SEO

#IWD ve SMX hoparlörlerini kutluyor


Dünün Dünya Kadınlar Günü kutlaması devam ediyor ve Mart ayının Kadın Tarihi Ayı, bu haftaki Topluluk Köşesi'nde, Arama Ağı Pazarlama Expo'mız (SMX) ile bilgilerini paylaşacak inanılmaz kadın arama ve dijital pazarlama uzmanlarına yer veriyoruz. ) San Jose'de önümüzdeki hafta seyircilerden bahsediyorum.

Her konuşmacıdan pazarlama kariyerine nasıl başladığının yanı sıra endüstri meslektaşlarına geçmek istediği tavsiyelerde bulunmalarını istedim. Katılan konuşmacıların tavsiyesi o kadar ilham vericiydi ki, özellikle gruptan gelen cevaplara odaklanmaya karar verdim. Hepsini aşağıda görebilirsiniz. Tüm bu kadınlar, büyüleyici geçmişleri ve geçmişleri ile inanılmaz derecede yetenekli ve bir araya getirilmişler, çeşitli bilgi birikimine sahipler. Bios'larını (isimlerine bağlı olarak) kontrol etmenizi ve hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

Eğer SMX West'te bize katılacaksanız, bu uzmanlarla bağlantı kurduğunuzdan ve sunumlarını yakaladığınızdan emin olun. [19659002] Benu Aggarwal
Başkan & Kurucu
Milestone

“Aramaya 15 yıl aradan başlamıştım. Geliştiricilerimden biri SEO'ya meydan okudu… Çeşitli atölye çalışmalarına katıldım, bir kitap vb. Yazdım. Bugün Milestone, dört lokasyonda ofisleri bulunan 300 kişilik bir şirket. Bu yüzden benim tavsiyem konfor bölgelerine meydan okumaktır. Hesaplanan riskleri alın. Potansiyelinizi açığa çıkarın. Şaşırtıcı bir şey yaratırken zaman geçirin. ”


Karen Amundson
Kurucu & CEO
Apiary Digital

“ Eski bir meslektaşım Tasneem Manjrathat'a söylediğimde, şirketimi kurdum, Apiary Digital, bana tavsiyede bulundu Onlara kesinlikle ihtiyacım olmadan ekibimi kurmaya başlamak için: İşe alım çok iştir, ve çaresiz kaldığında, daha az bilinçli işe alım kararları verirsiniz. ”


Dawn Anderson
Uluslararası SEO Danışmanı / Yönetmen / Öğretim Görevlisi [19659005] Bu Pazarlama Taşıyın – Manchester Metropolitan Üniversitesi
Ben mutlaka 'kişisel gelişim gurularının bir hayranıyım' olmakla birlikte, özellikle yazılarım bana her zaman yapışmış bir tane var. Bu kişi, “Olağanüstü Yaşam Sanatı” gibi kitaplar yazan Jim Rohn'dur. Materyalinde okuduğum öğütlerin birçoğu benimle yankılandı. Özellikle biri, mevsimlerle aynı döngüsel desenleri alan kariyer ve iş (ve yaşam) hakkındaydı. … Bahar bir fırsat zamanıdır, Yaz büyük bir bolluk zamanıdır, Sonbahar (Eğer ABD'de olursanız olun) şeylerin azalıyor ya da azalacağı ve uyum sağlamaya başlamanız gereken bir zamandır. işler biraz zor olduğunda ya da geçmek için tüm gücünüze ya da kaynaklarınıza dayanmanız gereken zaman. Son 30 yılda bunun doğru olduğunu buldum. Kış dönemleri için ahırlarda saklamayı unutmayın, Yaz zamanlarından en iyi şekilde faydalanmayı unutmayın (ancak her zaman böyle kalacağını düşünmeyin). Hasat ve biraz geride kal. Her şey değişir. Her şey mevsimsel. Farkında olun ve bu modellerin takip edilmesini bekliyoruz. Kış dönemlerinde pozitif kalır, çünkü eğer kazarsanız, Bahar (yeni fırsatın zamanı) köşede yer alır ve bu kalıplarla çalışırsanız yeni bolluk gelir. İzleyin ve onu tanıyacaksınız. ”


Olga Andrienko
Küresel Pazarlama Müdürü
SEMrush

“ Fırsatlara evet deyin ”. Kendinden şüphe duyma, güven veya beceri eksikliğinden, başın içinde bu sesin başarılı olamayacağını söyleyen bu sesi görmezden gel. Birisi size bir fırsat verdiyse, zaten yapabileceğinize inanırlar. Öyleyse sen de yapmalısın.


