SEO

 SEO ve SEO Organizasyonlarıyla İlgili Problemler

Arama motorları genellikle bir SEO hizmetini tanıtmak veya önermekle ilgilenmezler çünkü reklam gelirlerini kaybeder ve SEO firması kötü bir iş çıkardığında heldiable olabilir. SEO kuruluşları çeşitli pazarlamacılar arasındaki güç mücadeleleri nedeniyle çalışmazlar.

Neden Arama Motorları SEO sevmiyorum

Arama motorları hemen SEO hizmetleri sağlayıcıları olabilir veya ben doğrudan kendi gelir arama motorları onlar teklif tıklama programları başına ödeme programları aracılığıyla aldığını etkileyebilir çünkü SEO hizmetleri ile katılıyorum. Yani, Nasıl SEO için resmi kurallar yoktur. Arama motorları her zaman kısa bir yol göstermekte, ancak asla bir ön koşul yardımı gerektirmemektedir. Çünkü doğrudan kurallara sahip olsaydı, birileri hala kendi TOK kural kitabının altında bulunan arama sonuçlarını manipüle etmek için benzer teknikleri bulabilir veya çatlatabilirdi. SEO endüstrisinde önemli olan sonuçtur. En iyi site nasıl geldi? Sitem üstte nasıl sıralanabilir?

Neden Sıralamasına Göre SEO Güvenemezsiniz

İyi ve rekabetçi şartlara sahip bir SEO tarafından sahip olunan ve işletilen bir site iyi sıralamada olacak, yine de arama motorunun iyi bir iş çıkardığına dair bir garanti yok. onlar için iş. Çünkü ben SEO hizmetleri satın alan birçok web sitesi sahibine rastladım para kaybetmek ve yine farklı bir SEO farklı bir servis satın aldı. Bazı SEO’ların Box’un dışındaki nitelikleri onları popüler kılar ve mesajın yayılmasına yardımcı olur. Bu yardım, bu adamların web sitelerinizi tanıtmakta iyi oldukları anlamına gelmez, sadece kendi web sitelerini tanıtmak için iyi olurlar.

Kaliteli SEO her zaman pahalıdır ve daha fazla zaman alır. Ancak piyasadaki kötü SEO'lar nedeniyle, tüm SEO alanı birkaç kötü insanın eylemi için aynı fırçayla katlanır. Bazı şirketler düzenli SEO olarak PPC rum. Ama her zaman organik SEO'nun her zaman PPC pazarlamasından farklı olduğunu aklınızda bulundurun.

Etiketlemeyle İlgili Sorunlar SEO & # 39; s

Bir web sitesi önemlidir ya da değil, bir SEO için ana görev, bir arama motorunun sitenin önemli olduğuna inandırmaktır. Nasıl yaparsanız yapın, SEO'nun işi sıralamaları iyileştirmek ve trafiği artırmaktır. Siteye, tanıtım için hangi tekniklerin kullanılacağına bağlıdır. Çünkü çok rekabetçi olan belirli kategoriler vardır, bu yüzden SEO, Google, yahoo veya msn gibi büyük arama motoru tarafından belirlenen SEO kılavuzunun dışında çalışmalıdır (kutunun dışında düşünün). Dolayısıyla, sonuçta, web sitelerini tanıtmak için hedeflerine ulaşmak için takip etmesi gereken SEO hizmeti tüketicisine bağlıdır.

SEO ile İlgili Diğer Sorunlar

Bazı aptal SEO'lar web sitenizin arama motorlarından yasaklanmasını sağlayacak aptalca şeyler yaparlar. Bu SEO sektöründe tek sorun değil, iyi bir iş yapmak için bazı tembel SEO vardır. Agresif değilseniz, sitenizin yasaklanmayacağından emin olabilirsiniz. SEO için çok sayıda anahtar kelime araştırma, çok fazla çaba ve kapsamlı bağlantı oluşturma gerektirir.

Örneğin bağlantı kurma, SEO'nun en çok zaman alan ve en pahalı kısmıdır. Ancak çoğu zaman SEO topluluğunun birçok üyesi tarafından düzgün bir şekilde yapılmadığı için atlanır.

Bu nedenle, bir SEO için web sitenize yatırım yapmadan önce biriyle bir şirkete danışmayı incelemek benim tavsiyem.