SEO

SEO Makale Başına 100 $ alın Makale – Nasıl Yüksek Ücretli SEO Yazarı Olur

SEO metin yazarlığı patlayan bir niş. SEO yazarları, rutin olarak SEO makalesi başına $ 25 ila 100 $ veya daha fazla faturalandırıyorlar. Öyleyse neden hala mücadele eden ve makale başına makale yazımı başına 3 dolara mal olan çok sayıda serbest yazar var? Çünkü aşağıdakilerden yoksundurlar:

Makale Başına 100 $ Olmak 3 Anahtar SEO Yazar

1. Pazarlama Becerileri: Birçok SEO реклама yazarı, nasıl pazarlanacağını bilmedikleri için kötü ödeme yapan SEO makale yazma listelerini listeleyen iş panolarına gider. İş kurullarına gitmek kolaydır. Sonuçta, işlerin çoğunun olduğu yer. Ancak, kazançlı SEO makale yazma konserleri iş panolarında bulunamadı – kendiniz için onları dışarı çıkarmak zorunda. Bu, etkili bir şekilde pazarlama yapmayı öğrenmek anlamına gelir.

2. Güven: Birçok yazar becerilerine güvenmiyor. Böylece, müşterilerle pazarlık yapmakta zorlanıyorlar. Ne yaptığınızı – ve özellikle SEO gibi yüksek teknolojili bir niş içinde – iyi olduğunuzu bildiğiniz zaman, bir güç pozisyonundan müzakere edersiniz. Bu, daha yüksek ücretler emrettiğiniz anlamına gelir – çünkü buna değer olduğunu biliyorsunuz.

3. Müzakere Becerileri: Aşağıdakileri akılda tutarak, becerileri müzakere etme konusunda konuşmak: Müşteriler, 400-600 kelime SEO makaleleri için kendi alt çizgileri için ödeme yapmazlar.

Binlerce değerinde bir ürün veya hizmet satıyor olabilirler ve bunu yapmak için SEO metin yazma becerilerinizi kullanıyor olabilirler. SEO yazarlarını işe alanların çoğu ya kendi yazılarını yazacak zamana ya da beceriye sahip değildir. Bu, ihtiyaç duyduğunuz kadar size ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Seni işe almadılar, seninle ortaklık kuruyorlar. Oranları görüştüğünüzde bu bilgilere her zaman göz atın.

SEO makale yazısının ne olduğu konusunda bir ipucu yok mu? Okumaya devam etmek.

SEO Makale Yazımı Nedir?

Temel olarak, müşterilerin size verdiği belirli cümleleri olan makaleler yazıyorum. FYI, SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Örneğin, halı satan bir web sitesine sahipseniz, "halı temizliği" gibi ifadelere sahip çok sayıda makale istersiniz; "halı lekeleri"; "halı mağazaları"; Sitenizde vb.

Dolayısıyla, müşteri bana e-posta gönderecek ve "Anahtar kelime öbekleri ile (bu ifadelerin ne anlama geldiği) 3 eşya" alabilir miyim? "Halı temizliği"; " halı lekeleri "ve" halı mağazaları. "Her bir makaleyi 400-500 kelime, her lütfen yapın.

Sonra, bu anahtar kelime öbekleri etrafında istediğiniz herhangi bir şey üzerine yazı yazmak ve anahtar kelime öbeğini en az 7-10 kez tekrarladığınızdan emin olursunuz. webmaster'ın sitesi (anahtar kelime yoğunluğu denir).

Bu SEO makalesi bir özetle yazıyor ve milyonlarca web sitesi bu yazıya ihtiyaç duyuyor. Bu tür bir kopyasının nasıl yazılacağını bilenler için (SEO yazarları / metin yazarları) alan çok yeni olduğu için çok az rekabet var.

Her makale için 100 $ oluyor SEO yazarı nasıl zor olduğunu bilmiyorsanız Pazarlamak, becerilerinize güvenmek ve SEO hakkında bazı araştırmalar yapmak (roket bilimi değil, söz veriyorum).