Sana Ansari
Genel Müdür
3Q Hızlanın

“ Her zaman öğrenmelisin. Sürekli öğrenmiyor ve zorlanıyorsanız, o zaman hiç bir zaman endüstrideki beceri setinizi ve genel değerinizi büyüyemezsiniz. Sürekli olarak öğrenmenizi ve büyümenizi harekete geçirmenizi sağlayacak yeni sorumlulukları proaktif olarak üstlenmenin yollarını bulun. ”


Jennifer Barry
Sosyal Reklam Direktörü
DragonSearch

“ Dragon360 ekibine katıldığımda, genel olarak Kültür, tutkulu olduğunuz bir konu bulmak ve daha sonra bu uzmanlık alanına sahip olmaktı. Bu inanılmaz derecede güçlendirme ve cesaret vericiydi ve takıma katıldıklarında menteeleri ve daha yeni Ejderhaları öğretmeye çalıştığım bir şey. ”


Ruth Burr Reedy
Strateji Direktörü
UpBuild, LLC

“ Ağ Süper garip olmak zorunda değil ve sadece sizin için neler yapabileceğini öğrenmek için insanları kullanıyormuş gibi hissetmek zorunda değil. Ağ oluşturma, konferanstaki açılış konuşmacılarından kartvizit almayı ve ardından onları LinkedIn'e eklemeyi denediğiniz anlamına gelmez. Ağ, en saf haliyle, sadece seninle, yani senin işinle ortak ilgisi olan insanlarla arkadaşlık ediyor. Menteelere verebileceğim en iyi tavsiye, sektördeki “büyük isimlere” odaklanmak yerine, etraflarındaki insanları konferanslarda tanımaktır. Kariyerine yeni başlamış olan insanlar, kariyerlerinde aynı noktada olan insanlar – sizin kariyerinizde ilerledikçe bu insanlar tekrar tekrar gireceklerdir. Nihayetinde, “büyüdüğüm” arama pazarlamacıları, şu ana kadar en yakın olduğum arama pazarlamacıları ve kariyerim için en büyük yararı olan bağlantıları düşündüğüm zaman, her durumda onunla birlikte olacağım biri oldu. gerçek arkadaşlar, sadece endüstri tanıdıkları değil. İnsanları tanımak için zaman ayırın ve sizi tanımasına izin verin. İşte sihrin gerçekleştiği yer burası. ”


Maddie Cary
Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Bunu İşaretle

“ Verebileceğim en iyi tavsiye, yeni başladığınız zaman her şeyi bilmediğiniz için kendinize fazla zor olmamak. . Dijital zaman zaman çok düz bir oyun alanıdır. Bu nedenle, birinin sahip olduğu yetenek ya da yetenekle yılların deneyimini karıştırmayın. Eğer sıkı çalışır ve başkalarıyla iyi çalışırsanız, hayal edebileceğinizden daha hızlı büyüyebilirsiniz. ”


Christine Churchill
Başkan
KeyRelevance

“ Eğer bir tavsiyeden geçebilsem, Kendinizi sürekli yeni beceriler öğrenmek için zorlamak için öz-disiplini geliştirmek olacaktır. Bu endüstri, mevcut bilgi tabanınıza oturmak için çok hızlı bir hızla gelişmektedir. İleride kalmak isterseniz, sürekli yeni trendler ve gelişmeler için uyanık olmalısınız. Fırsatlarla yeni bir alan gördüğünüzde, hakkınızdaki her şeyi öğrenmek için kendinizi zorlayın. Kaşıkla beslenmiş bilgi için beklemeyin veya eğrinin arkasında olursunuz ve fırsatı kaçırırsınız. Erken evlat edinmek, sizi kilometrelerce uzatacak. Diğerleri yakalandığında, yeni bir şey öğrenmek için evrim geçirmenin zamanı gelmiştir. ”


