SEO

 SEO'nun 3 Temel Yönünü Anlamak

Web sitenizin arama motoru başarısı elde edebilmesi için 3 basit kural vardır.

SEO müşterilerinin çoğunluğu, Arama Motoru Optimizasyonu'nun (SEO) anahtar kelimelerle içeriği doldurmakla ilgili olduğunu düşünüyor.

Herhangi bir optimizasyon ajansı için, web sitesi SEO stratejisinin en az önemli kısmıdır. Bu nedenle, 3 SEO altın kuralımızı herkesin görmesi için, söz konusu yanlış anlaşılan bildirimin iyi niyetle affedilmesini sağlamak istiyoruz.

1. Gelen bağlantıların sayısı (Hacim)

Web siteniz bir ünlüle karşılaştırılabilir. Bu 2 ilkeyi göz önünde bulundurun:

  • Cilt

Ne hakkında konuştuğunuz, ne kadar önemli olursanız olun.

  • Önemi

Sizin hakkınızda konuşanlar önemli olduğunda, aynı zamanda dernek vasıtasıyla daha da önem kazanıyorsunuz.

Bu altyazı yöneticileri, Google gibi bir arama motorunu icat etmek için Sergey Brin ve Laurence Page gibi 2 öğrenciye öncülük ediyor. Arama motoru, PageRank olarak adlandırılan önemli bir grafiği tanımlamak için referans atıf / referanslardan yararlanır.

Birçok önemli web sitesi web sitenize başvurduğunda, daha da önem kazanmaktadır. Yahoo, Google ve Bing’in insanları size yönlendirmesi her zaman daha yüksek bir olasılıktır.

2. Gelen bağlantıların kalitesi (Bağlam)

Miktar, tek başına yeterli değildir. Bu nedenle, iyi kalitede gelen bağlantılara sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Diğer kişilerin web sitelerinde bulunan bağlantıların içeriği ve içeriği, Google’da kendi sayfalarınızda bulunanlara göre daha değerlidir. Bağımsız olmanın yanı sıra, sitenizdeki içerikten daha güvenilirdirler.

3. Sitenizin İfadeleri ve İşaretleri

Son olarak web siteniz. Web siteniz kesinlikle çok önemli olsa da, 3 altın SEO kuralları arasında en az önemlidir.

Web sitenizi optimize etmek için her zaman aklınızda bulundurmanız gereken iki şey vardır:

  • Phrasing

Ürünleriniz veya hizmetleriniz için arama yaptığında kullanıcıların kullanabileceği ifadeleri göz önünde bulundurun. Web sitenizin ifadelerini, kullanıcıların arama yaparken kullandıkları kelime öbeklerine yaklaştıkça, görünmeniz için daha büyük bir olasılık vardır.

  • İşaretleme

Web sitenizdeki her sayfanın özel bir başlığı olmalı ve tüm başlıklar uygun şekilde kullanılmalıdır. İyi bir fikir bulmak için grafik ve CSS'nin kapatılması gerekir.

Web sitenizin normal ziyaretçilere görünme şekli, önde gelen görüntüleyenler tarafından kapıyla alakalı değil. Google'ı, zayıf bir görme yeteneği olan bir ziyaretçi olarak ele almalı, yansıttığınız görüntüleri görememelisiniz. Bunun yanı sıra, formları doldurmaz veya komut dosyalarını çalıştırmaz. Bu nedenle, web sitenizin, arama motorları için optimize edilmesinin yanı sıra kolayca ulaşılmasını sağlamak önemlidir.