SEO

SEO Hakkında Bilmeniz Gereken 12 Magor Things

Araştırmalar, tüm çevrimiçi müşterilerin% 90'ından fazlasının, Google ve Yahoo gibi arama motorlarını, ürünler / hizmetler veya sadece sade antika gerçekler olsun, aradıkları şeyleri bulmak için kullandıklarını gösteriyor.

Sonraki on iki faktör Umarım, hem sektörde hem de sektörde yararlı bir bakış açısı ile birlikte, hem güçlü hem de güçlü bir SEO sorusu için bir felsefe, yaklaşım ve tekniği özetleyecektir.

1. İçerik. İçerik. İçerik.

Etkili, uzman, optimize edilmiş metin yazarlığı, herhangi bir SEO kampanyasındaki en önemli ve en önemli özelliktir. SERPs dizin web siteleri, web sitesinin her internet sayfasında yer alan içerik materyali üzerine tamamen dayalıdır. Derinlemesine bir araştırmayla harmanlanmış dil ve dilbilgisi kurallarının kapsamlı bir şekilde bilinmesi, pazardaki yerini en iyi şekilde tespit edip, en iyi şekilde yer alması için, bir web sitesini "SERP'lerin" (arama motoru sonuç sayfası) üst kademesine etik yollara ek.

2. İnternet günlüklerini analiz edin.

Her şeyi en az iki kez ölçün ve bir kez daha test edin. Web sitesi optimizasyonunu yaratan stratejiler arasında teknolojiden daha büyük sanat eserleri olduğunu söyleyen ilk kişi olsam da, bu çabaların etkilerini tamamen klinik bir yaklaşımla ele almak istiyor. Bu, bir raporun usulüne uygun olarak korunması ve websitelerinin web günlüklerinin analizinin yapılması yoluyla başarılır. Görevi daha kolay hale getiren bir dizi özel yazılım vardır, ancak bu, en az düzeyde, site trafiğinde yakın bir göz tutmak ve sitede iken ilgilerini çekmek ister. Yaklaşımı ne kadar iyi planlanmış olursa olsun, yalnızca kütükler aracılığıyla ölçülebilen etkiler ve bunların içeriğinin kapsamlı bir analizi ile test edilene kadar, teorik olarak esastır.

3. Kimse Google'da veya başka bir arama motorunda # 1 sıralamasını garanti edemez.

Bu tür başarılar vaat eden insanlar hem bu tür belirsiz arama süresi terimleri için optimize ederler (birlikte "kırmızı lekeli yeşil stunted widget'lar" ve hiç kimsenin aramayacağı, ya da yanlış bir beyanda bulunmadıkları, ya da Google’da bir içeriğe sahip olmadıkları, kendilerinin özgür, hızlı, Google'daki samimi ebeveynler bunu öğreniyor. Paranı alabilecekleri ve koşacakları alternatif seçenek, buraya gelmeye değer ama ben kibar olacağım.

4. Bazı konular basitçe inkar edilemez saçmalıklardır.

Web sitenizi 50.000 arama motoruna göndermek istemezsiniz. Bu taşıyıcıyı veren şirketler, şüpheli, hoş. İnternetteki avlanma etkilerinin% 80'i, bir arama motorundan geliyor, ki bu, bir web sitesinden ya da daha iyi bir listeden bir linke sahip olduğunuzda, web sitenizi sadece tatmin edici bir şekilde keşfedecektir. Google ve yahoo gibi 4 (4) arama motoru, web sitesindeki site ziyaretçilerinin% 90'ından fazlasını oluşturuyor. Ek olarak, Buldwana'daki bir arama motorunda indekslenmekten tahakkuk eden ve Kalahari Çölü'ne safariler yapan ve günde 7 vuruş yapan herhangi bir kazanım gelince; güzelce, siz onu belirlersiniz.

5. Arama motoru optimizasyonu tıklama başına ödeme değildir.

Hiç kimse, pazarlama kampanyasına tıklandığında düzgün bir şekilde, ücretli bir adımla artan ziyaretçi ve satış elde etmenin etkinliğini tartışamazken, gerçek şu ki, dönüşüm ücretleri genel olarak düşük ve Anında "ödeme" durur. İyi niyetli ve başarılmış bir SEO kampanyası ile, sonuçların ek olarak biraz daha uzun sürebilir, üretime devam eder ve gerçekte büyümeye devam eder, iş bittikten ve ödeme yaptıktan sonra. Oldukça düzenli bir şekilde, bir alanın kapsamlı bir optimizasyonundan sonra, genellikle yeni içerik materyali ve / veya yeni satış veya taşıyıcı araçlar ile ilişkili olan devam eden bir temel üzerinde sadece küçük değişiklikler yapılması gerektiğini gözlemledik.

6. Arama motoru optimizasyonu cadılık, druidizm, şamanizm değildir.

Her ne kadar özel bir tezahürat, törensel yangın ya da yeleğe ihtiyaç duymuyorsa da, birçoğumuz dolunayda ne kadar çok şey istiyor olsa da. İyi bir arama motoru optimizasyonunun bir müşteri, bir hakim veya annesini bu sayı için bilgilendiremediği "çok gizli" uygulamalar yoktur. Ağın doğası genellikle kooperatiftir ve çok fazla zaman ve para ile öğrenilemeyen arama motoru optimizasyonu hakkında hiçbir şey olmayabilir. Saygın bir SEO şirketi, paranın nereye gittiği ile ilgili bir nesne dökümünde size bir nesne sağlayacaktır. Gizli bir ortam veya soruları yanıtlama konusunda isteksiz olmanız durumunda dikkatli olun. Mutlaka anlayabilmek için tarihsel bir geçmişe sahip olabilecek teknik noktalar olsa da, tam bir durumun kararlı bir değerlendirmesi varsa, basit bir rasyonalizasyonun size yetecek kadar düzgün olması gerekir.