Elizabeth Clark
CEO & Kurucu Ortak
Dream Agility Ltd

“ Orada çok sayıda inisiyatif var. Kadınları desteklemek için, ancak kendinizi gerçekten öne sürmedikçe hiç bir şekilde kullanılmazlar.
Konfor alanınız genişlemiyorsa, küçülüyor; Kendinizi ilerletmek için her gün biraz zorlayın. ”


Heather Cooan
Kurucu ve Başlıca Büyüme Stratejisti
HDC Digital

“ Her zaman başarıya ulaşmanın önceliği. Her ikisi de eşit derecede önemlidir, ancak yerine getirilmeden elde edilen başarı mutsuzluğa yol açar. Öldüğünde bir hafta içinde yerini alacak bir iş için kendinizi ölüm konusunda hiçbir anlam ifade etmiyor. Bunu zor yoldan öğrendim. Çok hızlı koşmak, çok sıkı çalışmak ve kendi sağlığımı ve mutluluğumu ihmal etmek için kanser teşhisi. Kanserin üstesinden gelmek için çalışma yaptım ve süreçte evrenin her zaman sizin sırtınız olduğunu öğrendim. İşten ayrılmaya ve yerine getirmeye öncelik vermeye devam ederseniz, işi yapmak için her zaman mutlu ve sağlıklı olursunuz, gerisi sadece yerine düşer. ”


Lauren deVlaming
Sosyal Grup Direktörü
Katalizör

“Kariyerine bakan tek kişi sensin. Diğer herkesin kişisel kariyer hedeflerinizi desteklemeyecek şekilde biraz farklı bir gündemi vardır, bu nedenle günün sonunda, aldığınız kararlardan siz sorumlusunuz – ister güncel rolünüze ne kadar çaba harcadığınızı, ne kadar kaldığınızı Belirli bir işte ya da konfor bölgenizden biraz uzakta olan bir pozisyona başvurarak kendinizi uzatıp çekmediğiniz. Bir denetçi olarak, çalışanların profesyonelce yerine getirilmesini sağlamaya çalışıyorum, ama yukarıdaki ifadenin (babam!) Iyi bir kariyer mantığı olduğunu düşünüyorum. ”


Dana DiTomaso
Başkan ve Ortak
Kick Point Inc

“Tanışmak istediğin insanlarla konuşmaktan korkma. Her endüstri ve özellikle bizimkiler kişisel bağlantılarla çalışır. Merhaba de! Yazıları hakkında yorum yapın! Onların tweetlerine cevap ver! Birisi 'ünlü' gibi gözüktüğü için göz korkutmayın. Birinin radarına girebilmek sizin ve kariyerinizin başka türlü erişilemeyen bağlantıları açabilir. ”


Caitlin Halpert
Büyüme Mühendisi
3Q Digital

“Benim en büyük kariyer tavsiyem konuşmak ve ne istediğini sormaktır. Sık sık insanların tanıma veya tanıtım beklemeyi bekleyen kenarda oturduğunu görüyorum. Ne istemediğine sahip olamazsın, ne için savaşmazsın? Yöneticiniz veya şirketiniz, istediğiniz şeyi almak için bir yol bulmayı desteklemiyorsa, muhtemelen doğru şirkette değilsiniz. ”


Chanelle Harbin
SEO Yöneticisi
Disney ABC Televizyon Grubu [19659005] “Kendinizi güçlendiren ve destekleyen insanlarla kendinizi kuşatın. Kendinizi güçlendirmek için size meydan okuyan ve ilham veren kişilerle işbirliği yapmak önemlidir. Stratejik düşünün, kişisel markanızı yaratın ve sesinizi duyurun. ”


