цифровой маркетинг

Bölgede kalın

İnsanlar genellikle yeterli zamanın olmayışından şikayet ediyorlar. İster spor salonuna gitmekten, ister değerli rüyalar terk etmekten olsun, popüler bir mazeret. Ben yalan söyleseler bile, sempati duyuyorum

Zaman? Bol zamanın var – ne yapacağını bildiğinden daha fazla. Kanıtlamak için yeterince kolay. Gerçekliğin son sezonu hakkında ne kadar biliyorsunuz? Ya da video oyunları hızınız mı? Arkadaşlarınla ​​biraz daha sık çıkıyor musun?

Hayattan zevk almak istiyorsan anladım. İyi sıralama. Yazma hayalimdeki hayatımın bir parçası ve zamandan daha çok keyif alıyorum. Amacımdan takip etmeyi, ondan dikkat dağıtmaktan daha çok istedim. Ve vay, bunun için bulduğum her zaman bak. Eğer sizin için önemli olan bir şey varsa, o zaman aynı şeyi yapabilirsiniz.

Ama eğer bütün gün çalıştığınızı ve eve yorgun düştüğünü söylerseniz, küçük bir televizyonda neyin var? Şimdi doğruya yaklaşıyoruz. Bu bir zaman sıkıntısı değil, ama bu bir enerji sıkıntısı. Neden zamanınızın olmadığını ("her gün önceliğimde kötüyüm!") Kabul etmek niçin kabul edilir, ama enerji tükeniyor ("Biyolojik sınırlarım var!") Tabu mu?

Tabular unutun. Bir problemi çözmek için buradayız. Çoğu insanın günlerine bir saat ekleyin ve bu da bir saat daha TV. Yine de, enerjilerini% 10 oranında artırın ve tamamen farklı bir insanınız var.

Gerçek sizi özgür kılacak.

Size enerjinizi artırma yollarını söylemeyeceğim. En etkili olanları biliyorsunuz – iyi uyu, daha iyi yemek, egzersiz. (Bunları yapmak için zamanınız olmadığını söyleme. Tekrar bu kelime var. Ve onlar için enerji yarattıklarından dolayı enerjiniz yeterli.) Bunun yerine, bir hipnotizmin bakış açısına bakalım.

Vücudumu ve zihnimi daha iyi kavramak için arayışımda hatalar yaptım. Son zamanlarda, besin seviyemi patlattığım zamanlardı. O zamandan beri düzeltdim (ve sonra biraz), ama bir süreliğine, uyuşuk, huzursuz ve affedilmedim.

Bu deneyimden iki şey öğrendim:

Biri boşta koşarken bile, Her gün yazmak için enerji. Benim için önemli, bu yüzden bunu gerçekleştirdim. Sadece biyolojik gerçeklik beni geride tutamayacaktı.

İki, kendimi hipnotize ederken bile, kendimi bütünüyle hissetmemi sağladı. Acıyı ve yorgunluğumu düşüncelerimden başka bir şeyle yok edebilirdim.

Maddenin üzerine mi düştün? Bu ifade onu yakalamaya yaklaşmıyor. Aklın sorumluluğu vardır.

Bazı günler bir mücadeledir ama olması gerekmiyor. Görevini hatırla. Neyi seçtiysen, niçin başarılı olmak istiyorsun? Ya da seni seçtiyse, belki? Mükemmel geleceğiniz sizi bulunduğunuz yerden bulamaz. Görüş alanı içine girebilmek için bile yarım saatte buluşma taahhüdünü alır. Sana bunu pompalamak için söylemiyorum – eğer amacınız buysa, o zaman taahhüt çok kolay.

Eğer günde 500 kelime yazmamı istemiş olsaydın, haftada yedi gün, bende boğulurdum. Bu kadar fikirle nasıl çıkarım ki? Yine de burada, 500 kelimelik markayı geçmişte bile düşünmeden geçiriyorum. Çünkü ben sürüldüm. Yani sen, önemli olan şeyler için.

Amacına sahip olmak nihai yaşam tarzı yükseltmedir. Daha derine inmeye, daha derin düşünmeye ve daha derin yaşamaya zorlar. Ve kolay! Bu şok edici bölüm – doğal disiplinin gerçekten istediklerinizle hizalandığı zaman nasıl olduğu. Ne kadar zorlaşıyorsa başlasın, ne yaparsan onu ne zaman yapacağını bildikten sonra, her gün ona doğru çalış. Bu molaların çalışmaktan daha zor olduğunu çabucak bulabilirsin.