SEO

Google Reklamları, Bing Ads arayüzlerinde daha üretken olma ipuçları

New York'ta SMX East 2018'de konuşan Ted Ives ve Julie Friedman Bacchini.

NEW YORK – Google Ads ve Bing Ads web arayüzlerinde ve masaüstü düzenleyicilerinde daha verimli çalışmak için ipuçları ve püf noktaları, Bu hafta SMX Doğu sırasında bir oturum. SEMCopilot CEO'su Julie Friedman Bacchini, SEMCopilot CEO'su Julie Friedman Bacchini, yeni ve bulunması zor özelliklerin altını çizdi ve araçların çoğunu yapma yollarını önerdi.

Julie Friedman Bacchini

Friedman Bacchini yeni Google Reklamları arayüzünün hayranı olmadı, ancak kullanıcı arayüzünde daha üretken olmaları için pozitif olanları bulmak için çalıştı.

Sayfaları gözden geçiriyor Friedman Bacchini, çok usta ve büyük eski arayüze göre iyileştirme. Eklentilerde, arama veya negatif arama sorguları ekleyebilmeleri ve reklamları düzenleyebilmeleri veya kopyalayabilmeleri gibi bazı kartlardan doğrudan harekete geçme yeteneği, özellikle optimizasyonları hızlı bir şekilde uygulayabilmemiz açısından oldukça yararlıdır.

Friedman Bacchini Anahtar Kelime Planlayıcı 'i kullanmaya ilişkin ipuçları. “Tıklama oranınızın Google’ın ne olacağını bilmesini ister misiniz? Anahtar Kelime Planlayıcı'ya bakın ”dedi. Google, Anahtar Kelime Planlayıcı'da "Arama hacmini ve tahminlerini al" raporundaki anahtar kelimeler için bir TO hesaplamasını gösterir. Friedman Bacchini, sayıların “bir tuz tohumu” ile alınması gerektiğini, ancak nereye gidileceğine dair yönlendirici bir kıyaslama sağlayabileceğini söyledi.

Raporda bir bakışta bir bakış açısı KPI gösterge panoları Editör. Puan kartı seçeneğini kullanarak, Friedman Bacchini gösterdi, performansı zamana göre karşılaştırmayı kolaylaştıran panolar oluşturabilirsiniz. Notlar seçeneği, belirli değişiklikleri vurgulamanın kullanışlı bir yoludur.

Friedman Bacchini, Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları için faydalı bir hile sayfası sağladı. Tam sunumunu aşağıda bulabilirsiniz.

Ted Ives

Sunumunda Ives, Bing Ads'te gezinmek için birkaç ipucu dikkat çekti. Bunlar arasında, Google Reklamları üzerinden kampanya yayınlarken Bing Ads Editör kullanılması önerilmektedir. Bing Ads Editör'ü kullanarak, kampanya içe aktarma sırasında tüm çeşitli ayarları toplu olarak ele alabilmenizi sağlar.

Bing Ads'in sunduğu bir başka benzersiz avantaj da negatif anahtar kelime çakışması raporudur . Raporun bulgularını Google Reklam kampanyalarına da uygulayabilirsiniz, Ives dikkat çekti.

Ives'in Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN) ayarları ve optimizasyonu için birkaç ipucu vardı ve bir HTML5 doğrulayıcısı vurguladı. GDN için zengin medya реклама öğeleri yüklüyorsanız, doğrulayıcıyı kullanarak (sunumda sağlanan bağlantı), Google’ın reklamlarınızın sorunlarının olduğunu öğrenmek için 24-48 saat beklemekten kurtarabilirsiniz.

Ives Daha fazla ipucu ile tam sunum aşağıdadır.


Об авторе

Ginny Marvin, tüm yayınlarımızda günlük editörlük operasyonlarını yöneten Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.