цифровой маркетинг

Yayıncılık Ajansları 2018'de Yeni Yükseklikleri Nasıl Ölçeklendirebilir?

Dijital yayıncılık, tüm form faktörlerine sahip cihazlar için yayınlanan binlerce kitapla uzun bir yol kat etti. Her ne kadar dijital platform her türlü okuma materyali ile dolu olsa da, dergiler çeşitli kanallar aracılığıyla çok fazla gelir getirebilir. Özellikle dergi yayıncılığı hizmetleri bu yılki içerik dağılımı yelpazesine katkıda bulunacak çok şey var.

Neden 2018 için Journals?

Dergilere içerik yayılımı ve eğitim yayıncılığı ortamı olarak baktığımızda birçok fayda var. Öncelikle, abonelik temelli bir iş modelinde dergilerin izleyicilere gönderilmesinin uygulanabilirliği çok yüksektir. Abonelik temelli işletmeler, ekonomik yönleri ve abonelere doğrudan teslimatları nedeniyle günümüzde oldukça eğilimlidir.

Dergilere sahip olmanın bir diğer avantajı da, reklamlardan daha etkili bir şekilde faydalanabilmeleridir. Hubspot'a göre, "dijital dergi okuyucularının% 67'si doğrudan magazin reklamlarından satın almak istiyor." Dergiler reklamları kolayca kişiselleştirilebilir ve hedef kitleler için reklamları kullanmak için ideal olabilir.

Uygun dağıtım kanalları seçme

Bir yayıncı, e-postaya göre perakende dağıtım yolunu seçerse, bu da eğitim yayınları için ideal olan abonelik materyalidir. Kindle, Kobo ve Google play gibi farklı e-Kitap yayın platformlarının gereksinimlerini karşılamak için optimize edilmek zorundadır. Dergi yayıncılığı hizmetleri ile kolayca yönetilebilecek her türlü platform için elyazmalarının uygun formatta dönüştürülmesi gerekmektedir.

Kişiselleştirilmiş reklamlar ile daha fazla alışveriş yapmak için dergileri ve hedef kitleleri dağıtmak için kullanılabilir. Dergileri dağıtmanın diğer yolları, güvenli bağlantılar veya bulut depolama platformları aracılığıyla yapılabilir.

Yayınlarınızı tüm cihazlar için kullanılabilir hale getirme

Bir kullanıcı, tüm platformlarda kolayca yönlendirilebilir kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı amaçlamalıdır. Tüm dağıtım platformları, cihaz ve platformdan bağımsız olarak daha fazla izleyici kitlesine ulaşmak için gereken kadar dikkat çekmelidir.

Çeşitli dağıtım amaçları için özelleştirilmiş içerik oluşturma

Bir kişinin içerik dağıtım ihtiyacına bağlı olarak dergi yayıncılığının birçok yolu vardır. hizmetler yardımcı olabilir. Eğitim yayıncılığı durumunda, MOOC'lere ve çevrimiçi eğiticilere uygun özel içerikler oluşturulabilir. Deneyimli profesyonellerin yardımıyla nişe bağlı olarak, farklı arka planlardan gelen okurları korumak için farklı özelleştirilmiş içerik yayınları hazırlayabilir ve daha geniş okuyucu kitlelerine erişimi genişletebilir.

Yayınlamadan önce kapsamlı bir test

yayınınızla devam etmeli, denenmeli ve test edilmelidir, çünkü eğer büyük sorunlar varsa, seyirciler ve sonuçların olumsuz değerlendirmelerle iyi bir şekilde sonuçlanmayabilir. Çıktının elle tutulur ve kullanıcı dostu olduğundan emin olmak için birden fazla platformda ve cihazda test edilmesi gerekir.

Seçtiğiniz dergi yayınlama hizmetleri şirketi, ürünlerinizi piyasaya sürülmeden önce titiz bir test sürecinden geçirmelidir.