цифровой маркетинг

Molescum - Контагиозный моллюск

Molesc это - также известный просто как я контагиозный моллюск или Mollesc - это вирусная инфекция кожи. Molesc'm фактически совершенно безвредны, но и создает значительные неудобства для всех инфицированных вирусом. Контагиозный моллюск это место я наиболее часто встречается у детей. Однако, взрослые могут быть инфицированы и могут стать инфицированными. За иммунную систему людей, которые наиболее легко инфицируются. Тем не менее, даже у здоровых людей, потому что это очень заразным вирусом, особенно уязвимы для molesu.

Molescum, cildin temasıyla kolayca temas eder, havlu ve giysi gibi bulaşıcı maddelerle ve sıklıkla cinsel temasla bulaşır. Molescum'un neden olduğu gerçek durum, Slusheum Contagiosum siğillerinin, göze karşı sivilcelerden başka bir şey olmayan bir yamasıdır. Acımadılar ya da kaşlarınıyorlar ama gitmeleri çok uzun zaman alabilirler. Aslında, Molescum sağlıklı bir insanda doğal olarak kendini düzeltir, ancak bir yıl kadar sürmesi gereken zaman miktarı (birçok yıla kadar) tedaviye neden olur.

Molluscum contagiosum tedavisi genellikle topikal kremler, molluskum lezyonlarının cerrahi olarak çıkarılmasını ve Siğilleri dağıtmak için belirli bir böcek türünden meyve suyu kullanmak gibi uzak bir şey bile. Cerrahi çıkarılması genellikle hızlı ve kolaydır ve iyi yapılırsa hiçbir yara izi bırakmaz. Bu harika bir seçenektir çünkü kremler zamanla çalışabilirken, molescum aynı kişide sağlıklı cilde kolayca yayılır. Molescum özellikle ıslak ciltte iyi yayılır. Molescum'dan kurtulmanın temel nedeni, başkalarına ve kozmetik nedenlere yayılmasını önlemektir. Molluscum siğilleri, özellikle yüzünde veya genital bölgelerde ya da çevresinde meydana gelirse oldukça göze çarpan bir durumdur.

Molescum hastaları için başka bir tedavi seçeneği, mollusum siğillerini dondurmaktır. Bu süreç sadece biraz acı verici ve iyi sonuçlara ulaşır. Özellikle çocuklara, onların grefli doğası nedeniyle bir molescum tanısı doğrulandıktan hemen sonra tedavi edilmelidir. Mollescum'u başkalarına yaymak neredeyse çocuklar arasında garanti edilir! Bireysel yumuşakça siğilleri için, bunları evde kendiniz kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir iğneyi sterilize etmek ve ciltteki sivilceleri delmektir.

Затем вам нужно будет затягивать инициативу расширения и маленький белый шар. Белые шары факт, таким образом мяч так искусно скрыт вирус, который требует иммунной системы человека, чтобы бороться с ним özdeşleştirip такого долгое время. После удаления вируса мяч, нанести антисептик на рану, и пусть небольшое улучшение. Вуаля!

molesce Для более связанных случаев имеет смысл поговорить с дерматологом.