цифровой маркетинг

Dijital Çağ Reklamcılığı

Dijital çağ, çevrimiçi pazarlama için belirli bir dönemdir. Sürekli genişleyen işlev ve uygulama sayısı nedeniyle İnternet ortalama bir web kullanıcısı sunabildiğinden, reklamverenler sadece en son trendlere ayak uydurmak için çabalıyorlar ancak derste kalmak yeterli değil; Kendilerini daima kollarında tutmak için bir ya da iki adım önde olmalılar. Hedef pazarın ulaşmak.

Bu her zaman yapılması gereken en kolay şey değildir; bu nedenle, pazarlamacıların İnternet'te ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için zaman harcadıkları kadar, web eğilimlerinin izlenmesine de önemli bir yer vermeleri gerekir. Bu, onları pazarlama oyununun zirvesinde tutacak ve kullanıcıların markanın maruz kalmasını en üst düzeye çıkarmak için kullanılma şekline uyum sağlamaları için onlara izin verecek.

Peki, çevrimiçi pazarlama için kartlarda ne var? Dijital çağda reklamcılığın geleceğini şekillendirebilecek şeylerden birkaçı.

Mobil Pazarlama

Bu gün ve çağda, hareketlilik hem bir zorunluluk hem de bir meta haline geldi. Giderek daha fazla insan masalarda ve sabit konumlarda bulunmayan telleri şaşırtmakta ve bunun yerine, hareket halindeyken internetten bilgilere erişerek zamanlarını en üst düzeye çıkarmayı tercih etmektedir.

Bu kablosuz, mobil trend, akıllı telefonlarına ve netbook'lar ve tabletler gibi mobil cihazlara bağlı olarak daha fazla insanın cihazlarının barkodları taramak için nasıl dava edilebileceğini araştırıyor. Gelecek bu benzersiz mobil pazarlama için uygun olacak gibi görünüyor.

Zaten, tüketicilerin ürün hakkında anında veri toplamasına olanak vermek için barkodları taramak üzere akıllı telefon uygulamaları geliştiriliyor ve pazarlamacılara girerek, müşterilere, cihazlarıyla taradıkları barkodları belirli ürünler için kullanabilecekleri kuponlar sunmak için kullanabilirler. Tomurcuklanan bir teknolojidir, ancak ürün farkındalığını artırmak için büyük potansiyele sahip olan bir teknolojidir.

Sosyal Alışveriş

Artık her şey bugünlerde paylaşılabilir ve alışveriş eşyaları istisna değildir. Çoğu sosyal ağ kullanıcısı halihazırda kendi durum mesajlarını alımlarını yayınlamak için kullanıyor olsa da, bu tür bir satın alma paylaşımına, kredi kartının sadece bir tıklaması veya kaydırılmasıyla izin veren daha yeni alışveriş teknolojileri bulunmaktadır.

Bu siteler, tüketicilerin hangi hizmet veya ürünlerin denediğini açık bir şekilde paylaşabilmelerine olanak tanıyor ve bu sitelerde iyi incelemeler, web meraklısı pazarlamacılar için mükemmel reklamcılığa dönüşebilir.

Televizyon Çevrimiçi

Medya arasındaki boşluk hızla kapanıyor ve televizyon dijital devrimin saplarından kurtulmuş değil. Teknolojinin rafine edildiği ve geliştirildiği hızla, televizyonun geleceği de online olacak gibi görünüyor.

Şu anda, tüketiciler, televizyon izleme deneyimlerini yalnızca istedikleri akışları seçip seçerek özelleştirmek için farklı yollarla uğraşıyorlar. Tüketiciler aynı zamanda bir programı izlerken aynı zamanda TV'lerini İnternet üzerinden tarama seçeneğine de sahip olacaklar. Cep telefonları uzaktan kumandaları çevirdi, dijital fantezi yok, bazı elektronik şirketleri zaten bunun için prototipleri var.

Televizyonun ve İnternet'in evliliği, muhtemelen patlayıcı bir şeydir ve tamamen yeni bir реклама alanı olabilmesi için hazırlık aşamasında henüz ilk aşamalarındayken içilmesi gereken bir şeydir. Geleceği öngörmek zor olabilir, ancak henüz ne olması gerektiğinden faydalanabilmek için, web pazarlamacıları bu yeni teknolojilerin etkilerini anlamalıdırlar, çünkü bunlar kesinlikle reklam kampanyalarının anahtarlarını tutmaktadırlar. İnternet üzerinden başarılar.