Cindy Krum
CEO
MobileMoxie

“ İki tavsiyem var. cesur. Çok sayıda general var ve en iyi generalist olmak çok zor. Kalabalıktan uzak durmak ve uzman olduğunuzda en iyisi olmak çok daha kolaydır. Uzmanlaşmak için, bir şey almaya ve ona bağlı kalmaya istekli olmalısınız, ancak bunun ötesinde, gerçekten kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, daha önce hiç söylenmemiş şeyleri söylemek için istekli olmalısınız. Bu pratik alır; Başkalarının ne gördüğünü söylediklerine bakmak yerine, şeyleri oldukları gibi görmeye istekli olur. Aynı zamanda ortak varsayımları sorgulamak ve bazen yanlış olmak için bir isteklilik gerektirir. ”


Laura Lippay
Organik Arama ve Teknik Optimizasyon Kursu
Netflix

“ Doktor olmayı veya bir fitness gibi olmayı düşünün. Koç. Hastalarınız size semptomlarını veya neyi başarmak istediklerini söyler ve siz her birey için farklı bir yaklaşım geliştirirsiniz. Aynı semptomlar veya hedeflerle bile, iki SEO projesi birbirine benzemeyen iki kişi aynı değildir. Bir sitede olağanüstü bir şekilde işe yarayabilecek şey, bir diğerinde fark yaratmaya yetmeyebilir, bu nedenle müşterilerinize test etme ve öğrenme, test etme ve öğrenme yoluyla başarıya yönelme, başarıya ulaşma beklentilerini uzun vadeli, tutarlı bir çaba ve aynı Doktorun hastası veya bir fitness istemcisi, semptomlarınızı hafifletmek ve / veya hedeflerinize ulaşmak için ne kadar adanmış olursanız o kadar başarılı olursunuz. ”


Debra Mastaler
Özellikler Editör
Arama Motoru Arazi [19659005] “Başladığım zaman kariyer tavsiyesi almadım, o günlerde SEO'ya katılan çok az kişi vardı ve hatta daha az kadın vardı. Neyse ki, bu değişti, işte burada umut etmek istediğim birkaç şey var: Bir başkasına yardım etmek: Okumayı veya öğrenmeyi asla bırakmayın. Bu endüstri her gün değişiyor, birden fazla siteyi okuyarak, konferanslara katılarak ve forumlarda ve Facebook gruplarında yer alarak neler olup bittiğini takip ediyor. İkincisi, her zaman kendiniz için bir şey test edin ve asla bir kişi, şirket veya aracın ne müjde olduğunu söyleyin. SEO'da mutlak ifadeler yapmak için çok fazla faktör var; Birden fazla araç kullanın ve yalnızca bir topluluğa bağlılığınızı taahhüt etmeyin. Son olarak, tüm yumurtaları bir Google sepetine koymayın. Şirketler Google’dan önce servet kazandı ve yalnızca Google’a bağlı kalmadan gelişmeye devam etti. Google'ı, pazarlama aracınızdaki tek araç değil, birçok pazarlama aracından biri olarak kullanmayı öğrenin. ”


Laura Ann Mitchell
Dijital Direktör
Cisco Systems, Inc.

“ Üç çok basit Tüm hayatım boyunca sahip olduğum değerler. Karayipler'de Barbados'tan gelen bir kız olarak, ne yapacağımı bilmiyordum ve eğer ABD’de yapabilirsem.
1. Mükemmel bir iş diye bir şey yok, sadece sizin için mükemmel bir iş – bizler hepimiz bireyiz, başka biri olmayı ya da olmanız gerektiğini düşündüğünüzün bir kopyasını almayı hiç istemiyorum. Sadece sen yap!
2. Daha akıllı çalışın, daha da zorlaşın ve önemli olan ilişkiyi geliştirin.
3. Son olarak ve belki de en önemlisi, insanlara, nasıl davranıldığına bakılmaksızın davranın – kim olduklarından bağımsız olarak. Başkan ve CEO'ya nasıl davrandığınız ve janitorial personele nasıl davrandığınız tamamen aynı olmalıdır. Asla bilemezsiniz – bugün söylediğin kişi, yarın bir sonraki fırsatını verecek kişi olabilir. Onlara nasıl davrandığınıza dikkat edin. ”


