SEO

Eski AdWords sütun ayarlarını yeni Google Reklamları Arayüzüne nasıl kopyalayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Google'ın eski sütun arayüzünden güzel sütun düzenlerinizi yeniden oluşturmanın zorluğunu ortadan kaldırırsanız, Google ağrınızı kabul etti. Bu hafta, Google, sütun tercihlerinizi eski AdWords arayüzünden yeni Google Reklam arayüzüne kopyalama özelliğini ekledi.

Nasıl yapılacağı. UI'nin sağ üst köşesindeki Araçlar simgesine gidin ve Tercihler'i seçin (Kurulum sütununun altında). Önceki sütun tercihlerinizi Google Reklam hesabınıza kopyalamak için yeni "Sütunlar tercihi" seçeneğini genişletin.

Not etmek önemlidir. Bu seçeneği belirlemeden önce akılda tutulması gereken birkaç şey var. İlk olarak, değişim kalıcıdır. "Sütunları Kopyala" yı tıklarsanız (yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterilir), değişikliği onaylamadan önce aşağıdaki bildirimi görürsünüz:

"Kopyalama sütunları, mevcut tüm Google Reklamları sütunlarınızın tümünü – tüm hesaplarda – önceki ile değiştirir AdWords sütunları. Bu değişiklik geri alınamaz ve 24 saate kadar sürebilir. Sütun durumunuzu sütun tercihlerinizde görebilirsiniz. ”

İkincisi, bir MM'ye (ana hesap) giriş yapmışsanız, sütun tercihleri ​​o MM'ye göre [19459109] tüm hesaplara kopyalanır. . Bu sizin aradığınız şey değilse, eski kopya ayarlarınızı uygulamak için bireysel hesaplara giriş yapın.


Об авторе

Ginny Marvin, gün boyunca günlük editöryal işlemlere yardımcı olan Third Door Media'nın Yardımcı Editörü Tüm yayınlar ve ücretli medya kapsamı denetleniyor. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü реклама ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.