SEO

SEO'nun 5 Unsuru

Temel SEO zor değil, bu sizin Pazar için bir metodik ve mantıksal bir yaklaşımdır. Bunu düzeltirsin. SEO sıralaması gerçekten pazarınızı, rakiplerinizi ve ziyaretçilerinizi anlamakla ilgilidir. Pazarın başarılı bir şekilde yönetilmesi için biraz keşif yolu uzun bir yol kat edecektir.

SEO'nun 5 unsuruna girmeden önce, işletmenizin keşif tarafını incelememiz gerekiyor.

1. Pazarınızı anlayın. Gerçekten on-line bir alım pazarı var mı? Çok az sayıda alıcıyla aylık binlerce arama yapabilirsiniz. Ürününüz veya hizmetiniz İnternet'te pazarlama yapmak için uygun mu? Örnek: Uzun zaman önce bir potansiyelin olduğunu düşündüğüm bir pazarda karşılaştım. "Dövme Tasarımı". Her ay nispeten az sayıda rakiple binlerce arama. Bu yüzden bir ortaklık programı buldum ve bazı PPC reklamları oluşturdum. Birkaç yüz dolarlık tıklama ve 1 tane ciddiyetle satıştan sonra, dövmelerden bahseden bir foruma girdim. Keşfettiğim şey, insanların tasarımlar için ödeme yapmamalarıydı, çünkü onları dövme dükkanında ücretsiz olarak alabiliyorlardı ve sahip olduğum tek potansiyel müşteriler gerçek sanatçıların kendileriydi. Bu, pazarımı düşündüğüm şeyin bir kısmına indirdi. Pazarı anlayamadım.

2. Ana Rakiplerinizi anlayın. Kazanabileceğin savaşları seç! Anahtar kelimeleriniz için iyimser olan, etkili bir SEO'nun temel gereksinimidir. Web siteniz yeniyse, iyi sıralayamayacağınız anahtar kelimeleri izlemekten kaçının. Sayfa Sıralaması 5 ve üstü olan rakiplere karşı çıkabileceğinizi düşünüyorsanız, tekerleklerinizi döndürüyorsunuz. İmkansız değil ama çok fazla iş ve zaman alacak.

3. Ziyaretçilerinizi anlayın. Hepsi en zor olanı bu. Çoğu ziyaretçi sadece 15 ila 30 saniye boyunca bir sitede kaldığından, sevdikleri ya da sevmediklerini belirlemek zordur. Forumları ziyaret ederek ve mesajları emerek ne istediğine dair ipuçlarını keşfedebilirsiniz. Sorunları veya durumları vurgulamak, web sitesi yapışkanlığı yaratmanın etkili bir yoludur.

Peki bu, SEO sıralamasında ne yapmalı?

Aslında çok. SEO çalışmalarınızın yukarısındaki 3 maddeden oldukça tatmin edici olup olmadığınızı görüyorsunuz, çok daha kolay olacak ve sonuçlar çok daha iyi olacak. Tamam, iyi SEO 5 Elements üzerine.

Bunlar, üzerinde çalışılması gereken sırayla gevşek bir şekilde listeleniyor. Gevşek diyorum çünkü her element devam eden bir süreçtir ve tüm unsurlar eşit öneme sahiptir. Bu, örneğin, içerik eklemeniz ve aynı anda backlink üzerinde çalışmaya devam etmeniz gerektiği anlamına gelir.

SEO Öğesi # 1 – Anahtar Kelime Araştırması. Etkili SEO, iyi anahtar kelime araştırmasıyla başlar. 2 tane anahtar kelime listenizin olması gerektiğini söyleyen kampa üye oldum. Liste # 1, ana anahtar kelimelerinizin 10 veya 15'ini içerir ve # 2 listesi, ilişkili tüm anahtar kelimeleri içerir. Liste # 1 ana sayfalarınızı oluşturmak için kullanılır ve Liste # 2 daha az önemli iç sayfalar veya makaleler vb. Için kullanılır

SEO Elemanı # 2 – Sizin Rekabetinizi Bilin. Pek çok web sitesi sahibinin, ana rakiplerinin bulundukları yere nasıl ulaştıklarına dair hiçbir fikrinin olmadığı endişe verici. Rakiplerinizin ne kadar iyi optimize edildiğini bilmek, kendi arama motoru optimizasyonunuz için net bir yol sağlayacaktır.

SEO Öğesi # 3 – Sayfa Optimizasyonu. Bu muhtemelen sürecin en kolay parçasıdır. Bir şablonunuz doğru bir şekilde ayarlandıktan sonra, sitenizin her bir sayfasını düzeltmeniz yeterlidir. Sayfa üstü optimizasyon şunları içerir:

 • İlgili Tüm Etiketler (Başlık, Açıklama, Anahtar Kelime, Alt)
 • Sayfalarınızda Anahtar Kelime Yoğunluğu
 • İçerik (İçerik gerçekten Kral)
 • SEO Öğesi # 4 – Bağlantılar. Buradaki miktarlar ve kalite. Görünüşe göre, tüm SEO Uzmanları, etkili SEO'ya en büyük tek faktörden birinin sitenize kaliteli bağlantılar (ve bunların birçoğu) olduğunu kabul ediyor. Bunlar dış bağlantılar.

  Ayrıca SEO sıralamanıza yardımcı olabilecek başka bir bağlantı grubu var. Bunlar iç bağlantılar. Bağlantı metinlerini kullanarak iç sayfalara bağlandığınızdan emin olabilirsiniz ve umarız ki bağlantı metni bağlantının yapıldığı sayfa için anahtar kelimenizi içerir.

  Eleman # 5 – Web Sitesi Tanıtım. Bu, SEO çalışmalarınız üzerinde büyük bir etkisi olan site dışı tanıtımdır. Web sitesi tanıtımının birkaç alanı vardır:

 • Dizinler (Sitenizi Gönderiniz ve Dizinler listesine ekleyin)
 • Makaleler (Bölgenizde veya pazarda tanınan olunur) [19459907]
 • Basın Bültenleri sitenizle ilgili dünya ya da yaptığınız değişiklikler)
 • Farklı türlerde saha dışı tanıtımlar vardır, bunlar kontrol edebileceğiniz ana konulardır. Sonuç olarak, sitenize geri döneceksiniz. Ve bu sitelerin çoğu çok ziyaret edildi ve yüksek SEO Sayfa Sıralaması var. Yüksek PR bağlantılarına geri dönmelisiniz.

  Sonuç olarak, herhangi bir gerçek sonuç almadan SEO'da çok fazla zaman, çaba ve para harcayabilirsiniz. Pazarınızı, rekabeti ve ziyaretçilerinizi anlayın, ardından bu bilgileri iyi SEO'nun 5 Unsuru üzerinde çalışmaya başlamak için kullanın. Bu taslağın ardından поисковая оптимизация'nun kolay ve mantıklı bir görevi vardır ve bu, seo sıralamanızı önemli ölçüde geliştirecektir. Bu gün başlayacağım.