7. Kendin yap SEO.

Evet, kendi arama motoru optimizasyon kampanyanızı yürütebilir ve planlamaya ve hazırlamanıza yardımcı olmak için yasal bir arama motoru optimizasyonu firması keşfedebilirsiniz. Kendi satın alan kişilerimin yaklaşık 1 / 2'si, gerçek işin bir kısmını yapıyorlar ya da şirket / internet sitesinin hayallerini ve hedeflerini tartıştıktan sonra radikal bir web sitesi değerlendirmesi yapıyorlar. Google gibi yüksek motorlara ulaşma yöntem ve yöntemlerinde, tam arama ifadesi çalışmaları ve hedeflenmiş eğitim. Bu ön uzmanlar, müşterinin daha sonra kendi kendilerine uygulayabileceği veya başkalarını kiraya verebileceği ipuçları ve tekniklerin derinlemesine bir programı ile gözlemlenir. Ortak finansal tasarruflar; 30-devre%. [19659002] 8. Aşamalı uygulama

Birçok işletme, arama motoru optimizasyonu için ayla birlikte çok sayıda dolar harcıyor olsa da, yüksek gelirli bir şekilde size temettü ödeyecek ve yüksek ön finansmanla sonuçlanacak bir fırsat var. En önemli husus, ön değerlendirme ve önerilen optimizasyon planlarını ilk önce dikkate alan saygın bir firma ile anlaşmaktır. Duruşma ve hatalar yaklaşımı, sonuçta ya da tercih edilen sonuçla birlikte, fazladan ücret alacaktır. Planı inceledikten ve geçerli bir bütçe oluşturduktan sonra, planı finanse izin verdiği ölçüde uygulayabilirsiniz.

9. Vintage'i, "gerçek olmak için çok cazip geliyorsa, belki de" diye telaffuz ederek aklınızda bulundurun.

Hiçbir zaman bu SEO alanına girmekten daha büyük bir işe dönüşmedi. Aynı zamanda, somut ve ölçülebilir kârlar genellikle iyi bir fikirden kaynaklanır ve optimizasyon yaklaşımına ulaşır, internet agresif bir medyadır ve hepimiz bir numara olmak isteriz. Yıllar boyunca istikrarlı bir yukarı doğru hareketin, bir çarpışma yardımı ile birlikte bir flaş öncesinde dünyalarınızı konumlandıracağı belirtilmelidir.

10. Düşünmek için bir düşünce.

Tehlikede, zirveye çıkan yarışma içinde, internet sitenizin, işinizin ve hayatınızın tüm yaşamı sizin takdirinizdir. Herhangi bir "kısayol" un ya da herhangi birinin işinizin arzularına ek olarak savunabileceği ahlaki düzenlerden daha azına dikkat edin. Hepsi söylendiği ve yapıldığı zaman, size ait olan herhangi bir şirket ya da bireye yönelik görevi üstlenen ticari işletme sahibi, size aittir. Stratejinin ne olduğunu ve bunu uygulamak için hangi aşamaların tamamlandığını tam olarak bilmek ister. En azından, şüpheli görünürse, bir açıklama isteyin ve alın. Bu durumda, artık en basitinden değil, artık anlayıştan yoksunluk, işinizde durmanın başlangıcı olabilir.

11. Tüm gelen bağlantılar aynı şekilde oluşturulmuyor.

Bir backlink SEO hakkında bilgi sahibi olmanız gereken site için iyi bir backlink inşa etmek için Link Building Techniques . İş ve internet sitenizdeki konuyla ilgili her konuyla ilgili alaka düzeyi ve gelen bağlantının pr fiyatı, kendi pr sıralamalarınızda ne kadar değerli olabileceğine karar verir. Google'ın modaya başlamasıyla birlikte, orada yeni bir şey yok, ve arkalarında takip eden diğerlerinin azami kısmı, tüm gelen köprüleri kapma günleri, her hangi bir şekilde yapılabilir. Artık en etkili olan, düşük dereceli ve / veya ilgisiz gelen bağlantılar yardım etmeyecek, gerçekte bir cezaya neden olacaktır. Bağlantı çiftlikleri, her şeyden önce gelen link şemaları, otomatik köprü biriktirme yazılımı veya geldikleri linkleri ve web sitelerini dikkatli bir şekilde takip etmeyen başka bir fad, sonunda, sağdan fazla zarar verirler.

] 12. Bu sadece veri ve rakamlardan daha fazlasıdır.

Bir çevrimiçi ticari işletme ve SEO arasındaki ilişki, muhtemelen, en yakın iş ilişkilerinden biridir. Bu güçlü olmanızı sağlar, SEO şimdi en iyi veri ve çaba ile ilgili rakamları tanımak gerekir, ama ticari işletme sorumlularının amaç ve özlemleri bir şey bilmeli. Bir prospektüste tipik olarak ortaya çıkmayan konular, internetteki uluslararası kompleksi “doğru uyumu” bulmaya çalışırken düzenli olarak yararlı bilgilerdir. Kişisel müşterilerim bazen çağrılarımın ve e-postaların sıklığı nedeniyle erken aşamada sorduğumda, "Tek müşterin miyim?" Ben normal olarak, sizi işinize yarayacak kadar tanıdığınıza kadar, bir şey söyleyeyim ve bir şeyler söyleyeyim, evet, en basit olanı siz sayıyorsunuz.