Michelle Morgan
Müşteri Hizmetleri Direktörü
Clix Marketing

“ Kum havuzunuzun dışında oynamaktan korkmayın. Bu tavsiyeyi farklı insanlardan farklı şekillerde defalarca verdim, ama bu her zaman kafamda duyduğum gibi. Bu basit tavsiyem, belirli bir disipline odaklanmaya çalışıyor olsaydım kesmeyi yapamayacak yeni fikirler ve ortaklıklar keşfetmeme yardımcı oldu. Neredeyse her durumda, kum havuzumun dışında oynamak, olumlu bir deneyim ve aynı zamanda harika bir öğrenme fırsatıydı, ama aynı zamanda yol boyunca bazı büyük dostluklara da yol açtı. ”


Merry Morud
Sosyal Reklam Direktörü
Aimclear

“Aimclear'a dokuz yıl önce, dijital pazarlama bir üniversitenin bir kitabının bir bölümü iken, yaklaşık dokuz yıl önce çalışan sayısı olarak katıldım. Aimclear’ın kurucusu Marty Weintraub’a ve Aimclear’ın CEO'su Manny Rivas’a çılgınca ve ödüllendirici bir kariyer yapan tutkumu potansiyelimi ve tutkumu tanıdığı için bağırdım. Benim tavsiyem, çeviklikten uzak kalmak ve endüstriye bakmaksızın öğrenmeye devam etmek, ve eğer yetkiniz varsa tutkuluysanız yeni bir role öncülük etmekten korkmayın. ”


Jillian Nagle
Ortak
Kırmızı Ventures

“Kendinizi arkadaşlarınızla karşılaştırmayın. Bunun yerine, patronunuza veya mentorunuza bakın ve onun seviyesine ulaşmak için yetenek setlerini veya gelişim boşluklarını belirleyin. ”


Leandra Parks
Kıdemli PDM Analisti
Atölye Çalışması

“ En iyi tavsiye Aldım kendi kariyerinizin CEO'su olmak. Bu yaşamsaldır çünkü yaşamda nerede olmak istediğinizi belirlemeniz size bağlıdır, özellikle de kariyer yolunuz söz konusu olduğunda. Kendine inanmalısın ve başarılı olmak için yeteneklerine inanmalısın. Ayrıca, her zaman geri bildirim istemek ve almak için istekli olmak. Mutlaka duymak istediğiniz şey olmasa bile geri bildirim üzerinde çalışmaya hazır olun. Size geri bildirim verenlerin büyük olasılıkla daha fazla deneyimi vardır ve nihayetinde büyümenize yardımcı olmaya çalışırlar. Son olarak, kişisel ve profesyonel olarak size rehberlik edebilecek birini bulun, çünkü dışarıdan bir bakış açısı sağlamak çok değerli. ”


Alexis Sanders
Teknik SEO Hesap Yöneticisi
Merkle

“ En sevdiğim tavsiyelerimden bazıları:
– Sadece ününüz var, kendinize ve ahlakınıza bağlı kalın.
– Herkes vermiş olduğu becerilerle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.
– Dışsal uyaranlara nasıl karşılık verdiğin konusunda bir seçeneğin var.
– Şans zor iş ile fırsat arasındaki kesişim.
– Şanslar Sıkı çalışanlar.
– Sık sık başarısız olur ve güven oluşturmak için konfor bölgesi dışına çıkar.
– Nanowrimo'ya en az bir kez katılır. ”


