Dijital Pazarlama

 Ücretsiz İnternet Pazarlama

İnternet pazarlamacılığı, sitenizdeki, blog'unuzdaki veya işletmenizin internette çeşitli farklı stratejiler kullanarak tanıtımını yapmaktır. Bunlardan bazıları AdWords veya AdBrite gibi ücretli hizmetlerdir, ancak birçoğu bunları bulmak ve kullanmak için yeterince akıllı olanlara ücretsizdir.

Size bir kuruşa mal olmayacak bazı internet pazarlama yöntemleri şunlardır:

  • Yorum gönderme. Sizinki gibi diğer bloglara gidin veya rakiplerinize gidin & # 39; Siteler. Yayınlar hakkında yorum yapmak, forumlara katılmak veya bir ürünü incelemek veya derecelendirmek için neredeyse her zaman fırsat vardır. Bunu yaptığınızda, URL’nizi girmeye davetlisiniz. Diğer okuyucular, ne hakkında konuştuğunuzu ve sitenize çekilmenizi bildiğinizi görecekler.
  • Bağlı kuruluş pazarlama Reklamları için bir ev sahipliği yapacaksanız, reklam paralarını sizinle paylaşmaya istekli binlerce işletme var. Bu bir kazan-kazan durumu; herkes bir şey alır. Görüntüleyenleriniz bile ürün ve hizmetlerinize iştirakleriniz aracılığıyla erişebilir. & Nbsp; reklamlar.
  • Bağlantı paylaşımı. Orada bir sitenin popülaritesinin keyfini çıkaracak bir site varsa, web yöneticisine yazın ve bağlantı kurmayı isteyip istemediklerini sorun. Sitenizi bağlantılar sayfasına koyabilirler ve siz lehinize dönersiniz. Evet, senin rekabetin onlar, ama ikiniz de yeni izleyiciler alırsanız hiç kimseyi incitmez.

Elbette, insanları sitenize getirdiğinizde, onları kalıyor ve daha sonra geri dönecek iyi içeriklere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Ancak, yukarıda listelenen şeyleri yapmak zamanla, daha fazla trafiğin sitenize ulaşacağını garanti edecektir.