SEO

SEO için İniş Sayfaları

Açılış sayfaları, TBM kampanyalarında normaldir, ancak bağlantı kurma SEO kampanyaları için de bunları kullanmayı düşünmelisiniz.

Sonuçta, sitelerine bağlantılar ararken, bazı web yöneticileri her şeyin işaret etmesi gerektiğini düşünerek hata yaparlar. indeks sayfalarına ya da çok sayıda farklı ürün sayfalarının etrafına çok sayıda bağlantı yaymaları gerektiğine inanıyorlar. Böyle durumlarda, bu web yöneticileri, bağlantı oluşturma programları için Açılış Sayfalarının net verimliliğine bakıyorlar.

"Açılış Sayfaları" nedir?

Açılış Sayfaları, bilgi zengin sayfalarından daha karmaşıktır. Her sayfa gerektiği gibi özel veya genel olarak olabilir. Açılış Sayfalarının dahili sayfalar olarak ayarlanması yaygın olsa da, bazen bir site dizin sayfasını tek bir açılış sayfasına çevirmek daha basittir.

Açılış sayfalarını yalnızca kısa bir metin parçası olarak düşünmeyin. ile sıralamak – Açılış Sayfaları aslında bağlantıların ve içeriğin gerçekten verimli bir çalışma ilişkisine evlenmesidir.

Açılış Sayfaları Nasıl Oluşturulur

Çoğu anahtar kelime için optimize etmek genellikle iyi bir fikirdir. veya konu alanları – bunu, anahtar kelime açısından zengin bir başlık sağlayarak, bu anahtar kelime / anahtar kelime ile ilgili bir kaç cümle metninin eşlik etmesi ve daha sonra, daha derin içeriğinize ait bir anahtar kelime bağlantılı bağlantıyla eşlik etmesini sağlayın.

Bunu birden fazla varyasyon için yapın En önemli anahtar kelimelerinizdir ve anahtar kelime siparişi (örneğin, bir anahtar kelime / arama terimindeki ilk anahtar kelime Google'da belirleyicidir) ve aynı zamanda çoğul ve tekil formlar (örneğin, "sigorta [b] [/b] gibi konuları dikkate alır. "çok daha az rekabet tekil formdan “sigorta” dan daha sağlamdır.

Tabii ki, coğrafi olarak hedefleme ve yazım hatalarını da göz önünde bulundurun. Ancak, iniş sayfalarının aslında örümceklerin yanı sıra insanlar için olduğunu unutmayın, bu nedenle sayfalar [/I] 'a [/I]

Açılış Sayfalarının Sırrı

Gerçekten işe yarar. Bağlantı oluşturma amaçları için Açılış Sayfası ilkesi, sayfadaki genel SEO için farklı değildir. Önemli olan, sağladığınız bilgileri incelemek ve çok seçici bir temelde sağlamaktır. Açılış Sayfaları uygulamasında, Açılış Sayfalarının oluşturulduğu son derece seçici ve hedeflenmiş bir şekilde olduğundan, çok Açılış Sayfaları uygulamasında çok ince bir fark vardır.

Ve burada, Anahtar Kelime bağlantılarınızı kurduğunuzda, Açılış Sayfalarının sırrıdır. Açılış Sayfalarınızdaki metin, yalnızca metin metninizdeki anahtar kelimeler için değil, aynı zamanda çok sayıda sıralı ikincil arama terimleri üretmek için bağlantı metni anahtar kelimelerinizdeki başlıklar ve sayfalar arası anahtar kelimelerle birleştirilecektir. Daha kolay bir şekilde – hala seçilmiş ve hedef alanınıza odaklanmaya devam ediyor.

Bu yüzden, İnşa Sayfaları, Link Building SEO'nun bir parçası olarak genellikle faydalı hale geldi – çünkü bilginin iletilebildiği ve hedeflenebileceği son derece kontrollü bir yöntem.

İniş Sayfaları tehlikeli mi?

Daha önce olduğu gibi, Açılış Sayfaları bilgi bakımından zengin sayfalardan başka bir şey değildir. Zengin içerik sağlayarak arama motorlarına uyarlar ve ihtiyaç duydukları bilgileri bulmak için net bir şekilde odaklanmış sayfalar sağlayarak insanlara yardımcı olur ve gerektiğinde daha fazla bilgi için uzman dahili sayfalara yönlendirmeye yardımcı olurlar. Ve web yöneticisine uygun, çünkü trafiğin çok daha hassas bir şekilde hedeflenmesini sağlıyor.

Bir Açılış Sayfası örneği görebilir miyim?

Herhangi bir реклама vermeyeceğim Açılış Sayfasının örnekleri, bu ortamda biraz haksızlık olur. Ancak, Webserver Times'daki Roy Troxel son zamanlarda en popüler sayfasının gizlilik politikası sayfası olduğundan şikayet etti. Şuna bir bakacak olursanız, gizlilik politikasında yer alan başlıklardaki anahtar kelimelere dayanarak bir açılış sayfası hazırlamıştır.

Açılış Sayfalarına yasal bağlantılar sağlayabilir miyim?

Kesinlikle – Açılış Sayfaları, insanlara ve arama motoru örümceklerine yönelik zengin bilgiler sağladıklarından, DMOZ, Sevenseek ve WowDirectory gibi aynı siteden birden çok sayfanın listelenmesine izin veren Dizinlerde kolayca listeleyebilirsiniz. [19659002] Ayrıca, MSN bcentral, Jayde ve Webatlas gibi dizinler, dahili sayfaların girişinize eşlik etmesi için birden çok bağlantıya da izin verir.