цифровой маркетинг

Broşür pazarlamanın faydaları

Broşürler, yelpazedeki işletmeler için sayısız kullanım sağlar. Diğer pazarlama biçimleri için bir destek olarak kullanılan broşür, işinizin ne sunduğuna dair harika bir açıklama sağlarken, aynı zamanda mesajınızı etkili bir şekilde iletmenize de olanak sağlar.

Portatif Satış Temsilcisi – Broşürünüzü pazarlama yardımcınız olarak düşünmek ne zaman ve nerede olursa olsun, hizmetlerinizi satmanıza izin verin. Onlarla birlikte yaparak, beklenti kendi zamanlarında görebilir. Kendi zamanlarında görüntüleyerek, insanlar bunu dinlemek ve söyleyeceklerini duymak için en muhtemel olacaktır.

Dağıtım kolaylığı – Broşürler dağıtımı kolaydır. Çoğu, tek başına gönderilecek standart posta boyutlarına katlanabilir veya tam bir satış paketi olarak eklenebilir. Onlar da caddede dağıtılabilir, doktorun ofislerinde bırakılabilir, ağır insan ticaretine maruz kalmış sokak köşeleri, vb.

Güvenilirlik – Ekstra bir güvenilirlik katmanı eklerler. Diğer pazarlama çabalarıyla birlikte kullanıldığında, markanızı yalnızca bir antetli kağıt ve kartvizitten daha fazlası olduğunu göstererek genişletiyorlar. Broşürler, işinizin ne kadar süredir çalıştığınızı, hizmetlerinizi kullanmanın yararlarını ve sahip olduğunuz deneyim miktarını bilmeniz için mükemmel bir fırsat sunar.

Özelleştirme – Reddedilen broşür издание maliyetleri ile, Birçok işletme, her bir demografiye yönelik özel broşürler oluştururken yarar sağlar. Bu, gelişmiş özelleştirme sağlamada yardımcı olur ve potansiyel müşterinin değerli bir müşteriymiş gibi hissetmesini sağlar.

Doğrudan Posta – Broşür postaları büyük bir endüstri ve iyi bir nedendir. Broşürler, hedeflenen bir potansiyel müşteri listesine iş yapmak için harika bir yoldur. Bu broşürler, "katlanmış" ve "katlanmış", katmanın açıklığına uygulanan yapışkan yuvarlak pedler ve alıcılara hitap eden "kendinden gönderilebilir" olabilir. Diğer seçenek, daha maliyetli ama daha kişisel olan, zarfların içine yerleştirilmiş broşürler. Bunlar kişiselleştirmenin uzun sürdüğü lüks öğeler ya da hizmetler için harika seçenekler.

Markalama – Şirketinizdeki diğer pazarlama parçaları gibi tutarlı bir markalama da önemlidir. İnsanlar uzun süre broşürler alır, onları hisseder ve onlara dokunur, okur ve masasında tutar. Broşürünüzün iyi bir şekilde markalandığından emin olmak, markanızı hedef pazarınıza taşımak için çok yol kat edecektir.

Broşürler her zaman en popüler pazarlama biçimlerinden biri olacaktır. Birden fazla boyut, şekil ve özelleştirme seçenekleriyle broşürler, dünya çapındaki müşterileri bilgilendirmeye devam ediyor.