SEO

SEO, SEM и SMM разница между?

Buzz слова приходят и уходят, а некоторые из них здесь, чтобы остаться! Например, SMM, SEM и SEO Рассмотрим. Они просто делают запутанную смесь букв, или это важно? Что означает этот термин на самом деле происходит и почему это важно для владельца бизнеса?

· SMM, "sosyal medya pazarlaması" için kısa bir süredir ve и С введением Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ и т.д .. Он должен взаимодействовать с поклонниками на платформах социальных медиа

. · SEO, "arama motoru optimizasyonu", web sitenize gelen trafiği web sitenize yönlendirir Ваш веб-сайт поиск пользователей Google в порталы, такие как Yahoo или Bing стремится достичь более высокого рейтинга.

· SEM, "arama motoru pazarlamacılığı" için bir kısaltmadır ve sitenin web sitesi trafiğini, SEO'nun kombinasyonları ve ücretli reklamcılık çabaları yoluyla almasıyla ilgilidir. Bu terim daha geniş bir terimdir ve SEO içerir, ancak bu sadece SEO'dan daha fazlasıdır.

Почему он должен заботиться?

1. Большинство интернет-маркетинга компании сосредоточены в одной области в другую. Перед тем, как обратиться в маркетинговую компанию, чтобы помочь вам знать, что ваша цель, так право Заинтересованы в виде помощи.

2. Yukarıdaki tanımların çok genelleştirildiğini göz önünde bulundurun, ancak SMM ve SEO / SEM arasında büyük bir fark vardır. İlk (SMM) etkileşim ve ilişki kurma üzerine odaklanır ve ikinci iki (SEO / SEM) bir web sitesine trafik çekmeye odaklanır. Odakta büyük bir fark var. Her iki yönüne de ihtiyacınız olabilir, ancak burada amaçlarınıza ciddi bir önem verin.

3. Eğer SMM'ye yöneldiğinizde ya da SMM'yi dahil ederseniz, o zamanın hatırlanması gerekir ve enerjinin düzenli, taze içerikte gönderilmesi gerekecektir. Tüm mesajlarınızı ve konuşmalarınızı kendiniz yaratıyorsanız veya bu görevi dış kaynaklardan oluşturuyorsanız, sosyal medya platformlarınızda bu çabanıza dikkat etmeniz gerekecektir. Sosyal medya yöneticileri, SEM / SEO şirketlerinden işe alınmak için daha ucuz olma eğilimindedir, ancak SMM'ye geri dönüş daha az karlı görünebilir çünkü ilişkiler kurmak için her zaman daha fazla zaman alır ve ilişki kurma, her zaman немедленно satışa dönüşmez. .

4. SEM / SEO'ya yöneldiğinizde ya da dahil ederseniz, arama motoru sonuçlarının nasıl kabul edildiğiyle ilgili algoritmaların neredeyse her gün düzenli olarak değiştiğini unutmayın. Bu, bunun, bir kerelik bir çözüm değil, hoş bir taahhüt olmasını beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Örneğin, Google’ın ilk sayfasında bulunmak günlük bir savaştır. Bu ilişkiler veya konuşmalar hakkında değil. Linkler, aralıksız anahtar kelime araştırması, güncellemeler ve ayarlamalar hakkında. Ödemeler, web sitenize trafik çekmek için daha yüksek olma eğilimindedir, ancak bu, web sitenizin en iyi sonuçlar için sürekli olarak güncelleneceğini ve izleneceğine dair bir beklenti ekler.

5. И, наконец, это не имеет значения, где вы поставите акцент на продажах является результатом, что интересно, как компания или продукт. маркетинг может обеспечить только видимость всех видов и создать репутацию. В целом, продажи обслуживания клиентов, качество продукта и для ваших клиентов, чтобы заполнить возникает необходимость. SEM, SEO и SMM может помочь с бухгалтерскими и находить только. Остальное зависит от вас!