SEO

SMX West'te konuşmak ister misiniz? İşte nasıl

Arama pazarlaması bilginizi SMX West katılımcılarımıza göstermek ister misiniz? Sizden haber almayı çok isteriz ve teklifinizi bize bildirirseniz sizi konferansta konuşmaya davet edeceğiz. Seçme şansını arttırmak için gündemi okuduğunuzdan emin olun. Oturumların ne hakkında olduğunu anlayın. Gösterinizin hedef kitleye ve oturuma hedeflendiğinden emin olun. Lütfen neleri kapsayacağınız konusunda da çok net olun. Ayrıca, listelenen belirli bir oturumu görmüyorsanız, bunun nedeni o oturum için açıklık olmamasıdır. İsteğinizi göndermek için bu formu kullanın.

LÜTFEN DİKKAT: Saha sürecini değiştirdik. Gösteride yayınlamayı planladığımız oturum başlıklarını bir araya getirdik ve katılımcılara hangi temel öğrenme hedeflerini ve paket önerileri sunacağınızı bize bildirmenizi istiyoruz. Ayrıntılı talimatlar saha formundadır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, SMX konferanslarında konuşma ilgisi yüksektir. Kelimenin tam anlamıyla şov için konuşmacıları seçmek için yüzlerce başvuru gözden geçiriyoruz. İşte seçme şansınızı artıracak bazı ipuçları.

Pitch erken: Pitchinizi erken göndermek size daha iyi seçme şansı veriyor. Koordinatörler, konuşmacıları kabul ediyorlar ve aynı şekilde bir kabul kabul politikası kullanan kolejler gibi oturuma en uygun olduğunu düşündükleri bir konuşmacı belirledikleri anda konuşmacıları kabul ediyorlar. Bu nedenle erken atmak, seçilme olasılığını artırır.

Formu kullanın: Konuşmacı seslendirme formu (http://marketinglandevents.com/speaker-form/) konuşma sormanın yoludur. Orada perdesinin nasıl yazılması gerektiği ve ne içermesi gerektiği konusunda yararlı bilgiler var.

Kendiniz yazın ve kendinize özgü olun: Oturuma özel olmayan bir sürü alan var. Bu, ses perdesinin göz ardı edilmesini sağlamanın en etkili yoludur. Ve bu yıl, önerilen bir konuşmacı dışında bir kişi tarafından yazılan perdeleri artık kabul etmiyoruz. Eğer bir düşünce lideri iseniz, perdeyi kendiniz yazın… ve% 100 oturum konusuna odaklandığından emin olun.

“En iyi atışınızı yapın:” Atış sayısını kişi başına üç ile sınırlıyoruz, bu yüzden lütfen SMX katılımcılarına en iyisini sunacağınızı düşündüğünüz oturum (lar) için atınız. [19659002] YENİ: SMX Insights Oturumları. Onlar neler? Yumruklayan ve katılımcıları göremedikleri ve göremedikleri içerikle şaşırtmaya çalışan 8-10 dakikalık kişisel oturumlar. Taktik. Özel. İşlem Yapılabilir. Konuşmacılar, malları sınırlı bir süre içinde teslim etmek zorundadır: Biri mutlaka denenmesi gereken bir taktik, bir öğütücü tavsiyesi veya sizi daha üretken kılan bir paket servisi. İş arkadaşlarınızla paylaşmak için bir mücevher var mı? Fikrinizi duyurun ve bunu SMX aşamasına getirin!

Size bildirimde bulunulur: Konuşmaya katılan herkese, kabul edilip edilmediğiniz e-posta ile bildirilir.

Ve gecikme yok – oturumlar doldukça her oturum için adım biçimleri kapanacak, her şey kapanacak şekilde 29 Kasım Cuma ,


Об авторе