robin Kurzer, kariyerine Connecticut, Milford'da bir günlük gazete muhabiri olarak başladı. Daha sonra, Chicago'daki реклама ve pazarlama dünyasında Tribal DDB ve Razorfish gibi ajanslarda yer aldı ve birçok büyük marka için ödüllü çalışmalar yaptı. Geçtiğimiz yedi yıl boyunca, çeşitli iş sektörlerinde serbest yazar ve iletişim uzmanı olarak çalıştı.