SEO

Search Marketing Expo önümüzdeki hafta. Orada görüşürüz mi

Biliyor muydunuz? SMX East önümüzdeki hafta – 13-14 Kasım tarihleri ​​arasında New York'ta – ve biletinizi almak için hala zaman var.

Bu yılın gündemi, Arama Motoru Arazi uzmanlarının şimdiye kadar yarattığı en büyük gündem oldu: SEO, SEM, CRO, ajans işlemleri ( yeni! ), çok konumlu markaların yerel araması ( yeni! ), analitik, mobil, video, içerik, araçlar ve daha fazlası.

Etkileşimli Q&A kliniklerine, Google ve Microsoft Ads, önde gelen markalarla tam 30 günlük pazar satıcıları, özel ağ oluşturma etkinlikleri, lezzetli yemekler, ücretsiz WiFi, SMX mobil uygulaması ve indirilebilir konuşmacıya erişeceksiniz. sunumlar

Yıl bitmek üzere… kendinize ve kariyerinize bir iyilik yapın: Farkındalık yaratmak, trafik çekmek ve dönüşümleri artırmak için ihtiyaç duyduğunuz uzman liderliğindeki eğitim ve uygulanabilir taktikler için SMX East'e katılın 2020 ve ötesi.

Kayıt olmaya hazır mısınız? Akıllı hareket! Eğer 13 Kasım'dan önce rezervasyon yaparsanız, yerinde 300 $ 'a varan indirimlerden memnun kalacaksınız.

NYC: -)

Psst…' de görüşürüz. Satıcılarla tanışmaya ve ağınızı büyütmeye odaklandınız mı? Tüm Expo Hall, sponsorlu oturumlar, Microsoft ve Google ile eğitim, Q&A klinikleri, akşam ağ iletişimi etkinlikleri, içecekler, WiFi, mobil uygulama, indirilebilir konuşmacı sunumları ve diğerlerinin kilidini açmak için ücretsiz Expo + kartıyla SMX'e katılın. Expo + pass'ınızı şimdi alın!


Yazar Hakkında

Lauren Donovan, 2006 yılından beri içerik oluşturma, organik sosyal medya, topluluk yönetimi, gerçek zamanlı gazetecilik ve bütünsel sosyal arkadaşlık konularında uzmanlaşmış çevrimiçi pazarlama alanında çalıştı. Şu anda Third Door Media'da İçerik Pazarlama Müdürü, Search Engine Land, Marketing Land, MarTech Today, SMX ve MarTech Konferansı'nın ana şirketidir. !