цифровой маркетинг

İPhone Uygulamanızı Pazarlama ile İlgili İpuçları

iPhone için uygulamalar, mobil bilgi işlem endüstrisindeki en çok satan ürünlerden biri haline geldi. İPhone'un sesli mesajını pratik iş işlevlerine sahip güçlü uygulamalara kadar nasıl ayarlayacağınız konusunda eğiticilerden. Aynı anda pek çok ürünün bulunmasıyla, tüketicileri almak zor olabilir. Dikkat. Bu nedenle, uygulamanız için iyi bir pazarlama planı oluşturmanız ve yeni mobil bilgi işlem ürününüzün satışlarını artırmak için önemli miktarda çaba sarfetmeye ve pazarlama uygulamasının size ulaşmasına yardımcı olmaya hazır olmanız gerekir.

Uygulama pazarlamasının pazarda tuttuğu en hızlı yollardan biri, memnun müşteriler tarafından yapılan yönlendirmelerdir. Bu nedenle, uygulamanızı sizin için test edecek ve ardından size olumlu bir inceleme sunacak bir müşteri listesi geliştirmek için zaman harcamanız gerekir. Bu inceleme, belirli bir taşıyıcı ve diğer pazarlama biçimleri için uygulama mağazasında yapılabilir. Ayrıca mesajlarınızı mesaj panolarında ve diğer İnternet pazarlama araçlarında tanıtmaya başlayan ön kullanıcılar için teşvikler de sunabilirsiniz. Kullanıcıların uygulamanız hakkında daha fazla konuşabilmelerini sağlayabilirsiniz, daha fazla satış elde edersiniz.

Şirketlerin uygulama pazarlamalarında yaptıkları en büyük hata, pazarlamalarını yalnızca mobil veya çevrimiçi ortamlarda tutmaları gerektiğini varsayar. Oyuncular basılı video oyun dergileri ve iş profesyonelleri okumak basılı iş yayınlarının uzun bir listesini hala abone olun. Basılı reklamlar, daha uzun süre kalıp kalma eğilimindedir, çünkü insanların onlarla birlikte taşıdıkları ve birden fazla kez başvurdukları bir şeydir. Pazarlama yaklaşımınızın olabildiğince çok sayıda potansiyel tüketiciye ulaşması gerekir ve bunu yapmanın en iyi yolu, müşterilerinizin sizi göreceği ortamları kullanmaktır. İPhone uygulamalarınızı görmeye çalışırken, издание pazarlamasını göz ardı etmeyin.

Uygulama pazarlaması, kitlenizin nereye gittiği ve ilgi uyandıran bir mesaj oluşturduğu bir konudur. Kendinizi sadece mobil pazarlamaya sınırlarsanız, o zaman maruz kalmanızı ciddi şekilde sınırlandırırsınız. Tam bir pazar analizi yapın ve potansiyel müşterilerinizin iPhone uygulama bilgilerini almak için kullandığı her aracı kullanın. Oyunlar veya iş uygulamaları satıyor olun, mümkün olan en geniş kitleye ulaşmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir pazarlama planına ihtiyacınız var. Geliri artırma yeteneğiniz, hedef kitlenize ulaşmak için ne kadar iyi çalıştığınıza bağlıdır.