SEO

Google, Bing ve Yahoo için Sitenizi Nasıl Optimize Edeceksiniz?

Bu arama motorları, en geniş sörfçüleri için en uygun içeriği arayan geniş ağı tarayan örümcekler olarak adlandırılan bu küçük ustalara sahip. Arama motorları olmadan, çevrimiçi başarınız için önemli arama yapabileceğiniz trafik yoktur. Arama motorları, web sitemize büyük miktarda trafik yönlendirir ve ayrıca büyük olasılıkla kalıcı bir trafiktir. Araştırmamızı yapmalı ve pazarlama ve optimizasyon işi yapmak için biraz zaman harcamalıyız.

İnsanlar web sitenize, başka bir bağlantı, ağız sözcüğü, arkadaş tavsiyesi, реклама, el ilanları, üzerinde web adresiniz bulunan kartvizitler, billboard, TV, dergi gibi çeşitli yollarla ulaşabilirler. Ama dürüst olmak gerekirse, büyük arama motorlarından alacağınız en fazla trafik. Bu, organik trafik denen şey, özgür olan. Asıl görev, web sitenizin optimize edilmiş kurulumunu arama motoru örümcekleri tarafından kabul edilebilir kılmak için sayfa içi ve sayfa dışı faktörlerle yönetmektir. Çevrimiçi girişimlerinize devam ederken, daha fazla şey öğrenecek ve bu tekniklerin çoğunu ana sayfanıza uygulayacaksınız.

Web sitenizi arama motorları ile kurmak büyük ve neredeyse zor bir çabadır. Google gibi bir canavarı, neredeyse her üç ayda bir ya da en azından yılda bir değiştiren tüm kural ve algoritmalarla dövmeyi denemelisiniz. Bu atı ölüme dövmek için gittikçe yaklaştığınızı düşündüğünüzde, kuralları değiştirirsiniz ve tekrar bir kez daha kare olur. Sayfa sıralaması çok önemli hale gelir ve en iyi seçeneğiniz, itibarınıza zarar vermeden siteniz için neyin işe yaradığını anlamaktır. Yapabileceğiniz en kötü şey yapmak zor olan sistemi atlatmaktır. Yolları tanımak ve doğru yapmak, arama motorları istediği gibi ve uzun bir süre için faydaları elde edersiniz.

Çevrimiçi işletmeler, sayfa sıralamasının bir faktör olduğu gerçeğini tamamen göz ardı ediyorlar, ancak hepsi bu değil. Birçok işletme bir ya da iki ana anahtar kelimeye odaklanır ve tasarım, başlık etiketleri, açıklama, bağlantı oluşturma vb. Gibi diğer faktörleri unutur, bu da resmin tamamını çizecektir. Arama motoru pazarlaması yoluyla ziyaretçilerin ilgisini çekmek bir numaralı hedeftir, çünkü trafik olmadan satış olmaz ve hiçbir kazanç olmaz. Bu müşterileri almak için farklı stratejilerle uğraşmamak, web sitenize çok zararlı olacaktır.

Kullanıcılar bir web sitesinde sona erdiğinde, zaman kaybetmek istemiyorlar ve içeri girmek istiyorlar ve gördüklerini beğenirlerse, etrafta kalacaklar ve eğer ürününüz veya hizmetiniz onların ihtiyaçlarını karşılarsa, hedef başarıyla. Tekliflerinize bağlı olan ziyaretçilerin ilgisini çekebilmek için sitenizin optimize edilmiş olması gerekir. Bu sayede, daha fazla alıcıya ve en sadık müşterinize dönüşecektir. Kendinizi kurmak için uygulamanız gereken bir iş planı denen bir şey var ve karşılığında mutlu bir ziyaretçi selini alacaksınız. Bir gecede başarıya ulaştırabilecek birkaç SEO tekniği var ama olmasını istediğiniz yere ulaşmak için birkaç geceleme yapacağına inanıyorum.

SEO kötü bir kelime değil, sadece yapmanız gereken bir şeylerin olması, kendinizin olması ya da bir profesyonelin işe alınması. Güzel bir siteye sahip olmak sıralamanızı sağlamayacak, aksine farklı teknikleri uygulayıp içeriğinizle alakalı olacak içerikle alakalı olmayacaktır. Kolay bir yol yoktur, ancak bir işin ve kararlılığın bir gün içinde ödeyeceği kanaati. Sadece merdivenden çıkmak değil, aynı zamanda her gün yaptığınız şeyi sürdürmek için de devam etmektir. Öğrenin, öğrenin ve öğrenmeye devam edin, çünkü bugün bir şey yaptığınızda bir şeyler olur. Web siteleri sıralama oluşturmaz, bugün aldığınız eylemler ziyaretçilerinizi ve böylece sıralamasını artıracaktır.