Ayat Shukairy
Kurucu ortak
Invesp

“'Sadece juggle yapabileceğiniz çok fazla top var; Aslında bir şey vermeli ve yourself kendinize ve aklınıza zaman ayırın 'aslında arkadaşlardan aldığım iki tavsiye. Bu kelimeler beni birkaç şekilde kontrol altında tutar:
1. Projeden projeye hareket eden türüm. Ancak kariyerimde daha önce öğrendiğim şey, gözünüzü topa tutmanız ve sizin için en önemli olanın: aile ve kariyer. Diğer her şey, başka şeyler yapmak güzel olsa da, bunlar bir öncelik değildir. Yani eğer bir şey “verilecek” ise, ailenizden önce ya da ikinci olarak değil, daha az önemli olan şeyler olmalıdır.
2. İşe ve diğer sorumluluklara yakalanırız [and] çok ihtiyaç duyulan molaları almayı unuturlar. İster perakende terapi olsun, ister spada bir gün olsun, isterse yalnız öğle yemeği yiyecek kadar basit bir şey olsun, benim için zaman çok önemli. Zihninizi temizler ve odak ve akıl sağlamanıza yardımcı olur. ”


Shari Thurow
Kurucu ve SEO Direktörü
Omni Marketing Interactive

“ İki parça tavsiyede bulunuyorum:
1. vakfın bilinmesi SEO son derece iyi.
2. Soru sormaktan çekinmeyin.
# 1 ile ilgili olarak, SEO (içerik, tasarım, geliştirme, pazarlama, satış vb.) Ile ilgili tüm ekipler ortak bir kelime dağarcığına ve referans çerçevesine sahip olmalıdır. Ortak bir kelime hazinesi olmadan, insanlar birbirleriyle düzgün bir şekilde iletişim kurmakta zorlanırlar. # 2 ile ilgili olarak, hem iş dünyasında hem de akademik dünyada çalışıyorum. Akademik dünyadan gerçekten hoşlandığım bir şey, öğrencilerin soru sormaktan daha az korktukları… soruların ne kadar aptalca göründüğü önemli değil. Mentorunuza ek kaynaklar isteyin. İyi bir akıl hocası, öğrenmenize yardımcı olmaktan her zaman mutlu olur. ”


Leslie To
SEO Direktörü
3Q Digital

“ Her zaman kendiniz için savunuculuk yapın, çünkü hiç kimse sizden daha iyi bir iş yapamaz. can. En kötü sonuç, hayır diyen güçler. Ve sen sormadan önce olduğun yere döndün. Fakat en iyi sonuçların tavanı sonsuzdur. Ve mümkünse, işiniz için daima kredi alın, ve nihayetinde başkalarına yardımcı olacak pozisyonda olduğunuz zaman, ileriye doğru ilerleyin. ”


Casey Wilson
Dijital Medya Başkan Yardımcısı
Chacka Marketing

“Verdiğim en iyi profesyonel tavsiye, her zaman doğru olanı yapmaktı. Klişe kulağa hoş geliyor ama kariyerimdeki gibi düşünen profesyonellerle beni hizalayarak bana yardımcı oldu. Katkılarınız, şirketinizin misyonu, sunduğunuz ürün veya hizmet hakkında iyi hissediyorsanız, o zaman her gün yaptığınız işten zevk alırsınız. ”

Об авторе

Michelle Robbins, SVP İçerik ve Pazarlama Teknoloji, Üçüncü Kapılı Medya'nın dijital yayınları, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Arazi ve MarTech Today'in Genel Yayın Yönetmeni olarak editörlük yönünü denetlemekte, katkıda bulunan içeriği yöneten muhabirlerin ve editörlerin tam zamanlı personelini yönetmektedir. İçerik stratejisini tüm özelliklerde geliştirmek ve bu girişimleri, Third Door Media'nın iki lider pazarlama konferans dizisi olan Search Marketing Expo ve The MarTech Conference'ın programlama ve hedef kitle hedefleriyle uyumlu hale getirmekten sorumludur. Ayrıca Michelle, bilgi teknolojisi operasyonlarını yönetiyor ve pazarlama teknolojisi departmanını yönetiyor.

Deneyimli bir yurtiçi ve uluslararası açılış konuşmacısı ve konuşmacı olarak SMX, MarTech ve diğer sektörel etkinliklerde topluluğa bağlanmaktan hoşlanıyor. Twitter'da Michelle ile Twitter'da bağlanın @MichelleRobbins ve Linkedin ,