цифровой маркетинг

Facebook Pazarlama ile Daha Fazla Para Kazanmayı Öğrenin

Dünya sıkılıyor. Facebook'un liderlik ettiği sosyal medya paketi, gerçek dünyanın gerçek insanlarının internetin sanal dünyasındaki bağının ardındaki en büyük neden. Özellikle Facebook, abonelerinin platformdaki her şeye ve her şeye bağlanmalarını, iletişim kurmalarını ve tepki vermelerini sağlıyor. Pazarlama stratejilerini okuduğumuz ve anlamaya çalıştığımız başlıca neden, muazzam ve dolayısıyla kaçınılmaz olmasıdır. Dünya nüfusunun% 15'i abonelerdir, çoğu da orada bir saat geçirir. Böylece Facebook, küresel alıcılarla bağlantı kurmak için bir 'bağlantı' işlevi görebilir ve bu da kendi tercihleri ​​temelinde. Özel sohbetler için sohbet habercileri tarafından desteklenen kamuya bağlanır. Facebook'ta bir işletme olarak değilseniz, mümkün olan en kısa zamanda oraya gitmeniz gerekir. Zaten oradaysanız, ancak çok fazla gelir olmadan kaybolmuş gibi görünüyorsa, Facebook реклама kampanyanızı tekrar düşünmeniz gerekir. Facebook'taki mevcut pazarlama seçeneklerine göre kategorize edilen bu bilgiler, gerekli izlenim ve etkililiğe ulaşmanıza yardımcı olabilir:

FACEBOOK PROFİL SAYFALARI: Her bir işletme, bir üsse bağlı Facebook'ta bir sayfaya izin verilir abone profili. İyi bir kapak fotoğrafı ile iyi bir profil resmi (şirket logosu), profile görsel bir karakter verir. Profil sayfaları sürekli ve ilgi çekici güncellemeler, yayınlar ve blog'lara, güncel ve düzenli olarak kalmak isteyen blogların yayınlarını gerektirir. Görüntülerin ve videoların içeriğinizin doğrudan bağlantısıyla yayınlanması, aynı zamanda puanınızı ileriye taşımaya da yardımcı olur.

FACEBOOK GRUPLARI: Farklı fikir alışkanlıkları, iş, zihniyet veya gereksinimlere sahip çeşitli Facebook sayfaları vardır. İşletmenizin ya da hedeflediğiniz müşterileriniz olabilecek ve üye olarak üye olabilecek abonelerle daha yakın faaliyetlerle analiz edin. Bu gruplara düzenli gönderiler, grup abonelerinin özet akışına doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur. Bu gruplar genellikle terfi için içsel kurallara sahiptir. Bu kurallara sadık kalın ve genel tartışmalarını yayınlayın.

FACEBOOK REKLAMLARI: 'in reklamını yapmak için en iyi yol, reklamlarınızı istediğiniz müşterinin beslemelerinde oynatmaktır. Bu müşteri listesini, diğerlerinin yanı sıra demografi, seçimler, hobiler temelinde seçme seçeneğine sahipsiniz. Facebook pazarlama hizmetleri, onlara en etkili şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bu reklamlar, doğrudan satışları teşvik etmenize yardımcı olabilecek bir 'harekete geçirici mesaj' düğmesi de içerebilir.