Dijital Pazarlama

 Satış Ortaklığı Pazarlama İpuçları – En İyi 3

Bu makalede yer alan Affiliate Marketing ipuçları, bugün bağlı kuruluş pazarlama işimi sürekli olarak oluşturmak için kişisel olarak kullandığım tüm yöntemlerdir.

Yeni başlayanlardan biraz daha ileri düzeyde. & # 39; ipuçlarını ve zaten bazı temel internet pazarlama bilgisine sahip olduğunuzu varsayalım.

3 Temel Bağlı Kuruluş Pazarlama İpuçları

1. Bir Sistem Geliştirin

Bu, uzun vadeli, çevrimiçi iş başarınız için kesinlikle çok önemlidir ve internet pazarlaması ile ilgili herhangi bir biçimde aynı şekilde uygulanır.

Bağlı kuruluş pazarlamacı olarak kar etmeye başladığınızda, oraya ulaşmak için attığınız tüm adımları ve eylemleri incelemelisiniz. Bu şekilde süreci çoğaltabilir ve diğer pazarlama kampanyalarını çok hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Sürecin her bir aşaması benzersiz bağlı kuruluş pazarlama sisteminizi oluşturmak için bozulabilir ve kaydedilebilir.

İşte nasıl başlayabileceğinin bir örneği:

  • Adım 1 – 3 veya daha fazla bağlı kuruluş programı ile niş bir pazar araştırın.
  • Adım 2 – Alan adınızı seçin ve kaydedin.
  • Adım 3 – Bir blog veya web sitesi kurun.
  • Adım 4 – 10 Uzun Kuyruklu anahtar kelimeleri araştırın.
  • Adım 5 – Uzun Kuyruklu anahtar kelimelere dayanarak 10 makale yazın.

Tamamlamanız gereken tüm adımlar yazılana kadar devam edin.

Temel olarak kendinize düşünmeniz gereken daha az şey veriyorsunuz. Ve düşünmek için daha az şeyiniz varsa, ihtiyaç duyduğunuz eylemleri tamamlama olasılığınız daha yüksektir.

Çalışan bir sisteme sahip olmak tüm bağlı kuruluş pazarlama ipuçlarının en önemlisidir [http://www.wealthyaffiliateexposed.com] ve kesinlikle çevrimiçi işinizin başarısına karar verecektir.

2. Eşsiz Bir Satış Noktasına Sahip Olun

Kendinizi aynı ürünü tanıtan diğer pazarlamacılardan ayırt etmek önemlidir.

Büyük olasılıkla, iyi bir komisyona sahip iyi bir ürün ise, onu tanıtan tek bağlı kuruluş olmayacaksınız.

Neden birisini makalenizi okuyan veya web sitenizi ziyaret eden biri, başkalarının istediği gibi bağlantınızı satın alıyor?

Onlara ne teklif edebileceğinizi düşünün ya da onlara yararı olacağını söyleyin. Her zaman "içinde benim için ne olduğunu" düşündüğünüzü unutmayın.

Ücretsiz bir rapor, 5 günlük bir mini ekonomi, ürünle ilgili kişisel yardım vb. Olabilir. Her ne ise, buna değer.

3. Diğer Pazarlarda İlgili Ürünleri Arayın

Bu bağlı kuruluş pazarlama ipucu, belirli bir ürünün etrafında bir kampanya oluştururken genellikle göz ardı edilir.

Bir müşterinin adını ve adresini edindikten sonra, bir dizi e-posta promosyonu üzerinden ürününüzü tanıtabilirsiniz. Ancak bu seri tamamlandıktan sonra, sürekli olarak daha fazla içerik ve ilgisini çekebilecek diğer ürünleri eklemek önemlidir.

Amazon buna güzel bir örnek. Amazon'da satılan bir ürüne tıkladığınızda, sadece o ürünle ilgili bilgileri almakla kalmaz, aynı zamanda ilgili tüm ürünlere de sahip olursunuz.

Başlık, "X ürününü satın alanlar da bu ürünleri satın aldı …" gibi bir şey söylüyor. Bu kesinlikle son derece iyi çalışan klasik bir arka uç satış, aksi halde Amazon bunu yapmazdı.

Otomatik yanıtlayıcı serinizden farklı değil. Yapmanız gereken tek şey, X ürünüyle ilgilendikleri için Y ürününün de tadını çıkarabileceklerini çünkü

En azından almanın sakıncası olmayacak arkadaşça bir öneri. Şu anda bu yöntemi kullanmıyorsanız, o zaman masaya para bırakıyorsunuz dostum!