цифровой маркетинг

Ölçeklendirilebilir 2.0 Kampanyaları İçin 21. Yüzyıl Web Pazarlama Ajansı

Bertie Web pazarlama ajansı, bir araya gelen ve bir adım atmaya karar veren bir grup yenilikçi ve düşündürücü zihin. Ne istediğini ver, sorabilirsin? Onlara gelen en doğal şey; bir şeyler yapmak. Olağanüstü yaratıcı beyinlerden oluşan bir ekipten oluşan firma, dikkatinizi çeken bir marka oluşturmak için tasarım ve pazarlama dünyasında kendisine bir parça açmıştır.

Günümüzün önde gelen Tasarım ajanslarından biri olan Bertie Web pazarlama ajansı, yönetilen projelerin çok memnun, heyecanlı ve kârlı müşterilerinin uzun bir listesini oluşturmaya devam ediyor. Dijitalden baskıya, canlı kampanyalara kadar, ajans, bir projeye teslim edilmek üzere çağrıldıklarında çizdikleri gerçek bir deneyime sahip bir savaş sandığı inşa etti. Kendisine yanıt vermede övünen bu yenilikçi hotspot, onların zihnini belirttikleri konularda mükemmel olduklarını gören canlı bir çalışma felsefesi geliştirdi.

Kendilerini seçtikleri bu alanlardan biri de Broşür tasarımı Bir marka stratejisi geliştirerek yola çıkan ekip, müşteri ile birlikte oturuyor ve onlarla birlikte çalışıyor. Bu powwow seansının ana noktası, sadece orada oturmak ve başını sallamak değil. müşterinin söylediği her şeye, ama müşteriye ne duymak istemediklerini de anlatmak. Görüşler dile getirildi ve en iyi strateji geldi. Aşağıdakiler, yalnızca tekil hedefin heyecan verici ve hedef kitlenin eleştirel beğenisini kazandıran yaratıcı süreç boyunca bir yolculuk olarak tanımlanabilir; müşterinin müşterileri.